www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 21. října 2017, Svátek má Brigita, zítra Sabina

Mistrovství světa

ME a

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Ostatní soutěže

Lenz Adam Cup – Na 3-Städte Rallye míří tři posádky

foto

19. října 2017 • 10:00

Závěrečná soutěž Lenz Adam Cupu 2017 zavede české posádky opět k našim západním sousedům, na tratě německé 3- Städte-Rallye. Ta uzavře nejen další ročník českého pohárového klání vozů Opel Adam Cup, ale také německého ADAC Opel Adam Cupu.

žádný příspěvek celý článek »

Vyhlášení mistrů rally a Setkání mistrů letos současně v Sosnové

foto

18. října 2017 • 13:00

Slavnostní vyhlášení mistrů rally Autoklubu ČR v sezóně 2017 se letos uskuteční v návaznosti na Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové u České Lípy. Autodrom v Sosnové u České Lípy prošel v letošním roce rekonstrukcí, kdy se obnovy dočkal asfaltový povrch závodní tratě a diváci poznají změny i v zázemí autodromu.

žádný příspěvek celý článek »

ČK motorsport jede do San Marina obhajovat předloňské vítězství

foto

18. října 2017 • 11:00

Škoda 130 RS jihočeského týmu ČK motorsport opět vyrazí na soutěžní tratě. Po úspěšném zdolání Rallye Monte-Carlo Historique a zářijové setinové rallye South Bohemia Classic bude stroj vyvedený v originálních barvách továrního speciálu posádky Zapadlo – Motal v závěru tohoto týdne při Rallylegend 2017 pilotovat ostřílený domažlický soutěžák Marcel Tuček. Rozpis mu bude v San Marinu stejně jako před dvěma lety číst kaplický navigátor Karel Mach.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze Skoda Rallye Liezen od Marka Pléhy

foto

15. října 2017 • 17:00

U našich jižních sousedů se konal jeden z nejmladších podniků rakouského šampionátu, Skoda Rallye Liezen, který byl zařazený i do zatím nepříliš výrazného seriálu TER. Na soutěž, o kterou se staral tým kolem špičkového rakouského pilota Andrease Aignera, se vydal i náš stálý redakční spolupracovník Marek Pléha, jehož snímky si dnes můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

XXIII. TipCars Pražský Rallysprint chystá pestré tratě

foto

13. října 2017 • 09:00

Už od roku 1995 se na přelomu listopadu a prosince v Praze setkávají příznivci rychlých kol s mnoha hvězdami zejména rallysportu, ale i jiných disciplín motorsportu. TipCars Pražský Rallysprint se bude konat již po třiadvacáté, letos to bude v sobotu 25.11.2017. Chystá se i několik atraktivních změn.

žádný příspěvek celý článek »

Pohled do historie Rally Košice

foto

10. října 2017 • 18:50

História naplnená súbojmi na trati, veľkými úspechmi, občas aj športovou smolou, ale aj týždňami a mesiacmi práce na prípravách súťaží, krásnymi priateľstvami – aj to je Rally Košice.

žádný příspěvek celý článek »

Tým South Racing CE připraven na 'generální zkoušku'

foto

6. října 2017 • 10:15

Posádka South Racing Central Europe udělá poslední krok v přípravě na Dakar 2018. V desátém ročníku Rallye OiLybia Maroc, která se koná od 5. do 10. října, Tomáš Ouředníček a David Křípal se svým závodním speciálem Ford Ranger Dakar poměří síly s naprostou špičkou cross-country rallyové scény.

žádný příspěvek celý článek »

Pozvánka na 43. Rally Košice

foto

6. října 2017 • 10:10

V dňoch 20.-22. októbra 2017 sa uskutoční už 43. ročník Rally Košice, ktorá je zaradená do FIA Zóny strednej Európy, Majstrovstiev Slovenska v rally, Majstrovstiev Slovenska historických automobilov v rally, Slovenského rally pohára a Rally Legend.

žádný příspěvek celý článek »

L Racing: Smolné defekty v Chorvatsku

foto

5. října 2017 • 14:30

Seriál FIA Zóny Strednej Európy v rely (FIA CEZ) pokračoval uplynulý piatok a sobotu na polostrove Pula v Chorvátsku. Minuloročná víťažná posádka Vlastimil Majerčák - Michaela Vejačková z tímu L Racing nemohla chýbať.

žádný příspěvek celý článek »

Ondřej Bisaha mistrem FIA European Central Rally Trophy

foto

5. října 2017 • 14:10

Výborný výsledok pri svojej premiérovej sezóne v European Central Rally Trophy dosiahol český jazdec Ondřej Bisaha. Už pred poslednou súťažou zo šesťdielneho kalendára získal absolútne víťazstvo, vďaka čomu postúpil do superfinále v Portugalsku.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Austrian Rallye Legends od Dalibora Benycha

foto

20. září 2017 • 12:00

O uplynulém víkendu se v Ennstalských Alpách uskutečníla Austrian Rallye Legends. Na tratě v okolí Spital am Pyhrn a Admontu se na neměřené zkoušky vydala řada historických skvostů. Dnes se můžete podívat na snímky z této akce, které pro vás připravil náš stálý redakční spolupracovník Dalibor Benych.

žádný příspěvek celý článek »

Shiraz Rally 2017 - Absolutní stříbro podtržené etapovým zlatem

foto

19. září 2017 • 13:00

Šotolinová premiéra Vojty Štajfa a Markéty Skácelové s vozem ŠKODA Fabia R5 dopadla výborně - celkové stříbro a vítězství ve druhé etapě Shiraz Rally 2017 hovoří jasně. Poslední podnik letošního šampionátu Středního Východu vyhrál katarský matador Násir Al-Attíja, druhá česká posádka Landa-Zalabák na Fabii R5 soutěž nedokončila.

žádný příspěvek celý článek »

APRC v Japonsku: vyhrál Gaurav Gill, Škoda získala titul v hodnocení značek

foto

18. září 2017 • 21:00

Na japonské Rally Hokkaido, předposledním podniku letošní sezóny FIA Asijsko-pacifického šampionátu (APRC), jezdec týmu MRF ŠKODA Gaurav Gill se spolujezdcem Stéphanem Prévotem (IND/B) jednoznačně zvítězili. Dostali se do vedení na druhé rychlostní zkoušce a udrželi ho až do cíle. Jejich týmoví kolegové, talentované norské hvězdy Ole Christian Veiby a Stig Rune Skjaermoen (N/N), měli smůlu.

žádný příspěvek celý článek »

V Kopřivnici nejrychlejší Tlusťák, Podešva, Dostál a Hudec

foto

16. září 2017 • 12:00

Sedmý závod z desetidílného seriálu Traiva Rally cup 2017 proběhl v druhou zářijovou neděli na kopřivnickém polygonu. Vítězství si odvezli Antonín Tlusťák v absolutní klasifikaci, Jaroslav Podešva v „enkách“, Tomáš Dostál v „dvoukolkách“ a Martin Hudec v kategorii Historik.

žádný příspěvek celý článek »

Shiraz Rally 2017: íránské poprvé a rovnou na šotolině

foto

2. září 2017 • 08:00

Barum Rally budiž zapomenuta, vyráží se do Íránu! Pod hlavičkou Spirit21 startuje projekt Shiraz Rally 2017, které se zúčastní posádky Štajf-Skácelová a Landa-Nadri na dvou vozech ŠKODA Fabia R5 šotolinové specifikace.

žádný příspěvek celý článek »

toplist