www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 22. září 2023, Svátek má Darina, zítra Berta

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Jan Kopecký míří na Pačejov s jistotou mistrovského titulu

14. září 2023 • 13:00

Hlavní letošní cíl, tedy zisk mistrovského titulu, tým Agrotec Škoda Rally Teamu již splnil. Na závěrečnou soutěž domácího šampionátu v rally, Invelt Rally Pačejov, tak míří dobře naladěn. To ale neznamená, že znovu nejede bojovat o vítězství.

Jan Kopecký - Jan Hloušek (Škoda Fabia RS Rally2) - Barum Czech Rally Zlín 2023

Rally Pačejov má Jan Kopecký velmi rád. Od té doby, co soutěž v okolí Horažďovic povýšila do velkého mistráku, je na ní neporažen. Na tři vítězství by rád navázal i letos.

„Pačejov je krásná soutěž hned z několika důvodů,“ začíná hodnocení soutěže Jan Kopecký. „Jsou tam krásné rychlostky, některé z nich jsou opravdové perly. Pořadatelé také odvádějí skvělou práci a vytvářejí velmi příjemnou atmosféru pro všechny posádky. Letos se jede soutěž o dva týdny dříve než v předchozích letech, takže očekáváme i příjemné skoro letní počasí. To je pozitivní zpráva i pro fanoušky, kterých očekáváme opravdu hodně. My jsme v týmu po náročné Barumce nic nepodcenili a věříme, že jsme my i náš vůz Škoda Fabia RS Rally2 dokonale připraveni. Zveme tedy všechny příznivce rally na poslední letošní soutěž MČR a věříme, že si spolu s námi užijí spoustu zajímavých a krásných soubojů.“

Soutěž startuje v sobotu ráno a vítěze soutěže budeme znát po jedné hodině odpolední v neděli.

-pr-
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist