www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. května 2018, Svátek má Jana, zítra Viola

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Hledáme šikovné časoměřiče!

18. ledna 2017 • 20:15

Chcete být při závodech Mistrovství České republiky v rally? Jak se vlastně měří RZ a vyhodnocuje rally? Čas dnes nemá nikdo, vy ho ale musíte mít! Co má znát a umět ... časoměřič rally?

Zde je pozvánka na školení časoměřičů FAS ve Vizovicích 10.-11. února 2017 nebo v Příbrami 25. února 2017.

Zveme všechny stávající a také nové zájemce časoměření motoristických závodů na jedno ze školení licencovaných časoměřičů Federace Automobilového Sportu a to do Vizovic – Rekreační středisko Revika a do Příbrami – SOU Dubno .

Dozvíte se také velmi zajímavé přímé názory hostů , činovníků FAS AČR, také poznatky a zážitky významných jezdců a spolujezdců, ředitelů rally apod. Lektoři jsou pedagogicky zkušení časoměřiči, novým adeptům se věnujeme individuálně.

Abyste se mohli zúčastnit školení, a tím získat licenci časoměřiče Adepta a stát se členem Autoklubu ČR, je potřeba nejdříve kontaktovat pořadatele školení (berka@porszlin.cz) a posléze vyplnit žádost a na školení uhradit poplatek za licenci 105 Kč. V ceně jsou Národní Sportovní řády FAS AČR a Standardní propozice disciplíny rally. Další informace je možno získat na www.autoklub.cz

Ota Berka, předseda komise časoměřičů AČR
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
19.01.2017 22:36
forum
a pak by nesměl nikde měřit třeba na volných podnicích .Děkuji nechci
toplist