www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. srpna 2017, Svátek má Sandra, zítra Bartoloměj

Mistrovství světa

ME a

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

TrueCam MČR v rally 2017

Barum Czech Rally Zlín: úřadující šampióni Kopecký/Dresler chtějí zvítězit

foto

22. srpna 2017 • 15:50

Na Rally Bohemia si Jan Kopecký a Pavel Dresler (CZ/CZ) s vozem ŠKODA FABIA R5 s předstihem zajistili třetí po sobě jdoucí jezdecký titul mistrů republiky. Během nadcházející Barum Czech Rally Zlín (25. 8.–27. 8. 2017) se však nepostaví pouze proti kvalitním týmům v rámci Mistrovství České republiky. Barum Czech Rally Zlín je totiž součástí FIA Mistrovství Evropy v rally, takže budou čelit také konkurentům v podobě nejlepších evropských týmů.

žádný příspěvek celý článek »

Valda na Barum Czech Rally Zlín v novém designu

foto

22. srpna 2017 • 14:00

Barum Rally - to je název, který nese většinu nápisů na pohárech u Valoušků. Jasně, v rodinné sbírce uvidíte poháry z mistrvství světa, z Itálie a dalších koutů Evropy, ale při pohledu na cenné trofeje z Barumky, jakoby se Pavlovi Valouškovi staršímu mihla jiskra v oku. Vzestupy a pády.

žádný příspěvek celý článek »

Hlavní cena putuje do sousedního Polska

foto

22. srpna 2017 • 12:00

Při příležitosti konání 46. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2016 byla vyhlášena tradiční fotosoutěž. Ceny do fotosoutěže věnovaly firmy FOKAPO, tisk fotoknih a kalendářů, RALLY MODELS – Antonín Babík, JNK Studio Zlín – výroba a distribuce videokazet a společnost ALITRON CZ, s.r.o. připravila pro výherce celoroční předplatné specializovaného motoristického magazínu RALLY.

žádný příspěvek celý článek »

Autogramiáda ve Zlatém jablku i s Leo Pavlíkem

foto

22. srpna 2017 • 11:00

Sedmačtyřicátý ročník Barum Czech Rally Zlín si můžete užívat od začátku srpna ve zlínském Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko. Pro všechny návštěvníky je připraven bohatý program, jehož zlatým hřebem bude úterý 22. srpna od 18:30 hodin autogramiáda top posádek.

žádný příspěvek celý článek »

Oba bratři Kupcovi se postaví na start Barum rally

foto

22. srpna 2017 • 09:00

Třetí start v Juniorském mistrovství Evropy proměnil šumperský Karel Kupec v další příděl bodů do tabulky. Na Rally Rzeszów i přes páteční technické problémy vybojoval čtvrté místo.

žádný příspěvek celý článek »

Prožij barumku naplno ve Zlatém jablku

foto

22. srpna 2017 • 08:00

Zlínské obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko je letos mnohem více a aktivněji zapojeno do dění okolo Barum Czech Rally Zlín. Nadcházející sedmačtyřicátý ročník si můžete užívat již od začátku srpna právě ve Zlatém jablku. Každý týden jsou zde k vidění vystavené vozy od historických Bugatti či Audi přes dakarské speciály až po Škodu Fabii R5 z mladoboleslavské továrny.

žádný příspěvek celý článek »

Autogramiáda Žlutomodré rally v pátek ve Zlíně

foto

20. srpna 2017 • 12:50

Autogramiáda autora Žlutomodré rally a jeho hostů se uskuteční v pátek 25. srpna v knihkupectví Kanzelsberger ve Zlíně.

žádný příspěvek celý článek »

K.I.T. racing na Barumce s Mitsubishi, Peugeoty a Fordem

foto

17. srpna 2017 • 15:30

V silné sestavě nastoupí otrokovický tým K.I.T. racing na start 47. Barum Czech Rally Zlín 2017. Tři jezdci budou soupeřit v kategorii soudobých vozidel a návrat za volant soutěžního vozu, byť jen při Barumce, avizuje šéf týmu, kterého uvidíme mezi Historiky.

