www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. dubna 2024, Svátek má Jiří, zítra Marek

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Staňte se pořadateli Bohemia Rally Mladá Boleslav 2024

24. března 2024 • 12:40

I Vy můžete být součástí slavné rally s dlouholetou tradicí. Stačí pouze zájem a vyplnění formuláře v odkazu. Pokud jste velcí fandové motorsportu, rozšiřte naše řady.

Aleš Jirášek - Petr Machů (Škoda Fabia R5), Rally Bohemia 2023

Připravit a uspořádat v dnešní době automobilovou rally je velice náročné. Vše začíná složitými jednáními a povoleními navržené trasy, rychlostních zkoušek a dalších důležitých bodů, které jsou v rámci automobilové soutěže nezbytné. Rally, to není jen sportovní, ale také společenská událost a na jejím zdaru se podílí stovky osob. A není vůbec jednoduché získat jejich pomoc pro jakékoliv potřebné posty.

„Samozřejmě, že se postaráme o vaše proškolení, předání nezbytných informací a seznámíme vás se vším podstatným. Zejména u traťových komisařů se jedná o velice zodpovědnou činnost. Vážíme si každého, kdo se chce zapojit,“ vyzývá ke spolupráci ředitel soutěže Petr Pavlát.

Máte tedy jedinečnou příležitost stát se součástí pořadatelského týmu Bohemia Rally Mladá Boleslav 2024. Stačí jen kliknout na tento odkaz a vyplnit dotazník:

Po vyplnění dotazníku se s vámi spojí vedoucí rychlostní zkoušky, o kterou máte zájem. Probere s vámi podrobnosti včetně finančního ohodnocení. Bez dostatečného počtu kvalitních řádně proškolených pořadatelů se žádná soutěž neuskuteční. Proto si velice vážíme každého, kdo chce v dnešní hektické době pomoci. Vyplněním a odesláním formuláře pro vás ještě nevzniká žádný závazek vůči pořadateli. Za váš zájem děkujeme a budeme se těšit na spolupráci.

Pavel Vydra
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist