www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 22. ledna 2019, Svátek má Slavomír, zítra Zdeněk

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Přímé přenosy ze všech zkoušek v mistrovství světa

11. ledna 2018 • 16:00

Promotér mistrovství světa v automobilových soutěžích na dnešní výstavě Autosport International ve Velké Británii potvrdil, že v nadcházející sezóně budou na internetu přímé přenosy ze všech rychlostních zkoušek.

WRC Plus All Live

Eurosport před řadou let přinesl přímé přenosy ze všech rychlostních zkoušek ze zahajovacího podniku seriálu IRC, Rallye Monte Carlo. I přes velký úspěch však trvá několik let, než se k něčemu podobnému odhodlal současný promotér mistrovství světa. A rovnou to chce představit na všech soutěžích mistrovství světa.

Promotér chce představit přímé přenosy ze všech rychlostních zkoušek v průběžně běžícím streamu včetně rozhovorů ze servisů, analýz expertů, tiskových konferencí či zahajovacích a koncových ceremoniálů. Celkem by to mělo představovat 25 hodin přenosů z každého soutěžního víkendu.

„Fanoušci WRC budou mít nyní možnost zapojit se do živé akce kdykoliv během soutěžního víkendu. Budou mít možnost sledovat zkoušky, stejně jako sledovat dění v servisu. A to kdykoliv a odkudkoliv,“ řekl šéf promotérského týmu Oliver Ciesla.

Služba bude k dispozici na internetu jako nástavba v současnosti známé služby wrc+. Ta zůstane zachována jako základní paket s jedním přímým přenosem v sobotu odpoledne a jedním přenosem závěrečné powerstage v neděli. Nástavba s kompletními přímými přenosy ponese název WRC All Live a bude stát 9 euro na měsíc nebo 90 euro na celý rok.

-plu- ; AutoSport.CZ
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist