www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 12. prosince 2017, Svátek má Simona, zítra Lucie

Mistrovství světa

ME a

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

TrueCam MČR v rally 2017

Osmačtyřicátá Barum Czech Rally Zlín opět se značkou FIA ERC

foto

12. prosince 2017 • 11:00

Největší domácí automobilová soutěž, moravská Barum Czech Rally Zlín, v roce 2018 oslaví pětatřicetileté spojení s mezinárodním šampionátem Mistrovství Evropy v rally. V šampionátu FIA ERC patří k dlouhodobým stálicím a v osmidílném kalendáři jí byl pro příští rok přidělen osvědčený termín na konci letních prázdnin – pojede se od 24. do 26. srpna 2018.

příspěvků: 2 celý článek »

Užijte si Vánoce s Barum Czech Rally Zlín!

foto

11. prosince 2017 • 23:00

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín opět připravili kolekcí dárkových předmětů, kterými můžete pod vánoční stromek přinést svým blízkým pořádnou porci akce a adrenalinu!

žádný příspěvek celý článek »

Obhájit je vždycky těžší. Bronz z MČR je super, hodnotí sezonu Pešl

foto

8. prosince 2017 • 15:30

Obhájit je vždycky těžší, než uspět poprvé. Posádce JP Motorsport Teamu ve složení Jaroslav Pešl – Roman Pešek (Mitsubishi Lancer EVO IX) se to ovšem podařilo na výbornou. Po loňské životní sezoně, ve které Jaroslav Pešl skončil v MČR v rally třetí ve třídě 3 (produkční vozy), se mu to samé podařilo i v sezoně 2017. A takový výsledek samozřejmě ve stáji JP Motorsport Team berou pozitivně a tedy i celou sezonu hodnotí jako úspěšnou.

žádný příspěvek celý článek »

Valašská rally ValMez nabírá svou podobu

foto

8. prosince 2017 • 12:00

Nedávné zveřejnění kalendáře Mistrovství České republiky v rally 2018 znamená pro fanoušky rally jednu jistotu. Prvním podnikem sedmidílného seriálu bude 37. ročník Valašské rally ValMez. Populární soutěž se uskuteční ve dnech 23. - 25. března 2018.

žádný příspěvek celý článek »

Adriana Buršíková: Za volantem jsem ďábel, proto jsem při závodech na místě spolujezdce.

foto

6. prosince 2017 • 10:00

Počet slečen a dam v automobilových soutěžích v Česku pomalu roste. Jednou z nich je i jedenadvacetiletá Adriana Buršíková, která usedá na horkou sedačku spolujezdce od loňského Vsetína. Pojďme si tuto slečnu představit v následujícím rozhovoru.

žádný příspěvek celý článek »

Žlutomodrá rally – další porce častých dotazů a odpovědí

foto

4. prosince 2017 • 17:30

Počet těch, kteří od srpna tohoto roku stihli rozsáhlou knihu o historii Barum rally přečíst, se stále rozšiřuje. Díky nim se pomalu ale jistě také zvětšuje okruh těch, kteří se na knihu ptají.

žádný příspěvek celý článek »

Před Tomášem Pospíšilíkem stojí nová velká výzva

foto

4. prosince 2017 • 14:00

Tomáš Pospíšilík zanedlouho oslaví čtyřiadvacáté narozeniny, ale dárek dostal už a pár týdnů dříve. Pojďme se v krátkém rozhovoru ohlédnout nejenom za letošní sezonou, ale také k onomu zmiňovanému dárku, nové technice, se kterou vyrazí na jaře.

žádný příspěvek celý článek »

Zveřejněny předběžné kalendáře českých soutěží v roce 2018

foto

2. prosince 2017 • 01:00

Dnes byly zveřejněny předběžné kalendáře Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, Rallysprint série, Poháru 2+ i Mistrovství České republiky historických automobilů pro nadcházející sezónu 2018.

příspěvků: 1 celý článek »

Hledáte inspiraci pro krásný a hodnotný vánoční dárek?

foto

23. listopadu 2017 • 18:45

Objednejte si knihu Žlutomodrá rally / Yellow Blue Rally, která na svých 600 stranách mapuje historii 46 ročníků populární Barumky.

žádný příspěvek celý článek »

Završení premiérového ročníku Peugeot Total Rally Cupu proběhlo v Sosnové

foto

21. listopadu 2017 • 12:00

Filip Mareš se spolujezdcem Janem Hlouškem opanovali Peugeot Total Rally Cup 2017. Slavnostní zakončení prvního ročníku poháru proběhlo v sobotu 18. listopadu na Setkání mistrů v Sosnové.

žádný příspěvek celý článek »

Václav Pech se letos již nesveze

foto

17. listopadu 2017 • 13:00

Václav Pech jun. se tento víkend nebude moci pokusit zopakovat některé z řady svých vítězství na „Setkání mistrů v Sosnové“ani 25. listopadu na následujícím Pražském rallysprintu, přesto, že celý EuroOil-invelt team je na obě akce včetně jejich vozu Ford Fiesta R5 kompletně připravený a natěšený.

žádný příspěvek celý článek »

Zemřel Karel Trojan sen.

foto

10. listopadu 2017 • 14:00

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že ve čtvrtek 9. listopadu zemřel ve věku 69 let bývalý špičkový soutěžní jezdec Karel Trojan sen.

žádný příspěvek celý článek »

Ondřej Mezihorák: Noční Troják na jedno světlo? Jde to!

foto

5. listopadu 2017 • 16:00

Ondřej Mezihorák nejprve „přičichl“ k motorkám a o automobilové soutěže nejevil zájem. Zlom přišel se získáním řidičáku na auto. Zlínský jezdec má za sebou krátkou sportovní kariéru, ale už se může pyšnit titulem vicemistra třídy 9 ve velkém mistráku.

žádný příspěvek celý článek »

Trojanovo 11. přikázání: Příbram dobrá, všechno dobré!

foto

25. října 2017 • 08:00

Příbram. Město, které je pro mnohé charakteristické uranovými doly a fotbalovým klubem schopným zachránit se na poslední chvíli v lize díky nečekaným výsledkům, nad nimiž fandům zůstává rozum stát. To rallyový faoušek toto středočeské město vnímá jako líheň jezdců a spolujezdců, bez kterých by tratě českých rally významně ztratily na své atraktivitě, ale především jako centrum soutěže, která již tradičně zakončuje domácí šampionát.

žádný příspěvek celý článek »

Povedlo se, vyhráli jsme a jsme vicemistři

foto

20. října 2017 • 15:00

Václav Kopáček s Barborou Rendlovou poslední důležitý úkol sezóny zvládli výtečně a Rally Příbram ve své třídě 3 suverénně ovládli. Své soupeře posádka týmu Duck Racing v AČR porazila na všech rychlostních zkouškách a vůz Subaru Impreza WRX STI dovezla do cíle dokonce na šesté příčce absolutního pořadí.

žádný příspěvek celý článek »

toplist