www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 25. ledna 2022, Svátek má Miloš, zítra Zora

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Tipování - pravidla

Nápověda a pravidla pro tipování na Autosportu.CZ:

ÚVOD:

Nejdůležitější je samozřejmě to, že musíte být zaregistrování na stránkách AutoSport.CZ. Pod Vaším jménem Nickem (je nutné mít svůj NICK - dá se velmi lehce vytvořit), se totiž budou body za Vaše tipy sčítat a vy tak budete vědět, jak na tom jste ve srovnání s ostatními soutěžícími.

V rámečku tipování naleznete hned tři odkazy. První náleží Aktuálnímu tipování. Tam naleznete vyjmenované soutěže, na které se bude dát v danou chvíli tipovat.

Druhý je pořadí tipujících a tam uvidíte, jak na tom jste ve srovnání s ostatními a také si budete moci prohlédnout, kdo a jak kde tipoval.

Třetí odkaz jsou pravidla, kde naleznete vše potřebné o tipování a také jak to máte provádět.

JAK TIPOVAT?

Způsob tipování je velmi jednoduchý. V Aktuálním tipování si najedete na příslušnou rally, kde můžete zapsat svůj tip na celkový čas jezdce. Jako nápovědu zde uvidíte tip redakce, ovšem tipování záleží pouze na Vás samotných, respektive na přesnosti Vašeho odhadu.

!Dávejte si pozor, jelikož první okénko patří času v hodinách, abyste se nespletli a nezadávali tam minuty!

Jakmile svůj čas do okének vyplníte, kliknete na rámeček tipovat a máte to hotovo. Operaci nelze vrátit, takže své tipy dobře promyslete!

Výsledky uvidíte zveřejněny vždy po skončení aktuální rally. Pak si také budete moci zkontrolovat, jak si Váš tip vedl oproti ostatním a jak jste na tom s bodovým ziskem.

BODOVÁNÍ:

Bodováno bude celkem 30 nejlepších tipů. Vítěz bere rovnou stovku bodů (100, 90, 80, 74, 68, 62, 58... až ke dvěma bodům). Šanci na získání bodů do celkového pořadí tak máte velmi vysokou.

VYHODNOCENÍ A VÝHRY:

Jakmile celá rally skončí, budete si moci prohlédnout také pořadí po dané soutěži a uvidíte, jak si na tom vedete s možností svezení podzimním setkání.

Prvních patnáct nejlépe tipujících z celkového pořadí na Josefa Petáka, bude pozváno na předem avizované setkání do Vysokého Mýta.

OZNÁMENÍ O VÝHŘE:

Vítězové budou samozřejmě vždy včas informováni vnitřní poštou přímo na AutoSportu.CZ. Pokud jste mezi vítěznými tipujícími, pak Vám bude odeslána pošta na Váš účet na AutoSportu.CZ. O tom se dozvíte ihned, jakmile se přihlásíte na naše stránky (zobrazí se Vám i v případě, že jste již přihlášeni), kde si budete moci zprávu okamžitě přečíst. Jinak se k ní můžete posléze vrátit, jelikož odkaz na zprávy, bude uveden pod Vaším Nickem, nebo variabilním symbolem.

V případě, že byste se jako výherce dané akce nemohli zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradu, ovšem tato musí být předem nahlášena na příslušné telefonní číslo, či e-mail.

toplist