www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 13. července 2020, Svátek má Markéta, zítra Karolína

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

Ostatní soutěže 2008

Video ze Szombathely Rallye (VIDEO)

foto

2. dubna 2009 • 18:00

Tento víkend startuje v Egeru maďarský šampionát. Přestože se jedná o asfaltovou soutěž, pro navození 'maďarské' atmosféry snad postačí několik videí z loňské šotolinové Szombathely Rallye tak, jak je zachytil náš stálý redakční spolupracovník Aleš Trhlík.

žádný příspěvek celý článek »

Videa z Lausitz Rallye

foto

25. prosince 2008 • 14:00

Jako malý vánoční dárek všem fanouškům automobilových soutěží jsme připravili několik videí ze šotolinové Lausitz Rallye, závěrečného podniku německého šampionátu. Autorem snímků je náš stálý redakční spolupracovník Aleš Trhlík.

žádný příspěvek celý článek »

Tropheé Andros: Prost a Llorach nejlepší před vánocemi ...

foto

24. prosince 2008 • 10:00

Třetí prosincový víkend hostilo francouzské horské středisko Alpe d‘Huez třetí podnik letošní Tropheé Andros. V pátek se nejvíce radoval Prost s Toyotou a v sobotu Llorach s BMW.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot Italia potvrdil Paola Andreucciho svým jezdcem

foto

23. prosince 2008 • 08:00

Náhradníkem za odcházejícího mistra Itálie Lucu Rossettiho v týmu Peugeot Italia byl dnes oficiálně potvrzen jeden z jeho největších soupeřů, Paolo Andreucci. Cílem celého týmu je obhajoba italského titulu pro Peugeot Italia.

žádný příspěvek celý článek »

Slovenské plány aj očakávania splnené

foto

20. prosince 2008 • 04:20

Rally sezóna 2008 je už nenávratne za nami. Utiekla ako voda dolu riekou a na mnohé pekné, ale aj menej pekné okamihy mnohí z nás už v návale práce a ďalších súťaží zabudli. Aké to bolo a čo sa vlastne všetko udialo ? Poďme si spolu aspoň trochu pripomenúť najdôležitejšie okamihy.

žádný příspěvek celý článek »

Fiat Rufa – Zabávali sme sa...

foto

20. prosince 2008 • 04:00

Piatym miesto posádky Grzegorz Grzyb, Przemyslav Mazur súťažiacej za slovenský FIAT RUFA Rally Team na vozidle Fiat Grande Punto S2000 skončil Rajd Barborka v susednom Poľsku.

žádný příspěvek celý článek »

Oscar Svedlund se Škodou Fabií S2000?

foto

18. prosince 2008 • 12:00

Osmadvacetiletý Oscar Svedlund startoval v posledních letech převážně v seriálu PCWRC, kde dosáhl i několika pěkných výsledků, v roce 2007 se stal mistrem Švédska ve skupině N. V letošním roce se mu však již tolik nedařilo a tak sympatický seveřan začal přemýšlet o změně.

žádný příspěvek celý článek »

Kronos míří i na střední východ

foto

18. prosince 2008 • 01:00

Tým Kronos Racing i nadále rozšiřuje své aktivity. Kromě startů v seriálu IRC s Vouillozem, Loixem, Meekem, BF Goodrich Drivers a možná i Patrickem Snijersem, rozšiřuje své aktivity i mimo Evropu. V příštím roce se premiérově zúčastní Middle East Rally Championship.

příspěvků: 1 celý článek »

Šok z Francie – Africa Race zrušen!

foto

16. prosince 2008 • 04:00

Dosti neobvyklý vývoj nabraly události kolem závodu souběžně konaného s dakarskou rally, jíž se zúčastní všechny české týmy. Rozhodnutím francouzského soudu z 5. prosince byl totiž vydán zákaz konání Africa Race.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených na Jänner Rallye 2009

foto

15. prosince 2008 • 21:00

Celkem 92 posádek najdeme přihlášených na Jänner Rallye, která odstartuje hned 2. ledna v okolí Freistadtu. Přestože rakouská soutěž letos není zařazena do MMČR, na startu se objeví několik českých posádek v čele se třetím mužem českého šampionátu 2008 Pavlem Valouškem.

příspěvků: 1 celý článek »

Tropheé Andros: Dayraut zvýšil svůj náskok ...

foto

15. prosince 2008 • 13:00

Dayraut ani v druhém závodu Tropheé Andros nezaváhal a zvýšil svůj náskok na čele průběžného hodnocení série. Tropheé Andros se z Val Thorens přesunulo do Grandvaliry v Andoře (2050 metrů nad mořem). Trať o délce 820 metrů nabízí hned po startu krásnou 180ti stupňovou zatáčku, které se občas přezdívá ledová Parabolica.

žádný příspěvek celý článek »

Eyvind Brynildsen s Mitsubishi Lancer WRC?

foto

15. prosince 2008 • 08:00

Norský mladík Eyvind Brynildsen, který přivedl v loňském roce poprvé do ČR vůz specifikace S2000, by mohl v nadcházející sezóně usednout do speciálu Mitsubishi Lancer WRC, se kterým vybojoval letošní národní titul Maďar Csaba Spitzmüller.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Mikulás Rallye od Romana Kašpárka

foto

15. prosince 2008 • 07:00

O prvním prosincovém víkendu se kromě české uzavírala také maďarská sezóna. Tradiční šotolinová Mikulás Rallye dopadla oproti Pražskému Rallysprintu mnohem lépe, jak ostatně můžete posoudit z atmosférických fotek od našeho stálého redakčního spolupracovníka Romana Kašpárka.

žádný příspěvek celý článek »

Vánoční povídání s Ašínem

foto

12. prosince 2008 • 19:00

Václava Pecha jsem zastihnul v plném pracovní tempu. I tak si na mě tento sympatický Plzeňan dokázal najít chvíli volného času. Nepovídali jsme si o smutných událostech na Pražském rallysprintu. Bavili jsme se o jeho prioritách a novinkách v sezóně 2009 a také o svátcích pohody a klidu o Vánocích.

žádný příspěvek celý článek »

Beppo Harrach končí s plynovým Lancerem

foto

12. prosince 2008 • 05:00

Rakouská petrolejářská společnost OMV se rozhodla před třemi lety spustit společně s týmem Stohl Racing projekt na starty soutěžních vozů na plynový pohon v národním šampionátu. Jedním z hlavních jezdců a propagátorů celé této vize byl syn úspěšného bývalého několikanásobného mistra Rakouska Ernesta Harracha Beppo.

příspěvků: 6 celý článek »

toplist