www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 18. června 2018, Svátek má Milan, zítra Leoš

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Rally Bohemia posouvá termín uzávěrky přihlášek

19. června 2017 • 12:00

Z důvodu krátkého času mezi probíhající Rally Hustopeče a následující Rally Bohemia je uzávěrka přihlášek do mladoboleslavské soutěže posunuta do úterý 20. června do 20 hodin.

Rally Bohemia 2016

Pořadatel Rally Bohemia se se svolením Federace automobilového sportu AČR rozhodl prodloužit uzávěrku přihlášek na 44. ročník své tradiční soutěže až do úterý 20. června. „Mezi hustopečskou soutěží a Rally Bohemia jsou pouze necelé dva týdny, což samozřejmě nedává posádkám a týmům příliš prostoru pro repase nebo opravu případných škod na technice z předchozího závodu. Víme, že některé posádky se na následující soutěž přihlašují až podle výsledku a stavu automobilu po předchozí rally. I těmto tak chceme dát ještě prostor pro standardní přihlášení bez navýšení vkladu,“ vyjmenovává hlavní důvody posunu uzávěrky přihlášek zástupce ředitele soutěže Petr Pavlát. Posun řádné uzávěrky přihlášek do úterý 20. června do 20 hodin se týká všech částí soutěže, tedy 44. Rally Bohemia (MČR), Rally Bohemia Historic (MČR HA) i exhibiční Rally Bohemia Legend. Do soutěže se lze nadále přihlásit primárně editovatelnou elektronickou přihláškou na oficiálních webových stránkách www.rallybohemia.cz.

Letos poprvé se mohou na Rally Bohemia přihlašovat v rámci Poháru pořadatele také posádky s automobily národních tříd 14 – 18, kterým dříve bývaly podniky „velkého mistráku“ včetně Rally Bohemia zapovězeny. Již několik posádek z těchto tříd nové možnosti poznat klasické tratě „bohemky“ využilo a jsou přihlášeny. V loňském ročníku se osvědčilo umístění servisní zóny na rozlehlém parkovišti u 13. brány Škoda Auto a.s., proto zde bude i letos. Všechny týmy tedy budou mít dostatek místa pro své zázemí a i časový harmonogram soutěže je připraven pojmout i větší množství posádek.

Celkem je k dnešnímu dni do všech částí soutěže již přihlášeno celkem 125 posádek a pořadatelé se těší, že toto číslo třeba ještě o něco vzroste. Průběžný on-line seznam již přihlášených posádek můžete na oficiálním webu soutěže sledovat na www.rallybohemia.cz v sekci Dokumenty. Přihlášené posádky mohou nadále doplňovat oskenované dokumenty potřebné k účasti pro urychlení průběhu administrativní přejímky a vyplňovat údaje do Technické karty a bezpečnostní výbavy posádky.

Aleš Holakovský
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist