www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 16. září 2021, Svátek má Ludmila, zítra Naděžda

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Život v Rally stylu - pozvánka na výstavu

3. srpna 2021 • 19:30

Zveme vás na výstavu rally fotografií Jana Duška, která se koná u příležitosti víkendové Rally Fulnek - Odry 2021. Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 5. srpna 2021 od 17 hodin v Městské galerii v Odrách (Masarykovo nám. 16/25, Odry).

Výstava bude otevřena také v sobotu 7. srpna od 8:00 do 11:30 a od 12:00 do 17:00 hodin, v blízkosti přeskupení. Dále bude přístupná po celý srpen v otevírací době Informačního centra Odry (www.odry.cz).

„Jsem rád, že mohu vystavovat právě tady a v tomto čase. Když mě oslovily pracovnice oderské kultury, zda bych nevystavil své fotky v jejich galerii, nebylo o čem přemýšlet. Termín jsme doladili tak, aby se to nekrylo s jinými aktivitami při závodě. Rád vás uvidím ve čtvrtek na vernisáži, výstava bude také k vidění po celý srpen. V sobotu je na náměstí přeskupení a oderská galerie s tímto sousedí, takže zvu i posádky.

V sobotu bych chtěl pozvat diváky k tratím. Osobně beru tyto erezety jako domácí, protože bydlím v nedalekém Vítkově a zvláště k oderské rychlostce mám velmi blízký vztah. Tady jsem poprvé vzal foťák na rally a poprvé jsem zde trénoval psaní rozpisu,“ vzpomíná Honza Dušek.

-pr-
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist