www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. listopadu 2017, Svátek má Klement, zítra Emílie

Mistrovství světa

ME a

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

RI OKNA Rallysprint série 2017

Michal Horák s Karlem Zapletalem čtvrtí nejrychlejší v rallysprintu 2017

foto

13. listopadu 2017 • 08:00

Olomoucká dvojice Michal Horák s Karlem Zapletalem se dali dohromady na začátku sezony. V autě jim to klapalo a moc nechybělo, aby dosáhli na cenný skalp v podobě „bedny“ v RSS. I tak se posádka těší z 2.místa ve třídě 6 a čtvrtého místa v celkové klasifikaci rallysprintu.

žádný příspěvek celý článek »

Tomáš Vyvlečka: nejrychlejší Dr.voštěp

foto

10. listopadu 2017 • 01:00

Smekám klobouk před každým jezdcem, který bere automobilové soutěže jako zábavu a zároveň se nebojí pořádně sešlápnout plynový pedál. Jedním z takových je Tomáš Vyvlečka, jenž se v mini medailonku představuje.

žádný příspěvek celý článek »

Novým Autoklub Peugeot Rally Talentem 2018 se stal Jan Dvořák

foto

6. listopadu 2017 • 09:00

Uplynulý konec minulého týdne patřil 12ti finalistům soutěže Autoklub Peugeot Rally Talent. Soutěžící změřili své schopnosti a dovednosti nejen z oblasti rallye. Do posledního soutěžního dne se probojovali 4 nejlepší – Jan Dvořák, Matyáš Homola, Filip Šimík a Tomáš Vlček. Absolutním vítězem se pak stal Jan Dvořák se spolujezdcem Jiřím Kalkusem.

příspěvků: 2 celý článek »

Jiří Franc: Vždycky jsem si přál být součástí závodů

foto

1. listopadu 2017 • 13:00

Kolotoč českých automobilových soutěží, to není jen prvních pět posádek, které se s pravidelným rituálem objevují v televizi. Jsou to i jezdci z nižších pater výsledkových listin. Jednoho „nováčka“ vám nyní představíme.

žádný příspěvek celý článek »

Vlastimil Zigo – rally dělám pro radost

foto

24. října 2017 • 09:00

Pro letošní sezónu si Vlastimil Zigo dal za cíl bojovat v kompletním seriálu závodů rallysprint série. Třinecký jezdec se svými spolujezdci motivaci měli, kdo ji však postrádal, byla technika, která posádce dovolila pouze dvakrát dokončit sprint. Suma sumárum, 5. místo ve třídě 14 jistě Vlastíka nakopne k lepším výsledkům.

žádný příspěvek celý článek »

K.I.T. racing ve Vsetíně třikrát úspěšný

foto

23. října 2017 • 08:00

Na závěrečném sprintu letošní sezóny Bonver Partr Rally Vsetín byl otrokovický K.I.T. racing tým zastoupen čtyřmi vozy. Cílovou rampou nakonec projely tři a to pod vedením Lumíra Firly, Radima Vavříka a Michala Červenky. Černý Petr zůstal v rukou Vlastimila Neumanna.

žádný příspěvek celý článek »

Smutný Vsetín pro Lukáše Nekvapila a Romana Koscelníka

foto

22. října 2017 • 18:00

S velkým výsledkem v zádech z Příbrami a nabuzeni do boje o konečné druhé místo v rallysprint sérii, přijeli do Vsetína Lukáš Nekvapil s Romanem Koscelníkem. Nakonec aleposádkaodjížděla smutná a zklamaná.

žádný příspěvek celý článek »

VH Autoracing Team po dvoch rally súťažiach

foto

20. října 2017 • 14:00

Vlado Hanuš spoločne s vozidlom Ford Fiesta R5 a novou spolujazdkyňou Karolínou Jugasovou absolvovali dvojicu rally súťaží. Každá z nich bola zaradená do iného šampionátu a každá bola úplne iná.

žádný příspěvek celý článek »

Pavel Mika, Petr Krajča i Pavlína Tydlačková ve Vsetíně na stupních

foto

20. října 2017 • 13:00

Na závěrečný rallysprintový podnik Bonver – Partr Rally Vsetín připravil slušovický Minařík racing tři vozy a všechny tři posádky s nimi dojely pro umístění na stupních vítězů. Pavel Mika si odvezl pohár za 3. místo ve třídě 5, Petr Krajča ovládl „osmičky“ a Pavlína Tydlačková dokončila sprint na 2. místě v Dámském poháru.

žádný příspěvek celý článek »

Do Příbrami s leteckými průkazy, do Vsetína pro titul

foto

19. října 2017 • 13:00

Když se ve druhém čísle časopisu Rally nechal Martin Vlček slyšet, že letos absolvuje dva, maximálně tři podniky Poháru 2+, začínali si jeho soupeři mnout ruce. Úvod rallysprintové sezony však s těmito plány zamíchal. Na Kopné i ve Vyškově si dvojice Svarmetal Motorsportu užila vyrovnaný souboj s posádkou Jaromír Tarabus - Daniel Trunkát a při vidině pokračování této zajímavé přetahované začali členové týmu plánovat i další rallysprintové starty.

žádný příspěvek celý článek »

Slibná premiéra Abarthu na vsetínské soutěži

foto

17. října 2017 • 12:00

Dlouho očekávaná česká premiéra Abarthu 124 Rally ve specifikaci R-GT se stala o víkendu skutečností. Posádka Martin Rada – Jaroslav Jugas, reprezentující Agrotec Czech Abarth Team, dokončila poslední závod seriálu Rallysprint Série – Rally Vsetín - na třicáté příčce absolutně. Více než toho umístění jsou ovšem pozitivnější získaná data a zkušenosti, které potvrdily slibovaný potenciál tohoto unikátního speciálu.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport Team absolútnym víťazom XIV. Bonver – Partr Rally Vsetín 2017

foto

17. října 2017 • 09:00

Slovenský Rufa Sport Team s poľskou posádkou Grzegorz Grzyb – Boguslaw Browiński jednoznačne ovládol tohtoročnú XIV. Bonver – Partr Rally Vsetín. Už v minulosti na stupňoch pre víťazov na Rally Vsetín nechýbali súťažné posádky slovenského Rufa Sport Teamu. V aktuálnom ročníku, ktorý sa konal v dňoch 13. – 14.10.2017 slovenský tím a jeho posádka ovládla túto jesennú, veľmi náročnú súťaž, pričom jej patrilo absolútne víťazstvo.

žádný příspěvek celý článek »

Grzegorz Grzyb vyhrál Bonver-Partr Rally Vsetín

foto

16. října 2017 • 14:00

Polský jezdec Grzegorz Grzyb společně s Boguslawem Browińskim vyhráli letošní ročník Bonver-Partr Rally Vsetín, když v těsném souboji porazili domácího Jaromíra Tarabuse. V hodnocení Rallysprint série zvítězil suverén letošní sezóny Egon Smékal.

žádný příspěvek celý článek »

Vsetínská soutěž se odjede na třech úsecích

foto

13. října 2017 • 14:00

Už jen hodiny zbývají do startu Bonver – Partr rally Vsetín. Ten se po pátečních přípravách (seznamovací jízdy, přejímky) uskuteční v sobotu 14. října 2017 v 8 hodin. Posádky vyrazí vstříc sedmi rychlostním zkouškám ze servisního areálu TJ Mez Ohrada na Vsetíně.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport s Grzybom po roku opäť do Vsetína

foto

13. října 2017 • 13:00

Rally Vsetín je už tradične zaradené do zoznamu podujatí, ktoré každoročne absolvuje aj slovenský Rufa Sport Team a inak tomu nebude ani teraz. Na štart XIV. Bonver – Partr Rally Vsetín 2017 sa v dňoch 13. – 14.10.2017 postaví reprezentovať slovenský Rufa Sport Team poľská posádka Grzegorz Grzyb – Boguslav Browinski. V snahe získať čo možno najlepšie umiestnenie im bude pomáhať Škoda Fabia R5 z dielní košického MM Rally Teamu.

žádný příspěvek celý článek »

toplist