www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 30. března 2017, Svátek má Arnošt, zítra Kvido

Mistrovství světa

ME a

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Rallysprint Série

Úspěšné rallyové posádky si i letos rozdělí odměnu

foto

16. března 2017 • 13:00

Stejně jako v loňském roce také letos pořadatel závodu The Most RALLY, který se jede 2. a 3. června už jako součást Rallysprint série vypsané Autoklubem ČR, odmění jeho nejúspěšnější účastníky. První tři posádky v absolutním pořadí si rozdělí 30 tisíc korun. Vítězná dvojice si odveze prémii 15 tisíc korun, jezdec s navigátorem na druhém místě 10 tisíc korun, bronzové posádce pak náleží 5 tisíc korun.

žádný příspěvek celý článek »

Kopná se vrací na scénu, ale s novým názvem

foto

14. března 2017 • 09:00

Šestidílný seriál Autoklub Rallysprint Série otevře začátkem dubna XXIII. Ageus rallysprint 2017. Nejpopulárnější český rallysprint na Kopné se vrací po dvouleté odmlce zpět do kalendáře domácích rallysprintů s novým názvem, pojede se v termínu 7. – 8. dubna v okolí Slušovic a Podkopné Lhoty.

žádný příspěvek celý článek »

Zvláštní ustanovení na na Ageus Rallysprint

foto

13. března 2017 • 15:15

Dnes byly konečně zveřejněny zvláštní ustanovení na Ageus Rallysprint. Závod, který se po dvouleté odmlce vrací zpět do kalendáře, zahájí letošní ročník Rallysprint série i Poháru 2+ na tradičních rychlostních zkouškách v okolí Slušovic a Podkopné Lhoty již na začátku dubna.

žádný příspěvek celý článek »

Petr Krajča s Honzou Houštěm vstupují do sezony se stejnými partnery a v nových barvách

foto

5. března 2017 • 17:00

Zlínská dvojice Petr Krajča a Honza Houšť začala spolupráci v loňském roce, kdy Petr poprvé usedl do soudobého vozu. Na konci sezony z toho bylo 3. místo v RSS ve třídě 8, byť sahali po celkovém vítězství. Pro letošní rok se posádka nemění, přesto dochází k zajímavým změnám.

žádný příspěvek celý článek »

Marcel Svačina přestupuje z C2 do 208 R2

foto

21. prosince 2016 • 08:00

Mezi pomyslný inventář českých soutěží by se mohl pomalu ale jistě zařadit Marcel Svačina. Jezdec z Martinic u Holešova před šesti lety na Mikuláš rally poprvé usedl do Cé dvojky a letos na stejné soutěži úspěšně odstartoval kariéru v 208 R2.

žádný příspěvek celý článek »

toplist