www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. srpna 2017, Svátek má Sandra, zítra Bartoloměj

Mistrovství světa

ME a

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Ostatní soutěže

Sedm vozů Škoda na soutěži Sachsen Classic

foto

16. srpna 2017 • 11:00

Ne rychlost, ale pravidelnost a co největší přesnost rozhodují o vítězích v tzv. setinových rally veteránů a youngtimerů. K nejoblíbenějším patří Sachsen Classic, které se pro pestré startovní pole i nadšenou diváckou kulisu přezdívá ´Mille Miglia Východu´.

žádný příspěvek celý článek »

APRC v Malajsii: Druhé vítězství pro Ole Christiana Veibyho

foto

16. srpna 2017 • 09:40

Třetí kolo letošního ročníku FIA Asijsko-pacifického šampionátu (APRC) – Malajsijská rally International Rally of Johor (11.–13. srpna 2017) – bylo víceméně rozhodnuté již ve druhé speciální zkoušce, v níž Gaurav Gill se spolujezdcem Stéphanem Prévotem (IND/B) týmu MRF ŠKODA trefili pařez a poškodili řízení svého vozu ŠKODA FABIA R5.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Star Rally Historic

foto

14. srpna 2017 • 11:00

Star Rally Historic je již neodmyslitelnou součástí Barum Czech Rally Zlín, letos se pojede již jubilejní desátý ročník této soutěže. Pár hodin před zveřejněním seznamu přihlášených posádek na 'velkou Barumku' si můžete prohlédnout soupis dvojic, které se postaví na start mezi historiky.

žádný příspěvek celý článek »

Dva jezdci s vozy Škoda budou na Malajsijské rally bojovat o vedení v APRC

foto

10. srpna 2017 • 08:00

Během International Rally of Johor v Malajsii (11.-13. srpna 2017), třetího podniku šampionátu FIA Asia-Pacific Rally Championship (APRC), bude k vidění jedna z nejnapínavějších bitev o titul za poslední roky.

žádný příspěvek celý článek »

Ondřej Bisaha aktuálním lídrem FIA Central Rally Trophy

foto

1. srpna 2017 • 00:30

Jestliže v minulých sezónách Ondřej Bisaha patřil k pravidelným účastníkům obou českých šampionátu v rally, v letošním roce na domácí tratě zavítá jen sporadicky. Kroměřížský pilot dal přednost zahraničním startům, a zatímco loni primárně sbíral po přechodu z vozů 2WD zkušenosti se čtyřkolkou, letos si pro změnu osahává nové tratě.

žádný příspěvek celý článek »

Rakouský úspěch pro Š&S, šance pro Kočiho

foto

28. července 2017 • 08:00

Rakouská Rallye Weiz byla pro Klokočka Škoda Czech national team úspěšnou misí. Celková šestá příčka mezi konkurencí se speciály WRC je povzbudivým výsledkem, stejně jako druhá příčka v ERT a vítězství v sobotní etapě klasifikace European Rally Trophy Central.

žádný příspěvek celý článek »

Zvláštní ustanovení na Star Rally Historic

foto

24. července 2017 • 16:25

Při Barum Czech Rally Zlín se i v letošním roce uskuteční Star Rally Historic určená historickým vozům. Organizátoři jubilejního desátého ročníku konečně zveřejnili zvláštní ustanovení na tento podnik.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot druhým rokem za sebou vítězí v Silk Way Rally

foto

24. července 2017 • 09:00

Peugeot opět triumfoval v Silk Way Rally, která se jela po dobu dvou týdnů z Ruska do Číny. Loni tuto soutěž rovněž vyhrál díky Cyrilu Despresovi. Francouzská značka vyjížděla z Moskvy se třemi vozy: jedním Peugeotem DKR Maxi, který řídil Loeb, a dvěma současnými vozy Peugeot DKR, které se rovněž umístily na stupních vítězů v lednu při Rallye Dakar.

žádný příspěvek celý článek »

Smola aj trofeje v tíme L Racing

foto

17. července 2017 • 16:00

Nedávna Rally Lubeník (Majstrovstvá Slovenska) priniesla poriadnu drámu, keď sa medzi množstvo vypadnutých posádok dostali aj dve z tímu L Racing. Z Lubeníka však odišli tiež s výborným tretím miestom.

žádný příspěvek celý článek »

L Racing: Dramatické víťazstvo na rely v Slovinsku

foto

5. července 2017 • 13:00

Automobilový tím L Racing zožal uplynulý víkend veľké víťazstvo s posádkou Vlastimil Majerčák/Michaela Vejačková na Rally Železniky v Slovinsku, keď doslova z posledných síl preťali cieľovú čiaru poslednej rýchlostnej skúšky s 0,2-sekundovým náskokom!

žádný příspěvek celý článek »

Kevin Abbring vyhrál Kenotek Ypres Rally

foto

26. června 2017 • 13:00

Freddy Loix ukončil soutěžní kariéru a nenechal se zviklat ani na oblíbenou Kenotek Ypres Rally. Trůn pro vítěze tak zůstal volný a reálně se objevili jen tři kandidáti, kteří měli na to na něj dosáhnout. Nejšťastnější z nich se stal Kevin Abbring.

žádný příspěvek celý článek »

Kopřivnické vodní hrátky ovládli Tlusťák, Podešva, Puzoň a Peřina

foto

15. června 2017 • 08:00

V sobotu 10. června se uskutečnil šestý závod z desetidílného seriálu TRAIVA Rally cupu 2017. Jak jste jistě postřehli, populární závody pořádané Silvestrem Mikuláštíkem změnily hlavního partnera a od června se jím stala společnost TRAIVA, která se zaměřuje na výrobky, odborný prodej a poradenství v oblasti bezpečnosti práce. Nutno doplnit, že společnost TRAIVA spolupracuje s bystřickým jezdcem již řadu let.

žádný příspěvek celý článek »

Zlínský autoslalom zamíří na další úsek známý z barumky

foto

13. června 2017 • 08:00

Do letošní Barum Czech Rally Zlín sice ještě zbývají ještě měsíce, fanoušci rallysportu a milovníci adrenalinu a rychlých kol ale už brzy budou moci naskočit do letošního zážitkového programu spojeného se zlínskou rally. 25. června se jim otevře možnost projet se v závodním tempu po trati jedné z rychlostních zkoušek zlínské rally!

žádný příspěvek celý článek »

Adam Fabrika s Martinem Fabiánem v Popradu třetí v TVP

foto

2. června 2017 • 10:00

Poslední květnový víkend patřil na Slovensku automobilové soutěži Rally Tatry. Do závodu vyrazila i dvojice Adam Fabrika a Martin Fabián a svou třetí letošní soutěž dokončili na 7. místě ve třídě a 3. místě v Tatransko – Valašském poháru.

žádný příspěvek celý článek »

APRC: Ole Christian Veiby vyhrál před Gauravem Gillem

foto

29. května 2017 • 12:00

Druhá rally Asijsko-pacifického šampionátu v letošním roce a opět stejný scénář: posádky týmu MRF ŠKODA Ole Christian Veiby/Stig Rune Skjaermoen (N/N) a Gaurav Gill/Stéphane Prévot (IND/B) bojovali od začátku soutěže o vítězství. Již během prvního dne si posádky týmu MRF vyměnily několikrát pozice. Od druhé etapy se OC Veiby svému protivníkovi vzdálil a dojel si pro své první vítězství v Asijsko-pacifickém šampionátu (APRC).

žádný příspěvek celý článek »

toplist