www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. března 2017, Svátek má Ivona, zítra Gabriel

Mistrovství světa

ME a

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství České republiky v rally

Jan Černý před Valašskou rally v roli favorita

foto

23. března 2017 • 19:35

Loňští vicemistři v rally Jan Černý - Petr Černohorský se po roce vracejí na Valašsko, aby zde zahájili novou sezonu TrueCam mistrovství České republiky v rally. Ta zde odstartuje populární Valašskou rally, kde před rokem posádka Jan Černý - Petr Černohorský s vozem Škoda Fabia S2000 získala absolutní vítězství.

žádný příspěvek celý článek »

Vyšel magazín Rally 2/2017

foto

23. března 2017 • 19:15

V týdnu před ostrým začátkem letošní domácí rallyové sezóny míří opět do poštovních schránek předplatitelů i na prodejní stánky či čerpací stanice nové číslo oblíbeného specializovaného magazínu Rally. O čem se v něm můžete dočíst tentokrát?

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z testu Škody Motorsport na snímcích Lukáše Urbaníka

foto

21. března 2017 • 23:00

Stejně jako v minulém roce využil tovární tým Škoda Motorsport i letos vybrané úseky Barum Czech Rally Zlín pro velký předsezónní test před startem úvodního podniku MČR, který bude už tento víkend Valašská Rally. Jana Kopeckého s Fabií R5 v okolí Biskupic i Žlutav sledoval se svým fotoaparátem Lukáš Urbaník, jehož snímky si nyní můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

Pech EuroOil-invelt team na startu nové sezóny

foto

21. března 2017 • 16:50

V okolí Kopřivnice se uskuteční Valašská rally a právě na této soutěži se EuroOil-invelt team a jeho posádka Václav Pech - Petr Uhel poprvé představí se zbrusu novým vozem Ford Fiesta R5. Pro sedminásobné mistry republiky je to po roce stráveném v atraktivním Porsche opět návrat do čtyřkolky.

žádný příspěvek celý článek »

K trati Valašky i s permanentkou

foto

20. března 2017 • 23:00

Alfou a omegou pořadatelského týmu je při Janča – 36. Valašské rally Valmez 2017 bezpečnost. Právě o bezpečnosti se hodně mluvilo i při tiskové konferenci před zahájením TrueCam MČR v rally 2017, ve stejném duchu přistupuje k přípravám předseda organizačního výboru valašské automobilové soutěže Jaromír Tomaštík.

žádný příspěvek celý článek »

Pohárové Peugeoty 208 R2 se premiérově představí na Valašce

foto

20. března 2017 • 21:30

Český šampionát v rallye odstartuje ve dnech 24. – 26. března ve Valašském Meziříčí a Kopřivnici. V okolí obou měst se uskuteční Janča - 36. Valašská rally Valmez. V rámci tohoto podniku se poprvé na českých tratích bude prezentovat Peugeot Total Rally Cup 2017. Do hodnocení poháru je zatím přihlášeno šest jezdců, čtyři z nich se představí už na Valašské rally.

žádný příspěvek celý článek »

Trať Valašské rally se představuje

foto

20. března 2017 • 21:00

Úvodní podnik TrueCam MČR v rally 2017 nabídne dvanáct rychlostních zkoušek na šesti úsecích. Formát sobotní i nedělní etapy zůstává shodný, dvakrát tři „erzety“. V sobotu dopoledne budou mít fanoušci dále šanci vidět soutěžní vozy na shakedownu na kopřivnickém polygonu, kde bude zároveň po celou dobu soutěže umístěn servisní areál.

žádný příspěvek celý článek »

Červené mravce odštartujú sezónu na Valašskej rally

foto

20. března 2017 • 20:00

Po päťročnej prestávke otvorí Majstrovstvá Českej republiky v rally JANČA – 36. Valašská rally. Na štart tejto obľúbenej dvojetapovej súťaže sa koncom marca postaví aj slovenský Červené Mravce rally team.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Janča Valašskou Rally

foto

16. března 2017 • 21:50

Dnes byl zveřejněn finální seznam přihlášených posádek včetně přidělených startovních čísel na zahajovací podnik mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, Janča Valašskou Rally, která se uskuteční v okolí Valašského Meziříčí a Kopřivnice koncem příštího týdne.

žádný příspěvek celý článek »

Valaška láká více než osmdesátku týmů

foto

16. března 2017 • 21:45

Máme po uzávěrce. A po ní lze předpokládat, že na start Janča - 36. Valašské rally Valmez se postaví kolem osmdesáti startujících. Podle očekávání budou mít největší zastoupení soutěžní speciály tříd 3 (produkční vozy) a 6 (kategorie R2). V těsném závěsu následuje třída 2, ze které s jistotou vzejde vítěz letošní Valašky.

žádný příspěvek celý článek »

Filip Mareš v barvách „autoklubu“ před novými výzvami

foto

16. března 2017 • 19:00

Na úspěšnou spolupráci ze sezóny 2016 naváží také v roce 2017 Filip Mareš a Autoklub České republiky. V rámci projektu Autoklub Peugeot Rally Talent, jehož hlavními partnery jsou i pro letošní rok značka Peugeot v ČR a společnost Total ČR, se Filip Mareš, navigovaný Janem Hlouškem představí na většině podniků MČR v rally, jež příští týden otevře 36. Valašská rally.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem se připravují na obhajobu titulu

foto

16. března 2017 • 15:00

Škoda Fabia R5 v barvách mladoboleslavského továrního týmu vstupuje do nové sezony rallyového mistrovství republiky. Oproti tradici posledních let se zahajovací podnik koná zhruba o měsíc dříve. Valašská rally otevírá český šampionát v brzkém jarním termínu 25. a 26. března 2017. Posádka továrního týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký/Pavel Dresler má v plánu účastnit se kompletního seriálu s jasným cílem – dosáhnout hattricku a potřetí za sebou získat mistrovský titul.

žádný příspěvek celý článek »

Zahájení rally sezony 2017 v Autoklubu ČR

foto

16. března 2017 • 11:00

V prostorách Autoklubu ČR proběhlo dnešního dne oficiální zahájení rally sezony formou tiskové konference, které se zúčastnili jak pořadatelé první soutěže seriálu TrueCam Mistrovství České republiky v rally Janča - 36. Valašské rally Jaromír Tomaštík a Rudolf Kouřil, tak úřadující mistr ČR v rally Jan Kopecký a zástupci Autoklubu ČR.

žádný příspěvek celý článek »

Motivace celého týmu pro národní šampionát i pro reprezentaci České republiky

foto

14. března 2017 • 02:00

Klokočka Škoda Czech National Team vstupuje do sezony 2017 se zbrusu novým speciálem Škoda Fabia R5 a jezdcem Vojtěchem Štajfem, který by rád zůstal v nejužší české soutěžní špičce i ve druhé sezoně s vozem třídy R5. S navigátorem Františkem Rajnohou odstartují nejen v rámci Mistrovství České republiky 2017, ale také ve FIA Evropské rallye trofeji 2017.

žádný příspěvek celý článek »

Poslední hodiny do uzávěrky Valašky

foto

13. března 2017 • 13:00

Během pondělního dne budou mít všichni zájemci o start na Janča – 36. Valašské rally poslední možnost se přihlásit. Příjem přihlášek se uzavře o půlnoci. Přesto už dosavadní seznam slibuje zajímavou podívanou, kterou okoření více než desítka speciálů R5.

žádný příspěvek celý článek »

toplist