www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 21. července 2024, Svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Rallysprint Série

43. Silmet Rally Příbram, aneb štempl již máme ...

13. května 2024 • 09:00

Dnes byla schválena zvláštní ustanovení 43. Silmet Rally Příbram, takže razítko na nich je ještě mokré. Ale i tak to znamená, že jsou ZU platná a vše již je jasně dáno.

Silmet Rally Příbram 2023

Například definují termín uzávěrky přihlášek. Do té zbývá sice ještě dost času, ale již nyní se mohou posádky přihlašovat přes portál Autoklubu na 43. Silmet Rally Příbram tak, jak již je několik let obvyklé.

„Pracujeme intenzivně na veškerém zajištění naší soutěže. Období razítkové máme již dnešním dnem za sebou a nyní nastává doba přípravy tratí, jako je oprava výmolů, zajištění bezpečnostních prvků, retardérů, zajištění pořadatelů apod. Věříme, že k nám do Příbrami přijede opět mnoho posádek, které zde zažijí krásné závody a dobrý sport. Doufáme i v krásné letní počasí, aby si také diváci u trati a při doprovodném programu na náměstí v Příbrami naši rally pořádně užili,“ říká ředitel 43. Silmet Rally Příbram, Pavel Štípek.

43. Silmet Rally Příbram se uskuteční 26. – 27. července 2024. V pátek 26.7. proběhne předstartovní show na náměstí TGM v Příbrami s pestrým doprovodným programem, a to jak pro děti, tak i pro dospělé návštěvníky. Snažíme se program obohatit, aby na náměstí bylo možné strávit příjemné odpoledne až podvečer pro celou rodinu.

-pr-
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist