www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 29. dubna 2017, Svátek má Robert, zítra Blahoslav

Mistrovství světa

ME a

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Ostatní soutěže

Výstava CZECH DRIVE nabídne bohatý program a řadu lákadel

foto

28. dubna 2017 • 15:00

Doslova na dveře klepe premiérový ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem CZECH DRIVE. Motoristický svátek proběhne v samotném centru krajského města Zlína v sobotu 29. dubna od 10 do 18 hodin, fanoušci motorismu uvidí nablýskané současné i historické automobily a motocykly na náměstí Míru před radnicí a v parku Svobody u zlínského zámku. Pořadatelé z Barum Czech Rally Zlín připravili bohatý a zajímavý program především v prostoru parku Svobody kolem zámku.

žádný příspěvek celý článek »

Tomáš Ondrej v Prešove neodštartuje

foto

28. dubna 2017 • 14:00

Na poslednú chvíľu v košickom tíme Xiqio Racing padlo rozhodnutie, že do prešovskej rely nevyštartujú. Dôvodom je situácia okolo odvolania sa po prvom podujatí Majstrovstiev Slovenska v Rožňave.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Historic Vltava Rallye od Dalibora Benycha

foto

27. dubna 2017 • 16:30

Jak již bývá v posledních letech tradicí, společně s Rallye Šumava Klatovy se v dubnovém termínu pořádá také nejvýznamnější soutěž historických automobilů na našem území, Historic Vltava Rallye. Letos se sešla skutečně skvělá startovní listina s řadou historických skvostů, jak ostatně můžete posoudit ve fotogalerii Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Tištěný program CZECH DRIVE je k dispozici zdarma

foto

27. dubna 2017 • 16:00

Premiérový ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem CZECH DRIVE se rychle přiblížil. Žhavá novinka pod taktovkou zkušených pořadatelů z Barum Czech Rally Zlín se sloganem Jaro s vůní benzínu se uskuteční v sobotu 29. dubna 2017 ve Zlíně. Motoristický svátek proběhne v samotném centru krajského města Zlína, diváci uvidí nablýskané automobily a motocykly na náměstí Míru před radnicí a v parku Svobody u zlínského zámku.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Historic Vltava Rallye od Lukáše Urbaníka

foto

26. dubna 2017 • 14:00

Jak již bývá v posledních letech tradicí, společně s Rallye Šumava Klatovy se v dubnovém termínu pořádá také nejvýznamnější soutěž historických automobilů na našem území, Historic Vltava Rallye. Letos se sešla skutečně skvělá startovní listina s řadou historických skvostů, jak ostatně můžete posoudit ve fotogalerii Lukáše Urbaníka.

žádný příspěvek celý článek »

Igor Drotár po Rechbergu, pred Rally Prešov

foto

26. dubna 2017 • 11:00

Prešovská automobilová legenda Igor Drotár nezačal svoju obhajobu majstrovského titulu v kopcoch vôbec dobre. Zimná - predsezónna rekonštrukcia vozidla ukázala skryté a fatálne poruchy. Na programe je však už tento víkend Igorova domáca Rally Prešov.

žádný příspěvek celý článek »

Výstava CZECH DRIVE je naplněna, v hlavní roli rally vozy

foto

25. dubna 2017 • 23:50

Premiérový ročník výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE proběhne v samotném centru Zlína v sobotu 29. dubna. Diváci zde uvidí během motoristického svátku nablýskané automobily a motocykly na výstavním prostoru v parku Svobody u zámku.

žádný příspěvek celý článek »

Martin Koči mění spolujezdce

foto

24. dubna 2017 • 20:30

Martina Kočiho čaká tento víkend druhý podnik seriálu Majstrovstiev Slovenska v rally - 23. Rally Prešov. Po výhre na úvodnom preteku v Rožňave prichádza do Prešova ako líder priebežného poradia. Martina na Prešove čaká aj zmena techniky a spolujazdca.

žádný příspěvek celý článek »

Ovládne Rufa Sport s Grzybom piatykrát v rade Rally Prešov?

foto

24. dubna 2017 • 18:00

Po minuloročnom nekonaní, sa v poradí už 23. Rally Prešov v sezóne 2017 predstaví divákom opäť. Na štarte nebude chýbať ani víťaz posledných štyroch ročníkov, slovenský Rufa Sport Team a jeho posádka.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Lavanttal Rallye od Marka Pléhy

foto

23. dubna 2017 • 18:00

Na začátku dubna pokračoval v okolí Wolfsbergu národní šampionát u našich jižních sousedů. Na Lavanttal Rallye do Rakouska se vydal i náš stálý redakční spolupracovník Marek Pléha a vy si dnes můžete prohlédnout jeho snímky z této soutěže.

žádný příspěvek celý článek »

Dětský den při CZECH DRIVE zabaví nejmenší návštěvníky

foto

23. dubna 2017 • 08:00

Organizátoři výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE připravili pro nejmenší návštěvníky bohatý doprovodný program v rámci dětského dne, který proběhne v sobotu 29. dubna 2017 v rozlehlém prostředí parku Svobody u zlínského zámku. Celá akce výstavy je koncipována pro širokou veřejnost s důrazem na rodiny s dětmi.

žádný příspěvek celý článek »

Při výstavě Czech Drive ožije náměstí čilým ruchem

foto

18. dubna 2017 • 11:00

Návštěvníci výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE uvidí na zlínském náměstí Míru v sobotu 29. dubna 2017 především praktické ukázky činnosti různých záchranných složek. Na prostranství před zlínskou radnicí předvedou součinnost části složek integrovaného záchranného systému.

žádný příspěvek celý článek »

Gill a mladík Veiby pojedou s vozem MRF Škoda Fabia R5

foto

12. dubna 2017 • 17:45

Bylo rozhodnuto o jezdcích značky Škoda pro Asijsko-pacifický šampionát FIA 2017. Úřadující šampiony Gaurava Gilla/Glena Macnealla, kteří vyhráli tituly v letech 2013 a 2016, doplní norská posádka složená z nováčků Ole Christiana Veibyho a Stiga Rune Skjarmoena. Obě posádky se šampionátu zúčastní za volanty vozů Škoda Fabia R5 v australském týmu MRF.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Lavanttal Rallye od Jany Holcrové

foto

11. dubna 2017 • 18:00

Na začátku dubna pokračoval v okolí Wolfsbergu národní šampionát u našich jižních sousedů. Na Lavanttal Rallye do Rakouska se vydal i naše stálá redakční spolupracovnice Jana Holcrová a vy si dnes můžete prohlédnout její snímky z této soutěže.

žádný příspěvek celý článek »

Prešovčania na novom Subaru WRX Sti získali v Rožňave bronz

foto

6. dubna 2017 • 22:00

Fanúšikovia motoršportu si uplynulý víkend na L Racing 10. Rally Rožňava užili okrem silných vozidiel špecifikácie R5 aj stredoeurópsku premiéru súťažného vozidla Subaru WRX Sti. Jeho posádkou boli Tomáš Konečný s Matúšom Lejkom, ktorí prišli toto auto nielen ukázať, ale aj otestovať a získať pekné umiestnenie.

žádný příspěvek celý článek »

toplist