TrueCam MČR v rally 2017

Povedlo se, vyhráli jsme a jsme vicemistři

foto

20. října 2017 • 15:00

Václav Kopáček s Barborou Rendlovou poslední důležitý úkol sezóny zvládli výtečně a Rally Příbram ve své třídě 3 suverénně ovládli. Své soupeře posádka týmu Duck Racing v AČR porazila na všech rychlostních zkouškách a vůz Subaru Impreza WRX STI dovezla do cíle dokonce na šesté příčce absolutního pořadí.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z SVK Rally Příbram od Dalibora Benycha

foto

16. října 2017 • 16:00

Posledním podnikem letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích byla tradiční SVK Rally Příbram. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím fotografií od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

Fotogalerie z SVK Rally Příbram od Jörga Ullmanna

foto

15. října 2017 • 20:00

Posledním podnikem letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích byla tradiční SVK Rally Příbram. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím fotografií od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

Nekvapil s Koscelníkem - nejrychlejší dvoukolka v Příbrami

foto

13. října 2017 • 12:00

Ač původně neměla posádka Lukáš Nekvapil – Roman Koscelník start v Příbrami zaškrtnutý, do závodu se přihlásila a na cílové rampě toho rozhodně nelitovala. Vedle poháru pro nejrychlejší posádku ve třídě 6 si totiž odvezla i cenný skalp v podobě nejrychlejších dvoukolkářů. A to je před posledním sprintem rozhodně hozená rukavice soupeřům.

Baller s Krajčou premiéru s dvěstěosmičkou zvládli

foto

13. října 2017 • 11:00

Posádka Stavby-Baller s.r.o. týmu ve složení Zbyněk Baller a Ondřej Krajča se představila v rámci Rally Příbram s novým vozem Peugeot 208 R2, který připravuje a pronajímá H &M Racing. Moravský tým má za sebou dlouholeté zkušenosti v oblasti rallye a nyní se rozhodl nabízet k pronájmu dva nové vozy francouzské značky.

Martin Vopatřil krůček od prvenství v Lenz Adam Cupu

foto

13. října 2017 • 10:00

Dvě hodnocené etapy SVK Rally Příbram nabídly podle očekávání dramatické souboje. Nejblíže celkovému vítězství v Lenz Adam Cupu 2017 je aktuálně Martin Vopatřil, který s Michalem Večerkou odjížděli z Příbrami s jedním druhým místem a prvenstvím z nedělní etapy. V sobotu naopak zvítězil Patrik Brtníček, ale nedělní havárií přišel o možnost Vopatřila v pohárovém hodnocení ještě atakovat.

Fotogalerie z SVK Rally Příbram od Lukáše Kužela

foto

13. října 2017 • 08:00

Posledním podnikem letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích byla tradiční SVK Rally Příbram. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím fotografií od našeho stálého redakčního spolupracovníka Lukáše Kužela.

X. Rally Ice Tour klepe na dveře

foto

10. října 2017 • 20:40

Na jubilejní desátý ročník Rally Ice Tour se na začátku nadcházejícího roku mohou společně těšit příznivci automobilových rally a ledního hokeje. Tradiční benefiční akce bude tentokrát ještě mnohem více zaměřena právě na ně. Fanoušci obou disciplín se tak mohou, mimo jiné, vlastně těšit hned na dvě hokejová utkání na ledě zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně.

Pech stříbrný i v Příbrami

foto

10. října 2017 • 19:00

Posledním mistrovským závodem rallyové sezóny byla o uplynulém víkendu Rallye Příbram. Václav Pech s Petrem Uhlem zde dokázali dojet na druhém místě stejně jako na většině letošních soutěží a nakonec i v celém šampionátu. EuroOil - invelt team se na Příbram pečlivě připravoval a netajil se přáním připsat jejich Fiestě R5 konečně vítězství.

Na závěr sezony bedna

foto

10. října 2017 • 18:40

TrueCam MČR 2017 je minulostí, poslední kapitolu velkého českého mistrovství napsala Rally Příbram. Klokočka Škoda Czech National Teamu se podařilo v závěru sezony vystoupat na stupně vítězů, Štajf se Skácelovou získali poháry za absolutní bronz, druhé místo ve třídě 2 a navrch zlato ve smíšených posádkách.

Výborné tempo a etapa zakončená na pódiu

foto

10. října 2017 • 18:15

SVK Rally Příbram nejen byla posledním sedmým podnikem Mistrovství ČR, ale uzavřela i celou sezónu dvoudenních podniků na českých tratích. Navíc se příbramská soutěž proměnila ve velmi těžkou výzvu.

38. SVK Rally Příbram: Jan Dohnal obhájil loňské prvenství

foto

8. října 2017 • 19:40

Vítězství na závěrečné soutěži TrueCam MČR v rally 2017, kterou byla 38. SVK Rally Příbram, vybojovala dvojice Jan Dohnal - Michal Ernst na Fordu Focus WRC. Druhou příčku získali Václav Pech s Petrem Uhlem na Fordu Fiesta R5, třetí pak Vojtěch Štajf s Markétou Skácelovou na Škodě Fabia R5.

Rally Příbram - poslední výzva výjimečné sezóny bratří Szejů

foto

6. října 2017 • 11:35

Mílovými kroky se blíží finále Mistrovství ČR v rally, centrum posledního závodu bude zasazeno do okolí bývalého hornického města Příbram. Asi 35 tisícové město, které leží na východ od Plzně, je tradiční základnou českého rallysportu a Rally Příbram patří k závodům, které jsou pověstné nejvyššími rychlostními průměry ze všech českých soutěží.

Rally Shiraz a Croatia pomohla Štajfa udržet v tempu

foto

6. října 2017 • 11:00

Finále domácího TrueCam MČR 2017 se blíží a posádka Štajf-Skácelová se ve Fabii R5 vrací na české tratě. Po smutném konci na Barum Rally si chtějí spravit chuť a přiblížit se loňskému skvělému umístění v Rally Příbram.

První už nebudeme, ale bojujeme dál

foto

6. října 2017 • 10:50

Václav Kopáček s Barborou Rendlovou sice po technických potížích přišli na zlínské Barum rally o šanci získat letošní titul mistrů republiky ve třídě 3, přesto neztrácejí motivaci. Na nadcházející Rally Příbram chtějí opět bojovat o nejvyšší příčky a zejména si trochu napravit svou chuť do závodění.