www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 14. prosince 2018, Svátek má Lýdie, zítra Radana

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally

Randy historic racing klub mise splněna

foto

13. prosince 2018 • 09:00

Je tomu pár týdnů co si Petr Němec s Janem Mikulíkem převzali poháry za celkové vítězství v Kategorii III (rok výroby 1976-1981) Mistrovství České republiky historických vozů v rally. Od posledního článku však tato posádka absolvovala ještě tři soutěže, které bylo třeba zdolat na cestě k této vysněné metě.

žádný příspěvek celý článek »

František Kubů: Letošní sezona byla jako na houpačce

foto

13. prosince 2018 • 08:00

František Kubů se v rally pohybuje již od roku 2011. Svoji spolujezdeckou kariéru začínal v ČMPR a postupně s Pavlem Musilem přešel do seriálu sprintrally. Právě posádka ve složení Musil – Kubů získala v sezoně 2017 titul ve třídě 11 v hodnocení Mistrovství České republiky v rally.

žádný příspěvek celý článek »

Užijte si Vánoce s dárkovou kolekcí Barum Czech Rally Zlín

foto

11. prosince 2018 • 18:00

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín opět připravili kolekcí dárkových předmětů, kterými můžete pod vánoční stromek přinést svým blízkým pořádnou porci akce a adrenalinu!

žádný příspěvek celý článek »

46. ročník Rally Bohemia bude v polovině července

foto

7. prosince 2018 • 21:00

Šestačtyřicátý ročník Rally Bohemia, tradiční vrcholná sportovní akce Mladoboleslavska a Liberecka, se bude po několika letech opět konat v polovině července. Konkrétně od pátku do neděle v termínu 12. - 14. 7. 2019. Záměrem pořadatele je oživit některé z dlouholetých tradic slavné soutěže.

žádný příspěvek celý článek »

V Trutnově se bude slavit mistrovský titul

foto

28. listopadu 2018 • 17:00

Trutnovská kavárna UFFO zažije v pátek 30. listopadu 2018 nevšední akci. Od 11 do 13 hodin zde proběhne prezentace mistrovského titulu formou autogramiády pro širokou veřejnost rallyové legendy Jindry Štolfy, ex-továrního jezdce týmu Škoda Motorsport, a jeho spolujezdců Zdeňka Hawla a Míry Krčmáře.

žádný příspěvek celý článek »

Pohár Pirelli v rally v roce 2018

foto

28. listopadu 2018 • 09:00

Pohár Pirelli v rally dospěl na poslední soutěži sezony 2018 do svého závěru. O body do hodnocení značkového poháru dodavatele pneumatik Pirelli se bojovalo ve dvoudenních soutěžích mistrovství České republiky v rally a také v jednodenních soutěžích Rallysprint série.

žádný příspěvek celý článek »

Jiří Pohlídal – s krtečkem ke stříbrným příčkám

foto

25. listopadu 2018 • 12:00

Sezóna 2018 byla pro zlínského Jirku Pohlídala takřka snová. Ve třídě 8 patřil za štiku jak ve velkém, tak i malém mistráku. Na konci roku si došel pro ocenění za stříbrné příčky, takže je s letošním rokem spokojený. Malé ohlédnutí i náhled do příštího roku přinášíme v následujícím rozhovoru.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot Rally Cup CZ 2019

foto

23. listopadu 2018 • 10:00

Letošní ročník seriálu Peugeot Rally Cup CZ přinesl několik výrazných změn. Pro účastníky se zvýšily odměny za umístění v jednotlivých podnicích i v celkovém hodnocení. Zjednodušila se organizace seriálu a výraznější byla také mediální prezentace poháru. Další podstatné změny, které posunou úroveň Peugeot Rally Cupu ještě dál, jsou připraveny na sezónu 2019.

žádný příspěvek celý článek »

Půl miliónu pro posádky Peugeot Rally Cupu

foto

14. listopadu 2018 • 13:00

Slavnostní vyhlášení letošního mistrovství České republiky v rally, rallysprintu a slalomu proběhlo začátkem listopadu v kongresovém centru ve Zlíně. Velkolepá atmosféra večera vygradovala vyhlášením mistrů ČR v rallye, kde ve skupině „dvoukolek“ a ve třídě 6 obsadili kompletní stupně vítězů jezdci s vozy Peugeot 208 R2.

žádný příspěvek celý článek »

Barumka v roce 2019 znovu v ERC a s novým termínem

foto

12. listopadu 2018 • 03:00

Největší česká automobilová soutěž Barum Czech Rally Zlín v roce 2019 napíše své již šestatřicáté dějství pod hlavičkou seriálu mistrovství Evropy v rally. Barumka patří k vrcholům nejen v českém národním mistrovství, ale je také jedním z nejvýznamnějších podniků zmíněné kontinentální série FIA ERC.

žádný příspěvek celý článek »

Vyhlášení mistrů ČR v rally proběhne ve Zlíně

foto

28. října 2018 • 14:00

Poslední automobilová soutěž sezony 2018 započítávaná do Rallysprint série se odjede o tomto víkendu ve Vsetíně, ale pořadatelé z Autoklub Barum Zlín v AČR už nyní finišují s přípravami na slavnostní večer, při kterém dojde v pátek 2. listopadu 2018 k vyhlášení těch úspěšných v jednotlivých třídách Autoklub mistrovství České republiky v rally, mistrovství České republiky v rally historických automobilů, A Sport Rallysprint série a Slalomu.

příspěvků: 1 celý článek »

Fotogalerie ze SVK Rally Příbram od Iva Prieložného

foto

24. října 2018 • 08:00

Závěrečným dílem pokračovalo o uplynulém víkendu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Posádky se v tradičním říjnovém termínu vydali na SVK Rally Příbram. Jak soutěž probíhala si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Honza Černý doma zazářil, ale cíl soutěže neviděl

foto

23. října 2018 • 15:00

Mogul Racing Team vyrazil na 39. SVK Rally Příbram dobře připravený a v bojovné náladě. Mechanici týmu Gemini Racing připravili týmový Ford Fiesta R5 na náročnou soutěž a nastavení naladili na dvoudenním testu před samotnou rally. Honza Černý s Petrem Černohorským odstartovali do soutěže se startovním číslem dva na dveřích své Fiesty R5, a stejná příčka byla jejich cílem v konečném bodování mistrovství České republiky v rally.

žádný příspěvek celý článek »

Příbramská nárazníková sklizeň

foto

22. října 2018 • 10:00

Martinu Vlčkovi s Jindřiškou Žakovou na příbramské rally v zásadě o nic nešlo. Naděje na přední umístění v tabulce 'velkého' šampionátu jim definitivně uplavala na Barum rally a jedinou metou, která se vznášela nad obzorem, bylo pojištění zisku národní priority ASN pro příští rok.

žádný příspěvek celý článek »

Zdeněk a Sandra Pokorní pokořili Rally Příbram

foto

21. října 2018 • 15:00

Další úspěšný společný start v letošní sezóně mají za sebou Sandra a Zdeněk Pokorní. Při SVK Rally Příbram dojel táta Zdeněk se Škodou Fabia R5 na 14. místě absolutní klasifikace a dcera Sandra bodovala šestým místem ve třídě 3 a v absolutní klasifikaci dokončila rally na 28. příčce a 1. místě Dámského poháru.

žádný příspěvek celý článek »

toplist