www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 1. února 2023, Svátek má Hynek, zítra Nela

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Kalendáře od Rallyservice.cz

29. listopadu 2022 • 08:00

Blíží se konec roku a je ten nejvyšší čas pouvažovat nad změnou výzdoby Vaší garáže či obýváku.

Od jara do podzimu jsme vyráželi do českých luhů a hájů za vůní benzínu a spálených pneumatik. Vždy vyzbrojení foťáky jsme napjatě čekali na rychlostních zkouškách na průjezdy mistrů volantu. Nechyběli jsme ani na jednom mistráku a domů jsme dovezli přes 100 tisíc fotek. Tu nejlepší dvanáctku jsme vytiskli na velmi kvalitní křídový papír. Osadili pevnou kroužkovou vazbou twin-wire a nachystali k doručení až k Vám domů.

Rallyservice celý rok dodával fotky posádkám napříč startovním polem. Naše parta fotografů letos absolvovala oba české mistráky a byli jsme takřka u všeho. Začali jsme v dubnu na Valašsku, přes Šumavu, Bohemku či Barumku se dostali až do Německa, aby jsme mistrovskou sezonu trochu netradičně uzavřeli. Nyní přišel čas, podělit se o radosti uplynulé sezony v podobě kalendáře Česká Rally 2023 s Vámi, fanoušky a lidmi milující tento krásný sport tak jako my.

Nelehký úkol na nás čekal při výběru 12 fotek do kalendáře. A povedlo se! Každá z vyvolených fotek vypráví svůj příběh letošní sezony. Ať už je to Vašek Pech, který se srdnatě rval se Škodovkou či Dominik Stříteský v absolutním flat outu v Hustopečích. Na to vše si v příští sezoně s námi vzpomenete.

Jako obvykle jsme pro letošní rok připravili samostatné kalendáře historiků, které mapují legendy a skvosty. Nechybí nádherný Cosworth Vlastika Nuemanna, Toyota Corolla WRC Jirky Jírovce a plejáda dalších nádherných aut své doby.

Letošní novinkou jsou stolní kalendáře s takřka šedesáti fotkama! Takže komu nestačí 12 fotek na nástěnném kalendáři může se poohlédnout po našem stolním kalendáři.

Nástěnné kalendáře A3 (420 x 297 mm) vytisknuté na kvalitním křídovém papíře, osazený pevnou kroužkovou vazbou nebo stolní kalendáře v setu s nástěnným kalendářem můžete zakoupit na stránce http://www.shop-rallyservice.cz/kalendare

Rallyservice.cz
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist