www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 27. listopadu 2020, Svátek má Xénie, zítra René

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Rally Morava nepolevuje v přípravách

23. září 2020 • 23:00

Další podnik seriálu jednodenních závodů Futures Contproduct Rally Morava 2020 se neúprosně blíží. Soutěž, kterou pořádá Rally klub Šternberk v AČR, je naplánována na 9. – 10. října 2020.

Michal Horák - Ivan Horák (Ford Fiesta R5) - Rally Vyškov 2020

Futures Contproduct Rally Morava bude čtvrtým podnikem Liqui Moly Rallyprint Série a Poháru 2+. V reakci na aktuální situaci a epidemiologická opatření Ministerstva zdravotnictví proběhla schůzka organizačního týmu, ze které vyšly následující závěry.

„Přípravy soutěže pokračují bez změn, uděláme maximum pro to, abychom soutěž odjeli v plném rozsahu. Ceremoniály však v dnešní koronavirové době zřejmě vynecháme. Připravujeme i omezení v servisní zóně, která co nejdříve zveřejníme. Věříme, že naše pravidla budou všichni respektovat a napomohou tím k hladkému průběhu závodu,“ komentuje aktuální situaci ředitel rally Rudolf Kouřil.

Rally klub Šternberk v AČR připravil pro vlastní závod tři rychlostní zkoušky, které se pojedou dvakrát, s celkovou délkou měřených úseků 62,04 km.

Na webových stránkách www.rally-morava.cz najdete schválená Zvláštní ustanovení a odkaz na přihlášku, která bude uzavřena o půlnoci 1. října 2020. Aktuální informace ohledně dění kolem Futures Contproduct Rally Morava najdete kromě oficiálních stránek i na facebookovém profilu soutěže Rally Morava.

Tomáš Plachý
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist