Úřadující šampion IRC Enrique García Ojeda bude v nadcházející sezóně startovat výhradně v domácím španělském šampionátu. Den po ukončení srovnávacích jízd, kdy se vybírala nová týmová dvojka do týmu Peugeot Sport Espaňa, dostal García Ojeda k dispozici i jeden den pro své vlastní testování.
Nejúspěšnější stáj loňského ročníku Intercontinental Rally Challenge se v minulých dnech zabydlela v Alicante, shodou okolností na stejném místě, kde před necelým rokem najel své první kilometry s Fiatem Grande Punto S2000 úřadující španělský mistr a jeden z největších budoucích konkurentů Garcíi Ojedy pro letošní rok, Miguel Fuster.
„Poprvé jsme si vyzkoušeli novější variantu Peugeotu 207 S2000 a jsem s ní hodně spokojený. Věřím, že s ní dokážu vybojovat letošní titul mistra Španělska,“ prozradil po testech sympatický García Ojeda.
Video z testů Garcíi Ojedy
Fotogalerie z testů Garcíi Ojedy