www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 19. října 2018, Svátek má Michaela, zítra Vendelín

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally

K úplné spokojenosti ještě krůček chybí

foto

17. října 2018 • 16:00

Chtěli jsme na 39. SVK Rally Příbram potvrdit, že výkon na Barum rally nebyl ojedinělý. Příprava vozů proběhla standardně,vynechali jsme jen testování.Nebylo to dobré rozhodnutí, protože při testu by se ukázaly drobné problémy s brzdami, kterým bychom tak mohli předejít.

žádný příspěvek celý článek »

EuroOil-invelt team v Příbrami zvítězil

foto

17. října 2018 • 13:00

Václav Pech jun. s Petrem Uhlem zvítězili v posledním mistrovském závodě rallyové sezóny 2018 a získali pro EuroOil-invelt team titul vicemistrů České republiky. 38. Rallye Příbram přilákala k tratím rychlostních zkoušek obrovské množství fanoušků, kteří mohli po delší době za krásného počasí vidět vyrovnaný souboj o vítězství hned několika posádek bez přítomnosti továrního teamu mladoboleslavské Škodovky.

žádný příspěvek celý článek »

Na Rally Příbram pokračovala vítězná série Stříteského

foto

17. října 2018 • 12:00

XTG Adam Cup 2018 postoupil ke svému rozuzlení, na programu byla předposlední soutěž seriálu Rally Příbram. A stejně jako v Jeseníkách dokázal v hodnocení vozů Opel Adam Cup zvítězit Dominik Stříteský, tentokrát společně s Michalem Večerkou. Druhou pozici obsadili Martin Vopatřil s Karlem Voltnerem, důležitý krok k postu seriálového vicemistra udělal třetím místem David Štefan. Pražského jezdce navigoval Ondřej Vichtora.

žádný příspěvek celý článek »

Do třetice bronzová Příbram

foto

17. října 2018 • 10:00

Racing 21 – Klokočka Škoda team dosáhl dalšího skvělého výsledku v podobě pódiového umístění během víkendového 39. ročníku SVK Rally Příbram, posledního podniku letošního domácího šampionátu. Vojtěch Štajf s Františkem Rajnohou přivezli svůj vůz Škoda Fabia R5 na třetím místě v celkovém hodnocení soutěže. Připomněli tak tisícům diváků na trati naprosto shodný výsledek z roku 2016 a v případě Vojtěcha Štajfa i v loňském roce.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze SVK Rally Příbram od Jörga Ullmanna

foto

17. října 2018 • 08:00

Závěrečným dílem pokračovalo o uplynulém víkendu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Posádky se v tradičním říjnovém termínu vydali na SVK Rally Příbram. Jak soutěž probíhala si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Václav Pech vyhrál Rally Příbram

foto

16. října 2018 • 20:00

Kalendář mistrovství České republiky v automobilových soutěžích uzavře již tradičně SVK Rally Příbram. Hlavním tahákem bude souboj o druhé místo v MČR i návrat Jana Dohnala za volantem Fordu Focus WRC. Průběh soutěže soudobých i historických vozů můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Pohár Pirelli těsně před finále

foto

11. října 2018 • 14:00

Pohár Pirelli v MČR je před velkým finále, které se odehraje na Rally Příbram, která uzavře šampionát MČR v rally. Karty v celkovém hodnocení Poháru Pirelli jsou rozdány docela jasně, ale i přesto je stále o co bojovat. To stejné platí i v Rallysprint sérii při Rally Vsetín, kam se soutěžní jezdci chystají následující víkend. Vsetín uzavře šampionát jednodenních rally a zde to bude v Poháru Pirelli boj do posledních metrů.

žádný příspěvek celý článek »

Při Rally Příbram zabojuje opět sedm Adamů

foto

9. října 2018 • 19:00

XTG Adam Cup 2018 zakončí v rychlém sledu dva závody – Rally Příbram a německá 3-Städte Rallye, staronově s centrem v Německém Straubingu. Soutěže se uskuteční v následujících dvou víkendech a lze očekávat, že korunují letošní pohárovou nadvládu Martina Vopatřila a Karla Voltnera. Ale jak se v Jeseníkách ukázalo, každý je porazitelný, a tak oba závodu mohou přinést drobné dílčí zápletky.

žádný příspěvek celý článek »

Do Příbrami po roce a půl s Františkem Rajnohou

foto

9. října 2018 • 16:00

Racing 21 - Klokočka Škoda team nastoupí v 39. ročníku Rally Příbram opět v pozměněném složení týmové posádky. V důsledku zatím stále probíhajícího léčení zdravotní indispozice Marcely Ehlové požádal tým o spolupráci pro poslední soutěž českého šampionátu zkušeného navigátora Františka Rajnohu, který se k Vojtěchu Štajfovi vrátí do vozu Škoda Fabia R5 po téměř roce a půl.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na SVK Rally Příbram

foto

3. října 2018 • 01:00

Kalendář mistrovství České republiky v automobilových soutěžích uzavře již tradičně SVK Rally Příbram. Na startu se sice neobjeví Jan Kopecký a kvůli volbám vzniklé termínové kolizi s Lotyšskem i Filip Mareš, přesto se bude na rychlostních zkouškách nač dívat, jak ostatně naznačuje zveřejněný seznam přihlášených posádek.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Barum Czech Rally Zlín od Michela Riecherta

foto

30. září 2018 • 10:00

Ještě jednou se vrátíme k vrcholu tuzemské soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín, je za námi. V okolí baťovského Zlína tentokrát panovalo hodně proměnlivé počasí, které udělalo už tak těžký závod ještě náročnějším. Průběh soutěže si můžete připomenout i prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Michela Riecherta.

žádný příspěvek celý článek »

Sandra Pokorná se svlečenými hostesáky až na rampu Barumky

foto

13. září 2018 • 10:00

Na konci srpna si splnila Sandra Pokorná jeden z mnoha soutěžních snů. Společně s Jirkou Skořepou se totiž postavila na start Barum Czech Rally Zlín. Sandra s Jirkou navíc úspěšně absolvovali všechny rychlostní zkoušky a na cílové rampě převzali vedle pamětních medailí i poháry za vítězství mezi českými holkami.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Barum Czech Rally Zlín od Svena Kolluse

foto

5. září 2018 • 12:00

Vrchol tuzemské soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín, je za námi. V okolí baťovského Zlína tentokrát panovalo hodně proměnlivé počasí, které udělalo už tak těžký závod ještě náročnějším. Průběh soutěže si můžete připomenout i prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Poděkování ředitele Barum Czech Rally Zlín

foto

5. září 2018 • 09:00

Vážení přátelé, další Barum Czech Rally Zlín je minulostí a myslím, že ročník s číslovkou 48 můžeme hodnotit kladně. Soutěžní posádky opět předváděly skvělé výkony. Po mnoha prosluněných letech jim sice do závodění výrazně promluvilo nepříznivé počasí, ale právě to soubojům dodalo dramatičnost a náboj až do samotného závěru.

žádný příspěvek celý článek »

Zvláštní ustanovení na SVK Rally Příbram

foto

4. září 2018 • 16:30

SVK Rally Příbram bude i v letošní sezóně zakončovat seriál mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Organizátoři závodu, který se pojede oproti původním plánům o týden později, v těchto dnech zveřejnili zvláštní ustanovení i časový harmonogram na svou soutěž.

žádný příspěvek celý článek »

toplist