žádný příspěvek celý článek »

Barumka i pro navrátilce Jerzyho Tomaszczyka

foto

17. srpna 2017 • 15:00

První pohled do startovní listiny BCRZ 2017 odhalil jméno, které jsme v loňské sezoně vídali u nás často startovat. Polský jezdec Jerzy Tomaszczyk patřil mezi atraktivní a rychlé jezdce. Nyní se vrací po pauze do Česka a my mu položili pár otázek.

žádný příspěvek celý článek »

Zlínská kola budou kroužit i soutěžní posádky

foto

16. srpna 2017 • 11:50

V pátek 25. srpna 2017 se uskuteční premiérový ročník akce Zlínská kola, cyklo rallye určená pro širokou veřejnost na trati divácky populární městské rychlostní zkoušky před startovním polem závodních vozů Star Rally Historic a Barum Czech Rally Zlín. Na startu se objeví i řada zástupců soutěžních týmů z aktivních účastníků letošního sedmačtyřicátého ročníku barumky.

žádný příspěvek celý článek »

Přijďte na autogramiádu posádek rally do svitovského areálu

foto

16. srpna 2017 • 09:45

Přesně týden před startem zlínské barumky se uskuteční první z řady autogramiád pro fanoušky rallysportu. Společnost OD13 pořádá v pátek 18. srpna 2017 od 15 do 18 hodin rallyshow před FITFOODIE RESTAURANTem a kavárnou Továrna (13. budova bývalého areálu Svit). Fandové včetně těch nejmenších příznivců rychlých kol si prohlédnou soutěžní vozy nebo se setkají s hvězdami rallyové scény.

žádný příspěvek celý článek »

Na barumce pojede téměř čtyřicet vozů kategorie R5

foto

14. srpna 2017 • 18:15

Velmi kvalitní podívanou slibuje 47. ročník Barum Czech Rally Zlín, který se pojede poslední srpnový víkend (25. – 27. srpna) ve Zlíně a bude součásti FIA Mistrovství Evropy v rally (ERC) a TrueCam Mistrovství České republiky v rally 2017 (MČR). Pořadatelům se přihlásilo celkem 151 posádek z 23 států. Ve Zlíně se objeví všechna esa z čela průběžného pořadí evropského a domácího šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Barum Czech Rally Zlín

foto

14. srpna 2017 • 18:00

Již jen necelé dva týdny zbývají do startu nejvýznamnější automobilové soutěže na našem území, Barum Czech Rally Zlín. Po listině Star Rally Historic si můžete prohlédnout také kompletní seznam přihlášených soudobých posádek na letošní ročník zlínské soutěže.

žádný příspěvek celý článek »

Legenda rally se dočkala divadelního zpracování

foto

14. srpna 2017 • 10:00

Profesionální scéna Divadlo a kavárna Mandala volného ve Zlíně si na termín konání letošní Barum Czech Rally Zlín připravila zajímavé dramatické a životopisné ztvárnění legendy světa rally Colina McRae. Drama pojednává jak o jeho vítězstvích, tak prohrách, ne však jen sportovních, ale také osobních. Fanoušci zhlédnou představení celkem čtyřikrát v přesně stanovených termínech.

žádný příspěvek celý článek »

Rozdílný přístup „Pasekářů“ v přípravě na Barum Czech Rally Zlín

foto

14. srpna 2017 • 09:00

Zcela rozdílný přístup v přípravě na Barum rally zvolili „Pasekáři“. Zatímco Petr „Balvan“ Krajča cedil pot za volantem traktoru a kombajnu při žních na polích, Honza Houšť vzal přítelkyni a vyrazil chytat bronz na Kapverdy. Svým způsobem to ale do sebe zapadá. Petr držel rytmus za volantem a Honza si čistil hlavu od posledního závodu, který společně odjeli v Pačejově.

žádný příspěvek celý článek »

toplist