www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 18. června 2018, Svátek má Milan, zítra Leoš

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally

SOURHN: V Hustopečích posedmé vítězí Kopecký (+OHLASY)

foto

16. června 2018 • 18:50

Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem na tovární Škodě Fabii R5 obhájili loňské prvenství na Agrotec Rally Hustopeče. Kopecký se tak stal sedminásobným vítězem soutěže, navíc dosáhl na rekordní šňůru dvaceti po sobě jdoucích vítězství v českém šampionátu s vozem této kategorie.

žádný příspěvek celý článek »

Agrotec Petronas rally 2018 na ČT Sport

foto

15. června 2018 • 10:00

Pro ty, kteří se nemohou zúčastnit Agrotec Petronas rally 2018 máme řešení. Hustopečskou soutěž mohou sledovat v živém přenosu a aktuálních vstupech na sportovním kanále ČT Sport. Rally odstartuje v pátek 15. června v 18:30 z centra Hustopečí, z Husovy ulice.

žádný příspěvek celý článek »

Kopáčkovo přání: Dobře trefit obutí a vyhnout se obrubníkům

foto

15. června 2018 • 09:30

I přes nedokončenou českokrumlovskou soutěž se posádka Václav Kopáček - Barbora Rendlová stále drží na průběžné sedmé příčce prestižní absolutní klasifikace letošního Mistrovství ČR v rally 2018. Na nadcházející Rally Hustopeče chtějí Západočeši své bodové konto dále vylepšit.

žádný příspěvek celý článek »

EuroOil-invelt team odjíždí do Hustopečí

foto

15. června 2018 • 08:00

Čtvrtým podnikem pokračuje o nadcházejícím víkendu Mistrovství České republiky v rallye, tentokrát v jihomoravských Hustopečích, které je zároveň součástí Mistrovství Slovenska. Na startu se tak sejde opravdu silná mezinárodní konkurence, kde nebude chybět ani EuroOil-invelt team s Václavem Pechem jun. a Petrem Uhlem.

žádný příspěvek celý článek »

Filip Mareš - Pauzu jsme k odpočinku nevyužili

foto

14. června 2018 • 19:00

Do druhého poločasu se o nadcházejícím víkendu přehoupne šampionát Mistrovství České republiky v rally. V pořadí čtvrtým podnikem kalendáře budou jihomoravské Hustopeče. Tento divácky i jezdecky oblíbený závod nabídne i letos zajímavé rychlostní zkoušky v krásném prostředí vinic a díky spojení se slovenským mistrovstvím také velmi početnou a kvalitní konkurenci. Ztratit se v ní nechce ani průběžně třetí posádka českého mistrovství ve složení Filip Mareš a Jan Hloušek.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot Rally Cup v Hustopečích bez Firly a Kamence

foto

14. června 2018 • 18:00

Třetím podnikem pokračuje v Hustopečích Peugeot Rally Cup CZ 2018. Do čtrnáctého ročníku Agrotec Petronas Rally Hustopeče se přihlásilo pět posádek, které budou opět soupeřit nejen v pohárovém klání, ale také v kategorii dvoukolek a třídě 6. Mezi největší konkurenty budou patřit zejména ostatní jezdci rychlých Peugeotů 208, kteří nejsou zařazeni do seriálu Peugeot Rally Cup.

žádný příspěvek celý článek »

Kopecký s Dreslerem pár dnů po triumfu na Sardinii míří mezi vinohrady

foto

14. června 2018 • 17:30

Letošní Mistrovství ČR v automobilových soutěžích se přehouplo do druhé poloviny. 14. ročník Agrotec Petronas Rally Hustopeče bude 4. podnikem domácího seriálu a i tentokrát jeho startovní pole obohatí účastníci slovenského šampionátu. Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem si po čerstvém triumfu na Sardinii věří a po úspěchu na světovém kolbišti chtějí udávat tón také tomuto československému měření sil.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport smeruje do moravských viníc

foto

14. června 2018 • 17:00

Tretie kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2018 odštartuje v rámci podujatia XIV. Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče na Morave. Súťaž, ktorá je v našich podmienkach výnimočná v sebe skrýva kombináciu asfaltu a šotoliny, ale aj nočné rýchlostné skúšky.

žádný příspěvek celý článek »

Návrat Rally Bohemia do Sosnové slibuje velkou show

foto

14. června 2018 • 16:30

Rally Bohemia letos po pěti letech naváže na tradici speciální divácké rychlostní zkoušky na Autodromu Sosnová. Při té příležitosti pořadatelé připravují nový, ještě atraktivnější, formát trati, na které se pojedou hned dvě rychlostní zkoušky. V areálu budou nachystány také atrakce pro děti, takže na své si přijdou i celé rodiny

žádný příspěvek celý článek »

L Racing čaká bitka na moravských poliach

foto

14. června 2018 • 16:00

Neuveriteľných 126 posádok odštartuje už tento piatok na jednej z najzaujímavejších, i najnáročnejších súťaží susednej Moravy: 14. ročník Agrotec Petronas Rally Hustopeče bude obrovskou výzvou aj pre trojicu posádok tímu L Racing.

žádný příspěvek celý článek »

Hanuš s Jugasovou prevetrajú Fionu v Hustopečiach

foto

14. června 2018 • 15:00

Dvadsaťjeden prihlásených posádok s vozidlami špecifikácie R5. Toto sa hocikde len tak nevidí, na XIV. Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče 2018 sa to však stalo realitou.

žádný příspěvek celý článek »

Luky a Julo Lapdavskí smerujú do Hustopečí v úlohe lídrov triedy 3

foto

14. června 2018 • 14:00

Po premiérovom podujatí v rámci pretekov automobilov do vrchu smeruje počas nadchádzajúceho víkendu Subaru Rally Team Komárno na tretie kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2018, do Hustopečí.

žádný příspěvek celý článek »

XTG Adam Cup pokračuje mezi vinohrady

foto

14. června 2018 • 11:00

Třetí klání vozů Opel Adam Cup budou o víkendu hostit Hustopeče. V rámci čtvrtého podniku MČR v rally se v páteční etapě (15. června) uskuteční závod XTG Adam Cupu 2018. Loňské prvenství obhajuje Martin Vopatřil, jenž je také aktuálním lídrem pohárové klasifikace po úvodních dvou soutěžích.

žádný příspěvek celý článek »

Hudy, Pecuch a Slovak National Hill Climb Team v Hustopečiach

foto

14. června 2018 • 10:00

Rally Hustopeče niektorí jazdci volajú aj rally medzi vinicami. Dôvod je jasný, trate naozaj smerujú pomedzi moravské vinice, či miestne „sklípky“, v ktorých všetci môžu ochutnať výnimočne dobré moravské vínko. Pre rally posádky je však tento božský mok počas súťaže zakázaný.

žádný příspěvek celý článek »

Kesko Racing bude v Hustopečiach reprezentovať dvojica Švec – Podobník

foto

14. června 2018 • 09:00

Rally Hustopeče. V tohtoročnej sezóne jediná zahraničná súťaž zaradená do seriálu Majstrovstiev Slovenska v rally 2018. Na jej štarte nebude chýbať ani posádka Kesko Racing Teamu.

žádný příspěvek celý článek »

toplist