www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 16. prosince 2018, Svátek má Albína, zítra Daniel

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Motoristickou výstavu CZECH DRIVE čeká druhý ročník

23. února 2018 • 09:00

Po loňské premiéře se i letos dočká Zlín automobilové výstavy CZECH DRIVE. Bude se konat 14. dubna na náměstí Míru, v parku Svobody v okolí zlínského zámku a nově se program rozšíří také na parkoviště na Gahurově ulici. Za výstavou CZECH DRIVE stojí pořadatelský tým Barum Czech Rally Zlín, který zve všechny příznivce motorismu na přehlídku historických i nejmodernějších automobilů, závodních speciálů, motocyklů a mnoho dalších zajímavých exponátů.

Czech Drive 2017

„Loňský premiérový ročník CZECH DRIVE přilákal několik tisíc lidí a ukázalo se, že tato akce má svůj potenciál. I letos se budeme snažit uspořádat program tak, aby si na své přišlo co nejširší spektrum lidí. Velký ohlas měly u široké veřejnosti praktické ukázky záchranných složek, které se opět chystají na náměstí Míru. Park Svobody opět obsadí všechny možné automobily i motocykly, chystáme jak historické veterány, tak závodní vozy z rally, okruhů či vytrvalostních maratonů typu Dakar. V parku bude probíhat také bohatý zábavný a kulturní program obsahující autogramiády, rozhovory s jezdci či hudební vystoupení. Zabaví se tedy doslova celá rodina,“ řekl Miloslav Regner, ředitel CZECH DRIVE.

Fanoušci automobilů a motocyklů prožijí v půlce dubna v centru Zlína neopakovatelné zážitky. „V celodenním doprovodném programu na náměstí Míru připravujeme také soutěže o hodnotné ceny a oblíbenou dětskou zónu, která zabaví nejmenší děti po celý den. Ta měla úspěch již dříve v rámci Barum rally i premiérového ročníku CZECH DRIVE a setkala se s velkým zájmem. Návštěvníci výstavy včetně dětí se rozhodně nebudou nudit a je na co se těšit,“ uvedl Miloslav Regner.

CZECH DRIVE nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost zhlédnutí příjemného programu nejen pro muže, ale hlavně pro celé rodiny s dětmi a to přímo v Baťově městě. „CZECH DRIVE sice čeká již druhý ročník, stále jsme ale teprve na počátku toho, aby se z této výstavy stala dlouhotrvající tradice. Ale jsme optimisté. První ročník zaujal řadu návštěvníků, letos výstavu čeká nové rozšíření, takže i letos si lidé z této výstavy odnesou řadu pěkných zážitků. Tímto tedy zveme všechny fanoušky a příznivce motorismu, krásných aut a nablýskaných motocyklů k návštěvě Zlína. Výstava bude otevřena pro veřejnost v sobotu 14. dubna 2018 od 10 do 18 hodin,“ upřesnil Jan Regner, zástupce ředitele Czech Drive.

Bližší informace k CZECH DRIVE naleznete na oficiální internetové adrese www.czechdrive.com. V současnosti zde najdete ke stažení pozvánku i přihlášku pro vystavovatele, mapu areálu výstavy nebo nabídku ubytování. Další informace a podrobnosti k výstavě přineseme v příštích týdnech prostřednictvím tiskových zpráv.

-hof- ; AutoSport.CZ
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist