www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. února 2024, Svátek má Svatopluk, zítra Matěj

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally 2022

Chystá se motoristický ples barumky

9. prosince 2022 • 08:00

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín připravili nejen pro své fanoušky milé překvapení. V sobotu 4. března 2023 se uskuteční v Kongresovém centru ve Zlíně společenská akce s názvem Motoristický ples Barum Czech Rally Zlín. Zváni jsou první březnovou sobotu na přátelské setkání do Baťova města soutěžní posádky, týmy, mechanici, partneři a fanoušci rallyového sportu.

Již dvaapadesátý ročník prestižní evropské soutěže se pojede v příštím roce o týden dříve než obvykle, a to v termínu 18. – 20. srpna. „Barumka je stále nositelem spousty novinek a akcí. Snažíme se vrýt do paměti fanoušků nejen sportovním děním na tratích rychlostních zkoušek, ale každoročně připravujeme i bohatý doprovodný program a spoustu akcí. Jmenujme například kampaň legendárního projektu Jedu na dřeň, videoklip s názvem Happy Rally nebo akci Barumka sportuje ve spolupráci se sportovními kluby. Řekli jsme si, že zkusíme navázat tentokrát na kulturní záležitost,“ pověděl Ing. Jan Regner, ředitel Barum Czech Rally Zlín.

Před čtyřmi lety proběhlo v Kongresovém centru slavnostní vyhlášení mistrů České republiky v automobilových soutěžích, které mělo velmi pozitivní odezvu. „Tato akce byla velmi příjemná. Potkala se řada známých, poklábosila a všichni společně prožili hezký večer. Pořád jsme měli v hlavě, jak centrum využít a napadla nás myšlenka uspořádat právě motoristický ples,“ upřesnil Jan Regner. Pořadatelé plesu si přejí, aby příštím rokem začala nová tradice v pořádání motoristických plesů barumky. Chtějí, aby se lidé po covidové době opět potkali na společenské akci a sdíleli společné zážitky. „Zásluhou termínu víme, že sezona ještě nebude zahájena. Nepojede se žádný podnik, což je vítaná příležitost potkat se na jednom místě. A to jezdci, spolujezdci, mechanici, partneři týmů, fanoušci, zkrátka celá rally rodina,“ řekl Jan Regner.

K tanci a poslechu zahrají v hlavním sále hudební kapely Foxy Hunters a Avion Big Band. V restauraci Spirit proběhne nejen pro mladší generaci diskotéka v režii DJ Ondřeje Albrechta. Pro návštěvníky plesu je vedle velké porce zábavy připravena bohatá tombola od partnerů Barum Czech Rally Zlín, závodní trenažér, oblíbená fotostěna a další překvapení.

Zásluhou partnerů barumky, kteří akci podpořili, bude možné zakoupit vstupenky za cenu 490 korun na osobu. Prodej vstupenek proběhne od 9. prosince prostřednictvím e-shopu na adrese www.visitrally.cz. Využít můžete i prodejní místa ve stálém sekretariátu barumky na ulici Hornomlýnská 3715 ve Zlíně nebo ve showroomu Slevíci na Dlouhé ulice ve Zlíně. Vstupenky můžete darovat jako vhodný vánoční dárek pod stromeček pro vaše nejbližší, přátele a kamarády. V případě dotazů kontaktujte pořadatele na e-mail: bartosova@czechrally.com

Roman Ordelt
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist