Rallysprint Série 2022

nejnovější | novější [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] starší

Fotogalerie z Rally Vyškov od Dalibora Benycha

8. září 2022 • 13:00

Pokračování rallysprint série a Poháru 2+ bylo naplánováno na první víkend v září, kdy se posádky sjely na jubilejní třicátý ročník Rally Vyškov. Průběh soutěže, která se jela za krásného slunného počasí, si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

Vsetínský sprint na čtyřech úsecích

7. září 2022 • 09:00

Seriály Pirelli Rallysprint Série a Pohár 2+ jsou v plném proudu, poslední závod kalendáře - Rentor – Partr Rally Vsetín - je naplánován na termín 28. – 29. října 2022. Soutěž uspořádá Autoklub Vsetín – město v AČR.

Rally Vyškov: Osm desetin pro Jančíka s Jurčíkem

7. září 2022 • 08:00

Když ve Fulneku rozhodly o vítězi závodu Čermák a Hrachovec Adam Cupu dvě desetiny, málokdo očekával, že se něco podobného bude brzy opakovat. Avšak při Rally Vyškov mezi prvním a druhým jezdcem pohárové klasifikace byla opět méně než sekunda. Jakub Jančík tentokrát zvítězil před Dominikem Jakešem o osm desetin, třetí příčku obsadil Tomáš Arnošt.

Fotogalerie z Rally Vyškov od Radima Pustějovského

6. září 2022 • 14:00

Pokračování rallysprint série a Poháru 2+ bylo naplánováno na první víkend v září, kdy se posádky sjely na jubilejní třicátý ročník Rally Vyškov. Průběh soutěže, která se jela za krásného slunného počasí, si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Radima Pustějovského.

Stříbrný reparát ve Vyškově

6. září 2022 • 09:00

Po loňském odstoupení v úvodu soutěže si v letošním ročníku Rally Vyškov dojela posádka týmu ACCR Racing21 Vojtěch Štajf a František Rajnoha pro druhé místo v celkové klasifikaci. Vylepšila si tak své bodové konto při dosavadním průběžném vedení v Poháru 2+ při Pirelli Rallysprint sérii.

Fotogalerie z Rally Vyškov od Iva Prieložného

5. září 2022 • 22:00

Pokračování rallysprint série a Poháru 2+ bylo naplánováno na první víkend v září, kdy se posádky sjely na jubilejní třicátý ročník Rally Vyškov. Průběh soutěže, která se jela za krásného slunného počasí, si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

Strhující startovní pole na jubilejní Rally Vyškov

2. září 2022 • 14:00

Start jubilejního třicátého ročníku Rally Vyškov se blíží nezadržitelným tempem a seznam přihlášených posádek je naplněný zajímavými posádkami. Spolu se slibnou předpovědí počasí to zaručuje skvělou sobotní podívanou.

Pro úspěch ve Vyškově s osvědčenou technikou

2. září 2022 • 10:00

Posádka týmu ACCR Racing21 Vojtěch Štajf a František Rajnoha ozdobí startovní pole letošní Rally Vyškov soutěžním vozem Volkswagen Polo GTI R5. Pátý podnik Poháru 2+ při Pirelli Rallysprint sérii odstartuje již o tomto víkendu.

Rallysprint Fulnek - Odry: Rozhodly dvě desetiny

18. srpna 2022 • 10:00

Čtvrtý závod Čermák a Hrachovec Adam Cupu 2022, Rallysprint Fulnek – Odry, měl vyrovnaný průběh a to dramatičtější koncovku. V cíli poslední rychlostní zkoušky rozhodly dvě desetiny ve prospěch Jakuba Jančíka. Druhé místo obsadil Dominik Jakeš, poprvé v sezóně se podíval na podium třetí Ondřej Studénka.

Na Rally Morava závodní speciály i pravidelnost

17. srpna 2022 • 09:00

Dva úspěšně zvládnuté ročníky dávají i letos pořadatelskému týmu Futures Contproduct Rally Morava několik jistot. Těmi zásadními jsou zařazení do Pirelli Rallysprint Série a Poháru 2+, stejně jako do sprintového seriálu historiků. Soutěž se uskuteční ve dnech 16. – 17. září 2022.

Podióvé vyplnění prázdninové pauzy

16. srpna 2022 • 16:00

Posádka Samohýl Škoda Teamu Adam Březík – Ondřej Krajča v pauze mezi Bohemií a Barumkou rozhodně nezahálela. V polovině července obsadila druhé místo na rakouské Rallye Weiz, o tomto víkendu zvítězila na Rallysprintu Fulnek – Odry. Tam zároveň zajela na šesti rychlostkách pět nejrychlejších časů.

Desetina sekundy s puncem stříbra

16. srpna 2022 • 15:00

Posádka týmu ACCR Racing21 Vojtěch Štajf a František Rajnoha se při letošní Rally Fulnek-Odry postarala o doslova adrenalinový závěr této soutěže. Rozdílem pouhé desetiny sekundy nakonec obsadila druhé místo v absolutním pořadí a bodově si tím upevnila průběžnou vedoucí pozici v Poháru 2+ v rámci Pirelli Rallysprint série.

Rally Vyškov přijímá přihlášky

13. srpna 2022 • 16:00

Systém přihlašování na jubilejní 30. ročník Rally Vyškov byl spuštěný a pořadatelé už evidují první přihlášené posádky. Vzhledem k tomu, že se vyškovská soutěž letos uskuteční hned v následujícím týdnu po Barum Rally ve Zlíně, je uzávěrka přihlášek stanovená na neděli 28. 8. ve 22:00, přičemž v tento den finišuje právě zmíněná tradiční událost.

Do Fulneku opět pro pódium

11. srpna 2022 • 18:00

Vedoucí posádka průběžného pořadí Poháru 2+ v rámci Pirelli Rallysprint série Vojtěch Štajf a František Rajnoha míří o nadcházejícím víkendu na Rally Fulnek – Odry. Do čtvrtého podniku seriálu jednodenních soutěží odstartuje opět s vozem Škoda Fabia Rally2 evo.

Fulnek bude svědkem jedné premiéry

11. srpna 2022 • 16:00

Pro ty, kteří jsou zasaženi bacilem rally, existují různé cesty, jež je dovedou za volant rally auta. Mezi jezdci najdeme pravověrné, kteří žádnou jinou disciplínou neprošli, jezdce s bohatou motokárovou historií v rally najdeme i přeběhlíky z jiných disciplín. Na Fulneku se na start rallysprintu poprvé postaví mladá dáma, jíž dovedla ke kokpitu rally auta poněkud stranou stojící disciplína – minikáry.