www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 28. února 2020, Svátek má Lumír, zítra Horymír

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Video ze druhé etapy Rallye Monte Carlo

26. ledna 2009 • 15:30

Konečně se dostává na veřejnost na fóru již „proslavené“ video z druhé etapy letošní Rallye Monte Carlo. Dvanáctiminutový macek s pohnutou historií obsahující havárie Sarrazina s Vouillozem i rozhovory s vybranými jezdci o velikosti těsně přesahující 100 MB si můžete stáhnout právě nyní. Zítra se můžete těšit na vyvrcholení celé soutěže včetně legendárního Col de Turini.

Nezasvěceným bych rád popsal osud vzniku tohoto videa. Čtvrteční zkoušky jsme naplánovali tak, abychom mohli bez problémů stíhat servis ve Valence. Po sedmé rychlostní zkoušce však místní pořadatelé i policisté několik desítek minut po průjezdu svozu výsledků odmítali kohokoliv pustit na trať. Do servisu se nám tak podařilo přijet téměř před jeho koncem, naštěstí se pár posádek pro rozhovor podařilo odchytit.

Následovalo stříhání a titulkování v hotelu ve Valence tak, aby bylo video ještě v průběhu noci zveřejněno. Někdy kolem druhé ráno však přestalo fungovat připojení k internetu, což při vědomí, že se k připojení v pátek s nočními erzetami ani v sobotu již nedostaneme, značně srazilo entusiasmus při tvorbě videa. To jsme také kolem třetí hodiny ranní zabalili (v 5:30 jsme vyráželi na RZ 10). Výsledné dílo tedy bylo sestříháno ve třech různých časových úsecích - v noci ze čtvrtka na pátek cca v době 22:00-3:00, v pojízdné kanceláři Škoda Octavia při přejezdu z RZ 10 na Col de Turini (značně stížené závodnickými choutkami pilota) a dokončené včera v noci v Brně.

Video z Rallye Monte Carlo - 2. etapa

-plu- ; AutoSport.CZ
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
26.01.2009 19:06
krb
pěkná práce;-)
26.01.2009 17:06
Romcek
Dost dobrý. Paráda rozhovory.
26.01.2009 16:31
Dreky
Super práce!
26.01.2009 15:45
Plhus
Jsem vás vezl jak v bavlnce... beztak jste pořád spali nebo jedli :-D :P :P
toplist