www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. února 2019, Svátek má Svatopluk, zítra Matěj

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Rally Acropolis - Shakedown vyhrál Petter Solberg

1. června 2006 • 11:40

První pozici si na testovacím úseku zvaném shakedown vyjel podle časů z oficiálních stránek Acropolis rally Petter Solberg s vozem Subaru Impreza WRC. Na druhém místě skončil Sébastien Loeb s Xsarou WRC a třetí pak Henning Solberg s Peugeotem 307 WRC.

Marcus Grönholm proťal cílovou pásku až na místě osmém a zřejmě jej čekají ještě práce na finálním nastavení Focusu WRC. Ani jeho týmový kolega Mikko Hirvonen na tom nebyl o nic lépe a uzavřel první desítku.

Velmi dobře si znovu počínal Dani Sordó, který skončil čtvrtý. Neztratil se však k radosti českých fanoušků ani Francois Duval, který si dojel pro vynikající šestou pozici. Jan Kopecký s další Fabií WRC byl třináctý, Harri Rovanperä čtrnáctý a Andreas Aigner šestnáctý.

Časy ze shakedownu:

1. P. Solberg - Mills (Subaru Impreza WRC 2006) 3:21.7 min.

2. Loeb - Elena (Citroën Xsara WRC) 3:23.3

3. H. Solberg - Menkerud (Peugeot 307 WRC) 3:23.6

4. Sordo - Marti (Citroën Xsara WRc) 3:23.9

5. Atkinson - McNeall (Subaru Impreza WRC 2006) 3:25.1

6. Duval - Pivato (Škoda Fabia WRC '06) 3:25.3

7. Valimäki - Kaliopello (Mitsubishi Lancer WRC '05) 3:25.6

8. Grönholm - Rautiainen (Ford Focus RS WRC '06) 3:25.4

9. Gardemeister - Honkanen (Peugeot 307 WRC) 3:26.6

10. Hirvonen - Lehtinen (Ford Focus RS WRC '06) 3:26.7

11. Pons - Del Barrio (Citroën Xsara WRC) 3:28.3

12. Stohl - Minor (Peugeot 307 WRC) 3:29.1

13. Kopecký - Schovánek (Škoda Fabia WRC '05) 3:30.2

14. Rovanperä - Pietilainen (Škoda Fabia WRC) 3:30.8

15. Katajamaki - Alanne (Ford Focus RS WRC '04) 3:31.1

16. Aigner - Wicha (Škoda Fabia WRC) 3:31.1

17. Vovos (Subaru Impreza WRC '05) 3:31.7

18. Wilson - Orr (Ford Focus RS WRC '04) 3:33.0

19. Pozzo - Stilo (Mitsubishi Lancer EVO IX) 3:41.6

20. Arai - Sircombe (Subaru Impreza N12) 3:42.9

21. Latvala - Antilla (Subaru Impreza N12) 3:45.2

22. Teiskonen - Teiskonen (Subaru Impreza N11) 3:46.0

23. Ligato - Garcia (Mitsubishi Lancer EVO IX) 3:47.1

24. Kuzaj - Szczepaniak (Subaru Impreza N11) 3:47.4

25. Uspenskiy - Eremeev (Subaru Impreza N11) 3:47.4

26. Beltran - Rojas (Mitsubishi Lancer EVO IX) 3:47.8

27. Baldacci - Agnese (Mitsubishi Lancer EVO IX) 3:47.8

28. Al Attiyah - Patersson (Subaru Impreza N12) 3:50.8

29. Heath - Lancaster (Subaru Impreza N12) 4:14.2

30. Kamada - Ichino (Subaru Impreza N12) 4:27.0

Richard Vlček ; AutoSport.CZ
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist