www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 29. května 2024, Svátek má Maxmilián, zítra Ferdinand

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Novinky na Autosportu

17.01.2007
Archiv Autosportu 2006 včetně výsledků a fotografií naleznete na tomto odkazu. AutoSport 2006
19.06.2006
Jak jsme již avizovali na začátku letošního roku, s novými webovými stránkami přichází také novinka v podobě tipovací soutěže na serveru AutoSport.CZ. Poté na Vás čeká ještě další překvapení, ale nepředbíhejme... Více naleznete zde.
18.05.2006
Zajímá vás, jak jsou na tom jezdci, když se boduje také jejich umístění na testovacích úsecích, tzv. shakedownu. Náhledněte do tabulek mistrovství světa.
27.03.2006
Vysvětlivky pro bodování a tabulky v mistrovství světa (platí především pro JWRC a PCWRC, kde si jezdci již před sezónou volí soutěže, ve kterých budou bodovat):

x - není nominován

- - nejede

R - odstoupil

D - diskvalifikace

N - neodstartoval do nominovaného závodu

24.03.2006
S novým AutoSportem.CZ přišla také změna v článcích. Nyní tak máme možnost nechat nahoře jeden prioritní a podle nás nejzajímavější článek daného dne. Ostatní pořadí je již tak, jak jste byli zvyklí na starém Autosportu, tedy dle aktuálnosti.

22.03.2006
Pro jezdce: Především mi dovolte Vás přivítat na našich nových internetovách stránkách. Pokud se podíváte do pravého sloupečku stránek, pak jistě neujde Vaší pozornosti box s názvem Týmy a jezdci. Pokud nechcete, aby v daném boxu Vaše jméno chybělo, stačí, abyste nám základní údaje, které u dosavadních jezdců vidíte, poslali na náš e-mail REDAKCE a my tam Vaše jméno rádi zařadíme.
20.03.2006
Kvůli přehlednosti jsme zařadili hlavních šest kategorií do vrchních obdélníků. Kliknutím na ně se dostanete do hlavních sekcí. V hlavním menu si můžete prohlédnout kompletní kalendáře, průběžné výsledky a články týkající se daného tématu. Kliknutím na jednotlivé soutěže se pak dostanete přímo do dané soutěže, kde jsou potřebné informace o dění při rally, výsledky, fotogalerie, videa...
16.03.2006
Novinkou je rozdělené bodování, kde si můžete prohlídnout každý podnik zvlášť. Navíc je vše rozděleno do skupin a jednotlivých tříd. Můžete si ale prohlídnout nejen bodovaní v jednotlivých soutěžích, ale také průběžné pořadí celého šampionátu.
15.03.2006
Velkou novinkou pro Vás všechny, tedy naše čtenáře, je to, že máme nový Autosport, který je nutné si řádně osahat. Doufáme proto, že pro Vás bude návštěva našich stránek zábavou a znovu se za námi rádi vrátíte. Kolektiv AutoSport.CZ
toplist