www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. června 2019, Svátek má Jan, zítra Ivan

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Petr Gargulák představuje nový vůz a odměňuje fanoušky

22. března 2019 • 10:30

Mladý slušovický jezdec Petr Gargulák se v loňské sezoně postavil na start soutěže ve Vsetíně s Renaultem Clio Sport třídy 8 a na Mikuláš rally si premiérově vyzkoušel Peugeot 208 R2. Právě start ve Slušovicích hodně pomohl k rozhodnutí při volbě vozu pro tuto sezónu.

Petr Gargulák - Petr Hanzlík (Peugeot 208 R2)

„Peugeot nás tak uchvátil, že jsme usilovně pracovali, abychom s tímto vozem mohli startovat na dalších závodech. Pro letošní rok máme plán z říše snů, a to startovat v Peugeot Rally Cupu 2019. Pohár je vypsaný v rámci Mistrovství ČR v rally, což jsou pro nás úplně neznámé “velké“ závody. Je to obrovská výzva a už se nemůžeme dočkat startu na Valašské Rally. O auto se budou starat kluci z dílen Minařík Racing a již před startem jsme všichni dobře naladěni a moc se těšíme,“ popsal volbu vozu a plány Petr Gargulák. „Zda se nám podaří zrealizovat start na všech podnicích Peugeot cupu je závislé na velmi napnutém rozpočtu a bude především záležet na průběhu sezóny,“ dodal Gargulák. Celý tým okolo talentovaného jezdce však věří, že se všechno vydaří a udělají pro to maximum.

Aby byla posádka kompletní, je potřeba ještě doplnit spolujezdce. Vedle Petra Garguláka usedne Petr Hanzlík. Kluci spolu už v minulých letech odjeli vybrané soutěže. „Petr je obrovský nadšenec do rally a velmi dobrý kamarád. Pomáhal mi také při mých začátcích v závodění. Spolupráce s ním vždy byla skvělá a vše nám parádně fungovalo, proto se i teď těším na náš další start,“ představil navigátora Gargulák.

Posádka si také připravila překvapení pro fanoušky rally. „Máme velkou radost, že jsme dostali důvěru od našich partnerů a již v tuto chvíli jim děkujeme, že nás dále podporují v motoristickém působení. Společně s nimi jsme přichystali pro fanoušky celého tohoto krásného sportu soutěž. Komu se podaří vyfotit naši dvojici při zápolení na tratích Valašské rally má téměř vyhráno. Fotografii pak stačí vložit na sociální sítě (Facebook nebo Instagram) pod značkou @petrgargulakrally s hashtagy našich partnerů a výherce se může stavit za námi do servisního zázemí pro dárek. Odměněno bude prvních 100 účastníků. Komu se nebude chtít fotit, může se za námi zastavit jen tak popovídat a zhlédnout naše další aktivity. Budeme se na všechny těšit a věřím, že si to užijeme naplno,“ pozval všechny fanoušky Petr Gargulák. Nutno podotknout, že Valašská rally se jede ve dnech 29. - 31. března v okolí Valašského Meziříčí. Je to první podnik Mistrovství České republiky v rally a první ostrý start pro posádku Gargulák – Hanzlík s novým vozem Peugeot 208 R2.

Miroslav Vebr
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist