www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 22. května 2024, Svátek má Emil, zítra Vladimír

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Rallysprint Kopná: Dopravní omezení při příjezdu do Slušovic

2. května 2024 • 18:00

Organizační výbor automobilové soutěže Síť21 Rallysprint Kopná upozorňuje všechny soutěžní týmy, motorizované fanoušky na dopravní omezení na hlavním silničním tahu č. 49 ze Zlína do Vizovic při odbočení na Slušovice. V současné době zde probíhá výstavba kruhového objezdu a příjezd ve směru ze Zlína je značně komplikovaný.

Omezení Lípa - Slušovice
Na jaře se začala budovat okružní křižovatka na I/49 u odbočky na Slušovice. V současné době není možné odbočit na Slušovice ve směru jízdy ze Zlína. Navíc v termínu konání rallysprintu 3. – 4. května nelze využít ani původní objízdnou trasu, neboť část této trasy je shodná se začátkem rychlostní zkoušky č. 3, 7 Zádveřice. V pátek zde proběhnou seznamovací jízdy a v sobotu bude úsek v době od 8:44 do 16:46 hodin zcela uzavřen z důvodu konání RZ. „Apeluji na všechny soutěžní týmy, aby přijížděly se servisními kamiony a dalšími doprovodnými vozy do Slušovic ve směru od Fryštáku a dále pokračovaly na obce Lukov, Velíková a Hrobice. V případě jízdy po dálnici sjeďte u Hulína na směr Holešov a poté pokračujte na Fryšták a dále,“ upřesnil Antonín Tlusťák, předseda organizačního výboru a ředitel rally.

Pokud už soutěžní týmy s kamionem projedou Zlínem a pokračují po hlavní silnici na Vizovice, sjeďte na čerpací stanici Tak ONO (u motorestu) v Zádveřicích, zde se otočte a pokračujte ve směru na Zlín. V místě budovaném kruhovém objezdu odbočte na Slušovice, příjezd od Vizovic není omezený, což ocení týmy jedoucí na Moravu ze Slovenska. Pokud pojede ze Zlína osobním vozem nebo v dodávce, odbočte mezi Želechovicemi a Lípou doleva, pokračujte ve směru na obce Klečůvka a Veselá.

Všechny potřebné dokumenty k soutěži jsou zveřejněny v mobilní aplikaci Sportity, heslo pro vstup do této aplikace je: Kopna2024. Další zpravodajský servis v rámci Síť21 Rallysprint Kopná 2024 přineseme v následujících tiskových zprávách. Uveřejněné budou na oficiální webové stránce www.rallysprintkopna.cz a na sociálních sítích facebook i instagram.

Roman Ordelt
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist