www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. ledna 2019, Svátek má Milena, zítra Miloš

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

Užijte si Rally Bohemia naplno s VIP balíčkem

8. června 2018 • 12:00

Pořadatelé Rally Bohemia připravili VIP balíček,který si mohou zakoupit jak soutěžní posádky si pro své týmové hosty či přátele, tak i zájemci z řad fanoušků, diváků a veřejnosti.

Roman Kresta - Petr Starý (Škoda Fabia R5) - Rally Bohemia 2017

Co všechno je obsahem tohoto VIP balíčku a co všechno jeho pořízením získáte?

- označení visačkou HOST

- označení samolepkou HOST na automobil

- parkování blízko u trati rychlostních zkoušek

- parkování blíže k servisní zóně soutěže na letišti v Hoškovicích

- Průvodce diváka Rally Bohemia 2018

- vstupenku na Autodrom Sosnová u České Lípy na paralelní divácké super RZ 8/9 Global Assistance Gladiator Sosnová I a II

Ani to však nemusí být konečný seznam výhod, které s VIP balíčkem Rally Bohemia 2018 získáte. Každý kdo si koupí tento balíček, bude také zařazen do slosování o svezení v soutěžním závodním voze při podzimním Setkání mistrů na Autodromu v Sosnové.

A kde se dají VIP Balíčky zakoupit a co stojí? Soutěžní posádky Rally Bohemia si mohou VIP balíčky objednat jako volitelnou položku přímo ve své elektronické přihlášce do soutěže, která je již dostupná na www.rallybohemia.cz v sekci Dokumenty. Zájemci z řad fanoušků a veřejnosti pak mohou VIP balíčky objednávate mailem s uvedením své fakturační a doručovací poštovní adresy na obchod@autodrom.cz Uzávěrka objednávek bude 18.6.2018, veškeré vybavení bude zasláno poštou dne 22.6.2018. Cena VIP balíčku je 1.815,- Kč včetně DPH (1.500 Kč bez DPH).

Další informace k Rally Bohemia 2018 včetně průběžných seznamů již přihlášených posádek do všech částí soutěže naleznete na www.rallybohemia.cz

Aleš Holakovský
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist