www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 14. června 2024, Svátek má Roland, zítra Vít

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Chystá se Bohemia e-sport Virtual Rally - RBR-Cup 2024

7. června 2024 • 08:00

S radostí oznamujeme, že se opět letos uskuteční Bohemia e-sport Virtual Rally - RBR-Cup 2024. Proběhne ve dnech 3. až 9. července 2024. Tato virtuální soutěž je součástí prestižního šampionátu RBR-Cup, který je nejstarším šampionátem ve hře Richard Burns Rally a pravidelně se jezdí již od roku 2006. Tato soutěž propojuje svět e-sportu s reálnou Bohemia Rally Mladá Boleslav.

Richard Burns Rally je realistický simulátor rally, který hráčům poskytuje autentický zážitek z jízdy. Hra je známá svou detailní grafikou, realistickou fyzikou vozidel a věrnými modely tratí. Díky těmto vlastnostem se stala oblíbenou mezi fanoušky rally po celém světě.

„Bohemia e-sport Virtual Rally je významnou součástí šampionátu RBR-Cup. Letos se soutěž uskuteční s dvanácti rychlostními zkouškami a 136 ostrými kilometry, čímž věrně kopíruje reálnou Bohemia Rally Mladá Boleslav. Zásadní novinkou letošního ročníku je premiéra nové rychlostní zkoušky Skalsko - Vinec, která slibuje napínavé momenty a výzvy pro všechny soutěžící. Chtěl bych moc poděkovat řediteli šampionátu Martinu Bujáčkovi za spolupráci a za vytvoření další krásné reálné RZ z „velké Bohemky“ do virtuálního světa,“ dodává Victor Trnka, který soutěž připravuje a je jejím garantem. Poděkování za spolupráci patří rovněž jednomu z hlavních partnerů Bohemia Rally městu Mladá Boleslav.

Soutěž se skládá ze dvou etap. První etapa proběhne od středy 3. července do soboty 6. července a druhá etapa se uskuteční od neděle 7. července do úterý 9. července. Vyhlášení vítězů proběhne online ve středu 10. července od 18 hodin. Nejlepší tři v každé kategorii obdrží pamětní plakety a tři nejlepší v absolutním pořadí získají unikátní trofeje Bohemia Rally 2024.

Pokud se chcete hry zúčastnit, je pro vás povinná registrace. Lze ji provést na webu RBR-Cup (http://www.rbrcup.cz). Pro ty, kteří chtějí startovat pouze na této rally, je připravena denní licence zdarma. Podrobné informace o registraci, kategoriích vozidel a povinných texturách jsou dostupné na webových stránkách závodu.

Soutěžící mohou své jízdy živě přenášet na Facebooku Rally Bohemia nebo sdílet své fotografie. Tyto příspěvky budou vítaným zpestřením pro všechny fanoušky a přispějí k neopakovatelné atmosféře této virtuální rally.

Bohemia e-sport Virtual Rally - RBR-Cup 2024 je jedinečnou příležitostí pro všechny milovníky rally vyzkoušet si své schopnosti ve virtuálním světě a zažít napětí skutečné rally zcela bezpečně z pohodlí domova.

Více informací získáte na (https://www.rallybohemia.cz/2024/cs/E-Sport/Zakladni-informace/) nebo [RBR-CUP](http://www.rbrcup.cz).

Pavel Vydra
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist