www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. ledna 2019, Svátek má Milena, zítra Miloš

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

Rally jízda ve Zlatém jablku zahájena!

10. dubna 2018 • 20:00

Část programu 2. ročníku výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE proběhne premiérově v Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně. V rámci motoristického svátku jara se můžete těšit na výstavu rally speciálů, záchranné vozidlo BMW i3 se zdravotníkem, dětskou dráhu a interaktivní tabuli BESIP, prodejní stánek Barum Czech Rally Zlín a další program.

Czech Driveb 2018 & Zlaté jablko

Vše bylo zahájeno v pondělí 9. dubna, na začátku týdne konání zlínské výstavy. Až do pátku 13. dubna ožije Zlaté jablko v centru města motoristickým svátkem jara letošního roku. Jsou zde vystaveny zde tři soutěžní speciály, a to specifikace WRC, kategorie R5 a kategorie Super 2000. „Fanoušci se mohou s předstihem naladit na sobotní výstavu, od začátku týdne je zde vystaven soutěžní vůz Mini John Cooper Works WRC, se kterým jezdil v rámci českého šampionátu Tomáš Kurka. Dále uvidí vůz ze soutěžní stáje TNT Počernice Škoda Fabia R5, za jejíž volant usedá Patrik Rujbr. Nechybí ani další krasavec, a to vůz Škoda Fabia Super 2000,“ uvedla Silvie Hlavičková z pořadatelského štábu.

V prodejním stánku Barum Czech Rally Zlín je možnost zakoupení zvýhodněného vstupného na výstavu. Fanoušci si zde mohou vybrat zboží ze širokého sortimentu nabízených produktů. K dispozici jsou trička, čepice a další atraktivní zboží ze široké kolekce oblíbené zlínské rally zařazené do seriálu evropského šampionátu.

V samotný den výstavy (sobota 14. dubna) návštěvníci uvidí záchranné vozidlo se zdravotníkem, pro nejmenší děti bude k dispozici dětská dráha a interaktivní tabule BESIPu. Chybět nebude ani stálý prodejní stánek barumky. Druhý dubnový týden se rozhodně vyplatí návštěva Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně!

Program ve Zlatém jablku:

9. – 13. 4. 2018

- tři rally speciály specifikace WRC a kategorie R5, Super 2000

- prodejní stánek Barum Czech Rally Zlín

- možnost zakoupení zvýhodněného vstupného na výstavu Czech Drive

14. 4. 2018

- záchranné vozidlo BMW i3 se zdravotníkem

- dětská dráha BESIP

- interaktivní tabule BESIP

- prodejní stánek Barum Czech Rally Zlín

- po celý den automobilová výstava Czech Drive na sousedícím náměstí Míru a v parku Svobody

Roman Ordelt
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist