www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 22. dubna 2021, Svátek má Evženie, zítra Vojtěch

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

SAS Zlín - Školení pro jezdce a spolujezdce

1. února 2021 • 14:00

Stejně jako v uplynulých letech i letos připravujeme pro zájemce o soutěžní licence několik školení. Absolventi se u nás naučí vše nezbytné, aby se mohli plnohodnotně účastnit automobilových soutěží nejen u nás, ale i v zahraničí. Zdárné absolvování je jednou z podmínek při žádosti o licenci prostřednictvím informačního systému Autoklubu České republiky. Pro další informace a přihlášky nás kontaktujte prostřednictvím emailu sekretariat@czechrally.com nebo na telefonním čísle 577 210 677. Těšíme se na Vás při některém z těchto školení.

Vstupní školení

Jedná se o základní školení, kterým musí projít každý začínající jezdec či spolujezdec. Pouze absolvent tohoto školení si může zažádat o svou první soutěžní licenci a postavit se na start své první soutěže. Tato licence jej opravňuje účastnit se soutěží zařazených do Rallysprint série s vozem s jednou poháněnou nápravou (2WD).

Pro koho je určeno: Začínající jezdci i spolujezdci

Termín: 6. dubna 2021 od 14:00

Místo: SAS Zlín, Hornomlýnská 3715, 760 01 Zlín

Cena: 1.100 Kč

Rally škola

Absolvent Rally školy má nárok na získání národní licence s možností startu v Mistrovství České republiky v rally s vozem s jednou poháněnou nápravou (2WD). Školení trvá 3 dny a zahrnuje jak teoretickou výuku v prostorách SAS Zlín tak také praktickou část, při které jsou využívány vozidla a technické vybavení Barum Czech Rally Zlín.

Pro koho je určena: Začínající i pokročilí jezdci i spolujezdci

Termín: 3. - 5. března 2021

Místo: SAS Zlín, Hornomlýnská 3715, 760 01 Zlín

Cena: 9.000 Kč

Rally camp

Tohle školící soustředění je určeno výhradně pro pokročilé a zkušené účastníky rally, avšak žádným způsobem nenahrazuje Rally školu. Účastníci jsou již držiteli některé z nižších stupňů licencí a splnili předepsaný počet pěti dokončených soutěží MČR s vozem 2WD. Absolventi Rally campu následně mohou žádat o vydání mezinárodní licence typu B a mohou se účastnit rally s vozem 4WD. Rally camp je určen také pro jezdce, kteří jsou již držiteli této licence, ale s řízením soutěžního vozu s pohonem všech kol nemají praxi.

Pro koho je určen: Pouze pokročilí a zkušení jezdci i spolujezdci

Termín: 17. března 2021

Místo: SAS Zlín, Hornomlýnská 3715, 760 01 Zlín

Cena: Bude stanovena dle počtu účastníků

Podmínka účasti: Vlastní soutěžní vozidlo s pohonem 4WD

Každoroční Školení soutěžních jezdců, jehož obsahem bylo hodnocení uplynulé sezóny (2020) a novinky ve sportovních řádech pro sezónu následující (2021) proběhne v online formě na stránkách Autoklubu České republiky. Všem soutěžním jezdcům přejeme úspěšný start do nové sezóny.

-mb- ; SAS Zlín
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist