www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 27. května 2017, Svátek má Valdemar, zítra Vilém

Mistrovství světa

ME a

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

RI OKNA Rallysprint série 2017

Mosteckou rally zahájí tradičně slavnostní start na 1. náměstí

foto

25. května 2017 • 14:10

V pátek 2. června v 17:00 hodin se mostecké 1. náměstí stane svědkem slavnostního startu závodu The Most RALLY #2, který se jede o mistrovské body už jako součást Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR. Akce tak naváže na tradici předchozích dvou ročníků soutěže. Každého jezdce, spolujezdce a jejich techniku od nejmodernějších speciálů kategorie WRC a R5 až po historické vozy představí na startu moderátor a DJ Lukáš Budai.

žádný příspěvek celý článek »

Obce byly k uspořádání The Most Rally vstřícné, patří jim dík

foto

24. května 2017 • 10:00

Automobilová rally je specifickou sportovní disciplínou, a to vzhledem k místu jejího konání. Zatímco většina odvětví sportu se odehrává v uzavřených prostorách, tedy na stadionech, v halách či specializovaných areálech, rally při rychlostních zkouškách využívá běžné silnice a cesty v otevřené krajině, a to často i komunikace ve městech či obcích. Soutěž tak přímo ovlivňuje život obyvatel takto dotčených lokalit.

žádný příspěvek celý článek »

Krátká Kopná a pohodový Vyškov

foto

23. května 2017 • 09:00

Nadpis velmi krátce shrnuje účinkování Petra Vraje a Jana Mikulíka v soutěžích doposud odjetých v aktuálním ročníku Rallysprintsérie. Do sezóny vstoupila posádka s novými partnery a novým bojovým zbarvením svého Favorita. První ostrý start je čekal na Ageus rallysprintu jak se nově jmenuje někdejší Kopná.

žádný příspěvek celý článek »

Na The Most Rally je možné se hlásit až do úterní půlnoci

foto

22. května 2017 • 13:10

Pořadatel závodu The Most Rally #2, který se jede 2. a 3. června jako Rallysprint série Autoklubu ČR, prodloužil termín podávání přihlášek pro posádky vozů do úterý 23. května do 23:59 hodin. Zohlednil tak aktuální situaci týmů, které před víkendovou Rallye Český Krumlov ještě nevěděly, v jakém stavu bude po soutěži jejich technika, a zda se tedy budou moci zúčastnit mosteckého rallysprintu.

žádný příspěvek celý článek »

Úspěšné rallyové posádky si rozdělí odměnu 60 tisíc korun

foto

17. května 2017 • 17:00

Pořadatel závodu The Most Rally #2, který se jede 2. a 3. června už jako součást Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR, odmění jeho nejúspěšnější účastníky. Původně prize money měly získat jen tři nejúspěšnější posádky v absolutním pořadí.

žádný příspěvek celý článek »

Prokletí jménem Račice zlomeno

foto

15. května 2017 • 08:00

Stejně jako Šumava, ani Rally Vyškov dlouho ve „Vlčákově“ statistice nepatřila k úspěšným závodům. Při prvním startu v roce 2007 zde se subaru ujel jen několik kilometrů, aby ho hned v první vesnici, konkrétně v Račicích, zradil motor. O tři roky později se na vyškovský start vrátil s lancerem, ale kvůli poruše brzd po račickém skoku skončilo jeho vystoupení hodně divoce vyhlížejícím výletem mimo trať.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vyškov od Jörga Ullmanna

foto

13. května 2017 • 09:00

Druhým podnikem pokračoval na východ od Brna letošní ročník Rallysprint série a zároveň poháru 2+. Za pěkného jarního počasí se na Rally Vyškov sešla velice zajímavá sestava posádek, která divákům nabídla nevšední podívanou. Atmosféru si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

Nekvapil s Koscelníkem ve Vyškově opět s pohárem

foto

11. května 2017 • 13:00

Rally Vyškov může považovat tišnovská posádka Lukáš Nekvapil – Roman Koscelník za svou takřka domácí, neboť do centra dění to mají přes tři kopečky a čtyři potůčky. Znalost rychlostních zkoušek na Hané tudíž hovořila v jejich prospěch. Lukyn s Romanem startovali v minulosti na vyškovsku třikrát a s pohárovým umístěním to mají na střídačku.

žádný příspěvek celý článek »

Ve Vyškově Mika, Krajča a Tydlačková s poháry

foto

10. května 2017 • 17:00

Čtyři vozy ze slušovické dílny Minařík racing se postavily na start druhého sprintu letošní sezóny – Rally Vyškov. Pavel Mika bral pohár za 3. místo ve třídě, Petr Krajča ve své třídě zvítězil a Pavlína Tydlačková byla klasifikována na 2. místě v dámském poháru. Lukáš Langmajer dokončil sprint na 5. příčce ve třídě.

žádný příspěvek celý článek »

Hanuš s Pohárom organizátora a siedmym miestom z Vyškova

foto

10. května 2017 • 14:00

Druhé kolo tohtoročnej českej rallysprint série konajúce sa vo Vyškove, využila posádka slovenského VH Autoracing Teamu, Vlado Hanuš – Milan Timko na ďalšie zbieranie skúseností s novým Fordom Fiesta R5. Výsledkom bolo siedme miesto absolútneho poradia, ale aj víťazstvo v rámci súťaže Pohár organizátora.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vyškov od Jany Holcrové

foto

10. května 2017 • 09:00

Druhým podnikem pokračoval na východ od Brna letošní ročník Rallysprint série a zároveň poháru 2+. Za pěkného jarního počasí se na Rally Vyškov sešla velice zajímavá sestava posádek, která divákům nabídla nevšední podívanou. Atmosféru si můžete připomenout prostřednictvím snímků naší stálé redakční spolupracovnice Jany Holcrové.

žádný příspěvek celý článek »

Lumír Firla a David Soldát za K.I.T. racing byli ve Vyškově úspěšní

foto

9. května 2017 • 13:00

K.I.T. racing měl své zastoupení i na druhém sprintu letošní sezóny ve Vyškově. Obě posádky byly úspěšné, byť tentokrát poháry „necinkly“. Lumír Firla obsadil celkově 5. místo a David Soldát byl klasifikovaný na 15. místě ve třídě.

žádný příspěvek celý článek »

Lenz Adam Cup: Drama do posledních metrů

foto

9. května 2017 • 12:00

Určitě máme v živé paměti loňské mini souboje mezi Kamencem a Tomaszczykem. Něčeho podobného se zřejmě dočkáme i letos. Bitvy vozů Opel Adam Cup při Rally Vyškov byly nesmírně dramatické. Vítězem druhého klání Lenz Adam Cupu 2017 se stala domácí dvojice Patrik Brtníček – Rudolf Kouřil. Tandem Martin Vopatřil – Miroslav Drmla na ně ovšem ztratil pouhé dvě sekundy… Cíl vyškovské soutěže spatřilo všech pět dvojic, které se postavily na start.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vyškov od Dalibora Benycha

foto

9. května 2017 • 09:00

Druhým podnikem pokračoval na východ od Brna letošní ročník Rallysprint série a zároveň poháru 2+. Za pěkného jarního počasí se na Rally Vyškov sešla velice zajímavá sestava posádek, která divákům nabídla nevšední podívanou. Atmosféru si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Martin Vlček vyhrál Rally Vyškov

foto

8. května 2017 • 22:00

Po napínavém souboji s Romanem Odložilíkem vyhrál letošní ročník Rally Vyškov Martin Vlček. Tento souboj z drobného povzdálí sledoval i Jaromír Tarabus, který nakonec po odstoupení Odložilíka skončil o pět vteřin druhý.

žádný příspěvek celý článek »

toplist