www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 19. září 2020, Svátek má Zita, zítra Oleg

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Autogramiády a party při Barum Czech Rally Zlín

24. srpna 2015 • 15:30

Součástí Barum Czech Rally Zlín je každoročně i bohatý kulturní program, při kterém mají diváci možnost potkat se s posádkami i mimo závodní vozy. Krajské město žije populární Barumkou celý týden, po který jsou posádky v regionu. A právě při těchto akcích je jedinečná možnost nejen získat od soutěžících podpis či společné foto, ale také neformálně podebatovat.

Autogramiáda při Barum Czech Rally Zlín 2014

První taková akce proběhne již v úterý navečer, kdy se od 18:00 uskuteční v Obchodním centru Zlín na Kvítkové ulici tradiční autogramiáda s jezdci. Po bohatém kulturním programu, který bude probíhat již od 15:00, se zhruba na hodinu posadí za své stoly přední posádky letošního ročníku Barum Czech Rally Zlín. Účast již přislíbila řada závodních posádek v čele s Janem Kopeckým, Craigem Breenem, Kajetanem Kajetanowiczem či ambasadorem zlínské soutěže Jaromírem Tarabusem.

Druhá autogramiáda se uskuteční ve středu v autosalonu Škoda – Samohýl v Loukách. Zde budou vystaveny dva soutěžní speciály Škoda Fabia R5 a samotné autogramiády se od 19:00 zúčastní všechny čtyři posádky, které se na tomto voze při letošním ročníku Barum Czech Rally Zlín představí. Vedle tovární dvojice Kopecký-Dresler to budou i domácí posádky Tarabus-Trunkát, Kostka-Kostka a holandská dvojice Kobus-De Wild. Po této autogramiádě bude probíhat v nedalekém prostoru muzea historických vozů uzavřená ERC Welcome party pro jezdce registrované v seriálu mistrovství Evropy v rally.

Čtvrteční večer bude v prostoru servisní zóny Star Rally Historic přímo v areálu bývalých Baťových závodů probíhat tradiční večerní program věnovaný historickým vozům. Od 18:00 se uskuteční beseda s tematickým zaměřením na historii Barum Teamu, v rámci které se představí i několik bývalých jezdců této stáje. Akci moderovanou Daliborem Gondíkem zakončí autogramiáda s letošními účastníky závodu. A když už jsme u Star Rally Historic, v sobotu večer proběhne v prostorách Star Clubu vyhlášení vítězů historické soutěže i následná afterparty.

V průběhu celé soutěže fanoušci mohou navštívit také tradiční Škoda Motorsport Park, který otevře své brány v pátek v 15:00 a bude s krátkými pauzami pokračovat až do neděle 15:00. V jeho rámci bude možné získat podpis Jana Kopeckého, shlédnout taneční módní přehlídku, vyzkoušet si rallysimulátor či řadu z dalších atrakcí, které pro diváky Škoda Motorsport připravila.

Absolutním vrcholem kulturního programu Barum Czech Rally Zlín pak bude závěrečná afterparty, která proběhne v neděli ve večerních a nočních hodinách po dojezdu všech posádek do cíle. Stejně jako v loňském roce, i letos se tato afterparty uskuteční ve zlínském Star Clubu a bude to jedinečná příležitost neformálně se potkat s řadou účastníků i lidí kolem Barum Czech Rally Zlín.

Plán doprovodných akcí
úterý25.8.201518:00Autogramiáda v OC Zlín
středa26.8.201519:00Autogramiáda v autosalonu Škoda - Samohýl
čtvrtek27.8.201518:00Beseda s jezdci Barum Teamu, autogramiáda Star Rally Historic
pátek28.8.201515:00Otevření Škoda Motorsport parku
sobota29.8.201520:00Vyhlášení Star Rally Historic + afterparty ve Star Clubu
neděle30.8.201515:00Uzavření Škoda Motorsport parku
neděle30.8.201521:00Oficiální afterparty ve Star Clubu

-plu- ; AutoSport.CZ
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist