www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 25. června 2019, Svátek má Ivan, zítra Adriana

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Spolujezdecká akademie Autoklubu ČR

22. března 2019 • 12:00

Většinou žijí ve stínu svých parťáků, ale jejich práce zásadně rozhoduje o výsledku. O kom je řeč? O spolujezdcích rally. O druhé polovině posádky, která nese obrovskou zodpovědnost. Existuje řada projektů výchovy jezdců, jezdeckých škol a kurzů pro závodníky. Spolujezdci se učí sami, od svých kolegů a kamarádů. Právě proto otevírá Autoklub ČR Spolujezdeckou akademii.

Pavel Dresler

Po dohodě s Pavlem Dreslerem – spolujezdcem Jana Kopeckého a úřadujícím mistrem světa ve WRC2 jsme připravili koncept samostatných kurzů, aby se zájemci mohli zařadit do programu i v průběhu roku. Úvodní seminář je zaměřen na základní předpoklady, které by měl současný spolujezdec splňovat. Jedná se především o znalosti disciplíny rally, důležitých dokumentů a předpisů, dále předzávodní příprava včetně logistického zabezpečení a komunikace. Jedním z nejdůležitějších témat bude pochopitelně příprava, sestavení a práce s rozpisem. Účastníci budou seznámeni s různými situacemi, se kterými se mohou během závodu setkat. To bude navíc podpořeno rozborem onboardů. Spolujezdecká akademie je určena pro zájemce od 17 do 30 let.

Navazující semináře budou zaměřeny především na komunikaci, marketing a mediální prostředí. V neposlední řadě budou účastníci seznámeni s psychologickými aspekty práce spolujezdců, jako je například situační povědomí, rozhodovací proces, faktory spolehlivosti a stresové faktory.

První letošní seminář proběhne v neděli 7. dubna 2019 od 10:00hod v budově Autoklubu ČR.

Pro další informace a přihlášení do Spolujezdecké akademie používejte níže uvedený kontakt.

Spolujezdecká akademie AČR

Jan Možný

email: mozny@autoklub.cz

tel: 724 544 969

-pr-
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
01.04.2019 17:01
slonikyta
zní to rozumně, asi tomu budu fandit
toplist