www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 15. července 2024, Svátek má Jindřich, zítra Luboš

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Součástí 'Bohemky' opět Bohemia Eco energy Regularity 2024

12. června 2024 • 20:35

Již po sedmé se v rámci Bohemia Rally Mladá Boleslav uskuteční ve dnech 12. - 14. července 2024 Bohemia Eco energy Regularity. Jedná se o rally pravidelnosti určené vozům s alternativními typy pohonu.

Bohemia Eco energy 2023

„Pro zájemce jsme připravili téměř šest set kilometrů trati na nichž bude čtrnáct náročných měřených úseků pravidelnosti. Ty budou tvořit dohromady více jak 320 kilometrů a nebude chybět ani úsek na autodromu v Sosnové. Tratě budou vedeny na Kokořínsku, Liberecku, v Českém ráji a na Mladoboleslavsku,“ sděluje základní informace Marcel Havrda.

Přihlášky již byly spuštěny a organizátoři připravili pro prvních dvacet přihlášených posádek s elektromobilem luxusní cenu startovného, a to pouhých 1900,- Kč včetně pojištění. Běžné startovné pak činí 6900,- Kč.

Bohemia ECO energy Regularity se jede rovněž v rámci ČEZ Mistrovství ČR v ecoRally. A je to již letošní třetí soutěž zařazená do tohoto seriálu.

Veškeré informace a podmínky startu v soutěži Bohemia ECO energy Regularity se dozvíte ze zvláštních ustanovení, které najdete na oficiální vývěsce na stránkách Bohemia Rally Mladá Boleslav www.rallybohemia.cz/2024/cs/Eco/.

Najdete zde i odkaz na přihlášku k soutěži a také příručku pro začínající posádky. Bohemia ECO energy Regularity má stejně jako Bohemia rally Mladá Boleslav silnou podporu jednoho z hlavních partnerů města Mladá Boleslav.

Pavel Vydra
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist