www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 14. června 2024, Svátek má Roland, zítra Vít

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Soutěž pro diváky Rallye Šumava

15. dubna 2009 • 14:30

Motoristický videoserver mediasport.cz ve spolupráci s weby Autosport a eWRC připravil pro diváky Rallye Šumava malé překvapení v podobě soutěže. Soutěž je dalším prvkem nové bezpečnostní akce, která nese název „4P“.

Prosíme Poslouchejte Pokyny Pořadatele

Hlavním cílem této bezpečnostní akce je nejen osvěta divákům v podobě připravovaných bezpečnostních videoklipů, ale i aktivní zapojení diváků samotných a v neposlední řadě respektovaní traťových pořadatelů. Mnozí z vás již navštívili úvodní podnik Mediasport Mezinárodního mistrovství ČR. V průběhu celého podniku byly vám divákům distribuovány podpisové kartičky, které na své zadní straně obsahovaly pokyny jak soutěž bezpečně sledovat. Tyto podpisové kartičky budou k dispozici samozřejmě i v okolí Klatov a prozradit můžeme, že přední stranu tentokrát obsadí úřadující mistr Roman Kresta.

Ale zpět k ohlášené soutěži. Zúčastnit se ji může každý, kdo bude soutěž sledovat z bezpečných diváckých míst. Tyto místa jsou označena v oficiálním programu soutěže, který je možné zakoupit v okolí Klatov. Pořadatelé budou v těchto diváckých místech rozdávat nejen podpisové kartičky, ale i informační leták. Na něm si můžete přečíst velmi jednoduchá pravidla a pokud budete mít chuť, začít soutěžit.

Co vám prozradíme již nyní, je výhra. Vylosovaný výherce bude mít možnost v rámci testování usednout na 'horké' spolujezdecké sedadlo předního českého soutěžního jezdce! Tento výherce bude oznámen do konce příštího týdne prostřednictvím webů mediasport.cz, Autosport.cz a eWRC.cz.

V průběhu sledování Rallye Šumava mějte stále na paměti, že motoristický sport je nejen krásný, ale zároveň i nebezpečný. Neohrožujte proto sebe, ani soutěžní posádky.

Všem účastníkům naší soutěže přejmeme mnoho úspěchů.

Mediasport.cz
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist