www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 16. září 2021, Svátek má Ludmila, zítra Naděžda

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Rallysprint Fulnek - Odry - hygienická opatření

5. srpna 2021 • 13:00

Rallysprint Fulnek – Odry proběhne ve dnech 6. – 7. srpna v okolí Fulneku a Oder v souladu s platnými omezeními Ministerstva zdravotnictví.

Místní obyvatele, diváky a fanoušky rallysportu prosíme na základě doporučení KHS po celou dobu konání Rallysprintu Fulnek – Odry 2021 dodržovat následující opatření:

- V místech, kde není možné dodržet minimální rozestupy 2 metry je nutné nošení roušky i ve venkovním prostředí (zejména v místech administrativní a technické přejímky, případně servisu).

- Všichni účastníci Rallysprintu Fulnek – Odry 2021, tedy posádky, pořadatelé i diváci jsou povinni na vyzvání pořadatele, PČR či pracovníka KHS předložit doklad o bezinfekčnosti (očkování, prodělání nemoci, platný PCR či antigenní test)

- Maximální počet účastníků na jednom volném prostranství je 1500 lidí.

„Přítomnost diváků v okolí rychlostních zkoušek Rallysprintu Fulnek – Odry je na jejich vlastní osobní odpovědnosti, včetně respektování a dodržování aktuálních hygienicko-protiepidemických opatření vydaných Ministerstvem zdravotnictví České republiky,“ doplňuje šéf organizačního týmu Jaromír Tomaštík.

Více informací k soutěži bude po začátku července zveřejněno na oficiální stránce www.rally-sprint.cz, řada novinek bude dostupná i na facebookovém profilu Rally Fulnek – Odry.

Tomáš Plachý
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist