nejnovější | novější [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | … ] starší

Jarmila Hrachovcová je se sezonou 2018 spokojena

foto

8. února 2019 • 08:00

Jarmila Hrachovcová společně s Tomášem Kretíkemv uplynulé sezoně startovala na třech závodech. Svoji premiéru si posádka odbyla také na populární Barum Czech Rally Zlín. Vsetínská pilotka Hondy CivicVTivšechny závody dokončila a nyní se může radovat ze 4. místa ve třídě 18 v rámci celkové klasifikace sezony.

žádný příspěvek celý článek »

Valaška stále čeká na hlavní dokument

foto

6. února 2019 • 20:30

Start nové sezony v rally se neúprosně blíží. Začátek února měl být rovněž dnem, kdy budou oficiálně vydána Zvláštní ustanovení 38. Kowax Valašské rally ValMez (29. - 31. března).

příspěvků: 2 celý článek »

Jänner Rallye – dobrodružství nebo rallye? – 1. díl

foto

6. února 2019 • 14:00

Je to ještě rallye nebo už je to spíše nějaké expediční dobrodružství? Tuto otázku jsem si během letošní 34. Internationale Lietz Sport Jänner Rallye 2019 kladl hned několikrát... a nejvíce při tlačení Ascony, přestože jsme startovali s naší Feldou...

Pořadatelé XI. RI Okna Rally Ice Tour odtajnili soupisky

foto

5. února 2019 • 18:00

Necelých čtrnáct dní zbývá do startu jedenáctého ročníku hokejové benefice jezdců rally s názvem XI.RI Okna Rally Ice Tour. Kromě doprovodného programu v nákupním centru Čepkov ve Zlíně, který vyvrcholí tuto sobotu besedou s cestovatelem a fotografem Ondřejem Zárubou spojenou s projekcí fotografií a videa z rally Dakar, pořadatelé samozřejmě pracují i na přípravách dalšího ročníku chystané hokejové benefice.

Egon Smékal s několika změnami do sezóny 2019

foto

2. února 2019 • 10:00

Po úspěšných sezónách v Česku zamířil zlínský Egon Smékal hledat novou výzvu do zahraničí. Rok 2018 zaměřil na dobývání dobrých výsledků na Slovensku. V jeho závěru zvítězil jak v kategorii dvoukolek, tak i ve třídě 5. Do nové sezóny přijde s několika změnami.

Adam Lahola: Snil jsem o rally a „podpichovatel“ mne do ní posadil

foto

1. února 2019 • 20:00

Zlínský Adam Lahola patří na rychlostních zkouškách mezi nové tváře českého rallysportu. Od mala snil o tom, že jednou usedne do závodního auta, poslouchal vyprávění o závodech, až narazil na „podpichovatele“, který Adama rozhoupal a posadil jej do Adama, rozuměj „adámka“.

Podpořme spolu s Rally Ice Tour Nikolu Hlavinkovou ze Zlína

foto

1. února 2019 • 19:20

Chcete se společně s jezdci rally v rámci hokejové benefice XI. Rally Ice Tour 2019 aktivně připojit k dobré věci? Není nic snadnějšího, než se zapojit do dražby hokejových dresů a velkoformátových fotografií z oblasti rally na aukčním portále Aukro.

Jaroslav Orsák vyhrál litevskou Winter Rally

foto

31. ledna 2019 • 14:00

Jaroslav Orsák a Jindřiška Žáková vyhráli letošní ročník litevské Winter Rally a stal se tak prvním zahraničním jezdcem mimo Pobaltské země, který tuto zimní soutěž vyhrál.

Rallye na sněhu! Posádky Winter Trialu míří do Čech

foto

31. ledna 2019 • 10:00

Zimní dálková rallye veteránů The Winter Trial se opět vrací do České republiky. Posádky zavítají ve čtvrtek 31. ledna na zasněžené tratě šumavských a českokrumlovských rychlostních zkoušek.

Osmnáctá sezona Martina Hrachovce v rally

foto

31. ledna 2019 • 08:00

Martin Hrachovec, závodící se Škodou 130 RS, dokončil svou osmnáctou sezonu v automobilových soutěžích. V celkovém hodnocení rallysprint série se umístil na 6. příčce ve třídě 17. Vsetínský jezdec během loňského roku stihl vystřídat jednoho spolujezdce a dvě spolujezdkyně. Štěstí však při Martinovi moc nestálo a hned několikrát musel ze závodu odstoupit, kvůli technické závadě.

Fotogalerie z Rallye Monte Carlo od Dalibora Benycha

foto

29. ledna 2019 • 15:00

Letošní sezónu mistrovství světa v automobilových soutěžích zahájila tradičně na tratích ve francouzských Alpách. Letošní ročník legendární Rallye Monte Carlo tentokrát neprovázelo tradiční zrádné počasí, i tak se bylo nač dívat. Průběh soutěže si můžete připomenout na snímcích našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

Kalle Rovanperä po nehodě bojoval a připsal si body do mistrovství světa

foto

29. ledna 2019 • 13:00

Vzdát se nikdy nebylo pro Kalle Rovanperu a Jonne Halttunena během úvodního kola mistroství světa FIA World Rally Championship na Rally Monte-Carlo (24. 1. – 27. 1. 2019) řešením. Potom, co se kvůli nehodě v první rychlostní zkoušce propadli na poslední místo, bojovali, propracovali se mezi vozy třídy R5 na 11. místo a získali cenné body za druhé místo v nové kategorii WRC 2 Pro.

Fotogalerie z Rallye Monte Carlo od Jörga Ullmanna

foto

28. ledna 2019 • 19:00

Letošní sezónu mistrovství světa v automobilových soutěžích zahájila tradičně na tratích ve francouzských Alpách. Letošní ročník legendární Rallye Monte Carlo tentokrát neprovázelo tradiční zrádné počasí, i tak se bylo nač dívat. Průběh soutěže si můžete připomenout na snímcích našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

Toyota se po dramatu v Monte Carlu probojovala až na stupně vítězů

foto

28. ledna 2019 • 17:00

Ott Tänak v úvodním kole sezóny 2019 vybojoval pro tým Toyota Gazoo Racing WRT pódiové umístění na Rallye Monte Carlo. V první šestce skončili i Jari-Matti Latvala a Kris Meeke. Ten navíc vyhrál Power Stage, čímž završil svoji první soutěžní jízdu za volantem Toyoty Yaris WRC.

Vojtěch Mudrák: Mé začátky byly v amatérských soutěžích

foto

28. ledna 2019 • 14:00

Vojtěch Mudrák stojí na startu své šesté sezony. V uplynulých letech jsme ho mohli vidět na sedadle spolujezdce například vedle Pavlíny Tydlačkové nebo Ondřeje Studénky. Navigátor z Nevšové společně s Tomášem Vyvlečkou v roce 2017 získal titul ve třídě 12. V loňském sezoně se posádka Vyvlečka – Mudrák umístila na konečném 3. místě ve třídě 12 a ovládla pohárovou třídu 14–18. Pojďme si šestadvacetiletého spolujezdce krátce představit.