www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 18. srpna 2017, Svátek má Helena, zítra Ludvík

Mistrovství světa

ME a

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství světa

Sledujte výsledky Rallye Deutschland ON LINE

foto

17. srpna 2017 • 19:00

Mistrovství světa v automobilových soutěžích pokračuje jedním z mála asfaltových podniků v kalendáři, Rallye Deutschland. Německá soutěž tentokrát přesunula své centrum z Trieru do Sárska na tratě, které řada jezdců hodnotí jako nudné. Průběh celé soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Shakedown na Rallye Deutschland vyhrál Thierry Neuville

foto

17. srpna 2017 • 16:00

Thierry Neuville byl nejrychlejší na dnešním shakedownu na jeden z mála asfaltových podniků v kalendáři mistrovství světa v automobilových soutěžích, Rallye Deutschland. Na pomyslné stupně vítězů jej doprovodili překvapivě rychle jedoucí Andreas Mikkelsen a největší favorit Sébastien Ogier.

žádný příspěvek celý článek »

Toyota Gazoo Racing ladí na německý asfalt

foto

17. srpna 2017 • 14:00

Po mimořádně úspěšné domácí akci na finské půdě nyní tým Toyota Gazoo Racing World Rally Team míří na Rallye Německo, kde se uskuteční další kolo letošní sezóny světového rallyového šampionátu FIA. Jelikož se Yaris WRC chystá na teprve druhý podnik pořádaný čistě na asfaltu, hlavním cílem týmu bude další vývoj vozu na pevném povrchu. Tým se nyní plně koncentruje na asfalt s cílem nabýt vyšší sebejistoty na tomto povrchu.

žádný příspěvek celý článek »

Škoda Motorsport a Pontus Tidemand mají první mečbol k zisku letošního titulu

foto

17. srpna 2017 • 09:40

Posádky týmu Škoda Motorsport ve složení Pontus Tidemand/Jonas Andersson (S/S) a Jan Kopecký/Pavel Dresler (CZ/CZ) jsou považovány za favority nadcházející (17.–20. srpna 2017) Německé rally (ADAC Rallye Deutschland) v kategorii WRC 2. Když se podaří některému z továrních jezdců dojet na páté a lepší pozici, stane se Škoda Motorsport s předstihem vítězem hodnocení konstruktérů mistrovství světa v rally kategorie WRC 2.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Neste Rally Finland od André Lavadinha

foto

2. srpna 2017 • 14:00

Přelom července a srpna již tradičně patří jedné z nejrychlejších rally v kalendáři mistrovství světa v automobilových soutěžích - Neste Rally Finland. I letos se na sever Evropy vydal i náš stálý redakční spolupracovník André Lavadinho, jehož snímky si dnes můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Deutschland Rallye

foto

1. srpna 2017 • 17:00

Mistrovství světa v automobilových soutěžích bude již za pár týdnů pokračovat jedním z mála asfaltových podniků, ADAC Rallye Deutschland. Organizátoři německé soutěže v těchto dnech zveřejnili seznam přihlášených posádek, ve kterém můžeme nalézt také dvě posádky z České republiky.

žádný příspěvek celý článek »

Historické vítězství Finů s Toyotou Yaris WRC na domácí rallye

foto

1. srpna 2017 • 16:00

Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing dosáhl senzačního vítězství na domácí Rallye Finsko. Jezdec Esapekka Lappi premiérově zvítězil, zatímco Juho Hänninen dojel jako třetí. Je to vůbec poprvé, kdy tým se svými vozy obsadil hned dvě místa na stupních vítězů.

žádný příspěvek celý článek »

Vítězem Neste Rally Finland překvapivě, ale zaslouženě Esapekka Lappi

foto

30. července 2017 • 19:00

Finskou rallye vyhrál domácí jezdec Esapekka Lappi v toyotě a připsal si první vítězství v mistrovství světa v automobilových soutěžích. Jediným zahraničním jezdcem v nejlepší čtveřici byl na druhém místě Brit Elfyn Evans s fordem, jenž na Lappiho ztratil 36 sekund.

žádný příspěvek celý článek »

Sébastien Loeb, jedinečný talent ve službách všech značek skupiny PSA

foto

28. července 2017 • 10:00

Vytvoření subjektu PSA Motorsport sídlícího ve Versailles Satory a spojujícího Peugeot Sport, Citroën Racing a DS Performance oslaví v brzké době první výročí. Toto špičkové středisko nabízí díky rozmanitosti svých programů příležitosti jak z hlediska technických synergií, tak z automobilového hlediska sportu.

žádný příspěvek celý článek »

Shakedown na Neste Rally Finland vyhrál Kris Meeke

foto

27. července 2017 • 15:00

Kris Meeke při svém návratu do kolotoče mistrovství světa po jednozávodové absenci vyhrál dnešní shakedown na legendární Neste Rally Finnland. Na 4,62 km dlouhém úseku Ruuhimäki jej na stupně vítězů doprovodili Thierry Neuville a Jari-Matti Latvala. Pouze jeden průjezd projel Juho Hänninen, který při něm poškodil předek svého vozu.

žádný příspěvek celý článek »

Finové z Toyota Gazoo Racing jsou nažhaveni na domácí rallye

foto

24. července 2017 • 14:00

Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing WRT připraven nastoupit do nejrychlejšího podniku letošní sezóny, kterým je Rallye Finsko. To proběhne v termínu od 27. do 30. července. Toyotu bude reprezentovat trojice finských jezdců: Jari-Matti Latvala, Juho Hänninen a Esapekka Lappi.

žádný příspěvek celý článek »

Mads Østberg mění spolujezdce, Ola Fløene končí

foto

14. července 2017 • 01:00

Překvapivá informace přišla z týmu Madse Østberga. Pilot, který letos startuje s nejnovějším modelem Fordu Fiesta WRC v týmu Martina Prokopa, se rozhodl uprostřed sezóny pro výměnu spolujezdce, kdy vedle něj končí velezkušený Ola Fløene.

příspěvků: 1 celý článek »

Fotogalerie z Orlen Rally Poland od André Lavadinha

foto

10. července 2017 • 08:15

U našich severních sousedů se již tradičně na začátku července konal jeden z nejrychlejších a zároveň nejnebezpečnějších závodů mistrovství světa, Orlen Rally Poland. Na závod, který kromě obvyklé divácké anarchie provázelo i nezvykle špatné počasí se vydal i náš stálý redakční spolupracovník André Lavadinho, jehož snímky si dnes můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

Latvala vyhrál power stage, body získává i Hänninen

foto

6. července 2017 • 11:00

Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing World Rally Team zakončil náročnou Polskou rallye vítězstvím v Power Stage, které ukořistil Jari-Matti Latvala. Během víkendu tak vybojoval již čtvrté etapové vítězství, čímž získal pět bodů do mistrovství jezdců a posunul se tak na třetí místo v celkovém pořadí šampionátu. Latvala byl nucen ze sobotní jízdy odstoupit, ale ještě před tím se zúčastnil lítého boje o vítězství, přičemž první den na mokrém a kluzkém povrchu dokonce vedl. Body získal i Juho Hänninen, který dojel na 10. místě.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Orlen Rally Poland od Jörga Ullmanna

foto

4. července 2017 • 12:00

U našich severních sousedů se již tradičně na začátku července konal jeden z nejrychlejších a zároveň nejnebezpečnějších závodů mistrovství světa, Orlen Rally Poland. Na závod, který kromě obvyklé divácké anarchie provázelo i nezvykle špatné počasí se vydal i náš stálý redakční spolupracovník Jörg Ullmann, jehož snímky si dnes můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

toplist