www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 14. června 2024, Svátek má Roland, zítra Vít

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Nový bezpečnostní videoklip akce '4P'

11. května 2009 • 15:55

Bezpečnostní kampaň Autoklubu České Republiky a společnosti Mediasport.CZ, '4P' – Prosíme poslouchejte pokyny pořadatele, v těchto dnech přichází s novým videoklipem zaměřeným na přiblížení problematiky bezpečného chování při sledování automobilových soutěží.

Celý snímek je pojat jako srozumitelné instruktážní video v délce 5:30 minuty, v němž jsou názorně zdokumentovány nejčastější kritické situace a také uvedeny správné varianty řešení zajištění trati z hlediska bezpečnosti. V závěru videoklipu jsou pak písemně uvedena konkrétní pravidla, která by měla obecně a závazně platit při posuzování míst, kde by diváci při sledování rally rozhodně stát neměli.

Nový bezpečnostní videoklip je určen samozřejmě nejen divákům, ale byl vytvořen také za účelem řádného proškolení traťových komisařů a k dispozici je rovněž pro nejrůznější mediální účely. Ve spolupráci se společností Mediasport bychom vás samozřejmě rádi požádali, abyste níže uvedený link na toto video předali rovněž vašim přátelům. Pevně věříme, že také díky tomuto kroku se povede opět zvýšit bezpečnost při domácích rally.

Kliknutím na odkaz spustíte přehrávání videoklipu

Adresa odkazu: http://download.mediasport.cz/multimedia/videa/rally-cz/4P_bezpecnostni_video.wmv

Jan Vaškovič; AutoSport.CZ
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist