www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 18. srpna 2018, Svátek má Helena, zítra Ludvík

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally

Seznam přihlášených posádek na Barum Czech Rally Zlín

foto

13. srpna 2018 • 18:00

Již jen necelé dva týdny zbývají do startu nejvýznamnější automobilové soutěže na našem území, Barum Czech Rally Zlín. Po listině Star Rally Historic si můžete prohlédnout také kompletní seznam přihlášených soudobých posádek na letošní ročník zlínské soutěže.

žádný příspěvek celý článek »

Zlínská kola se roztočí opět na městské Super RZ

foto

1. srpna 2018 • 09:00

Statutární město Zlín a pořadatelé Barum Czech Rally Zlín pořádají po loňské úspěšné premiéře 2. ročník cyklistického závodu Zlínská kola, který je určen nejen pro registrované cyklisty, ale především pro širokou veřejnost.

žádný příspěvek celý článek »

Tovární jezdec Hyundai Dani Sordo míří do Zlína!

foto

30. července 2018 • 11:00

Letošní 48. ročník Barum Czech Rally Zlín (24. – 26. srpna 2018), pátý díl Mistrovství Evropy v rally (ERC), ozdobí velká hvězda světového rallysportu. Na startu se objeví španělský jezdec Dani Sordo na voze Hyundai i20 R5. Pětatřicetiletý jezdec tovární stáje Hyundai Shell Mobis World Rally Team se přesune do Zlína rovnou z Rallye Deutschland s cílem prokázat schopnosti vozu Hyundai kategorie R5 v souboji se špičkou evropského šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

Green Rally opět v zájmu pozornosti

foto

26. července 2018 • 08:00

Po loňské zdařilé premiéře napíše v letošním roce druhý díl Green Rally (25. – 26. srpna 2018), jízda pravidelnosti pro elektromobily a hybridní vozidla kombinující elektrický pohon s konvenčním spalovacím motorem.

žádný příspěvek celý článek »

Barumka nabídne velký náboj a obtížné erzety

foto

25. července 2018 • 10:00

Ve Zlíně se pojede opět v závěru letních prázdnin slavná Barum Czech Rally Zlín. Letošní již 48. ročník legendární automobilové rally (24. – 26. srpna 2018) se pojede opět jako součást seriálu FIA Mistrovství Evropy jezdců v rally (ERC) a zároveň jako Autoklub Mistrovství České republiky v rally 2018 (MCR).

žádný příspěvek celý článek »

45. Rally Bohemia 2018 ve zpětném zrcátku

foto

24. července 2018 • 14:30

Jubilejní 45. ročník Rally Bohemia 2018 je již minulostí. Pojďme se proto na letošní „bohemku“ podívat s odstupem v širším pohledu zajímavých statistik, které přinesla.

žádný příspěvek celý článek »

Rally Bohemia - plus i mínus

foto

15. července 2018 • 18:00

Rally Bohemia v posledních letech budí nemalé kontroverze. Reportáž se dotýká kladných i záporných stránek Bohemky 2018. Podíváme se v ní také na závodění srdcařů, které televize moc nezabírají.

žádný příspěvek celý článek »

Devět bodů jako odměna za dlouhé chvíle v omezovači

foto

12. července 2018 • 10:00

Víc už s tímto autem zajet neumím, oddechl si v cíli letošní Bohemia rally Mirek Jakeš. Společně se svým spolujezdcem Petrem Machů zvládli pátý podnik domácího mistrovství podruhé v sezoně v rámci první desítky české klasifikace. Přání skončit mezi elitní desítkou také v absolutním pořadí se jim nezdařilo i díky ne příliš obvyklé situaci. Jen málokdy se totiž stane, že cíl spatří kompletní první patnáctka posádek z čela startovní listiny.

žádný příspěvek celý článek »

Minařík racing na Rally Bohemia s poháry pro Dohnala i Krajču

foto

11. července 2018 • 08:00

Slušovický Minařík racing team jde od úspěchu k úspěchu. Zatím poslední start v letošní sezóně zaznamenal tým Lubomíra Minaříka na Rally Bohemia. V Mladé Boleslavi startoval René Dohnal, jenž získal čtyři třetí místa: ve třídě, dvoukolkách, juniorech a Peugeot cupu. Pro suverénní vítězství ve třídě si dojel Petr Krajča.

žádný příspěvek celý článek »

Životní výsledek Sandry Pokorné na Rally Bohemia

foto

9. července 2018 • 10:00

Veleúspěšný start mají za sebou Sandra a Zdeněk Pokorní. Naposledy se společně představili automobilovým fanouškům na Rally Bohemia, odkud si Sandra přivezla životní výsledek. Ve třídě 3 totiž obsadila třetí místo a celkově v MČR byla 28. Zdeněk dokončil rally na pěkném 15. místě.

žádný příspěvek celý článek »

KIT Racing vyšel na Bohemce na prázdno

foto

9. července 2018 • 09:00

Zcela naprázdno vyšli zástupci KIT Racingu na pátém podniku letošní sezóny v Mladé Boleslavi. V kategorii historik se s Fordem Escort RS Cosworth představil Vlastimil Neumann, ale technika si postavila hlavu. V hlavní kategorii startoval Lukáš Matěna, který po dvou defektech odstoupil ze závodu z vedoucí příčky třídy produkčních vozů.

žádný příspěvek celý článek »

Skvělý úspěch Štolfy s Krčmářem - vyhráli Rally Bohemia historiků

foto

9. července 2018 • 08:00

Rally Bohemia se jela opět v trochu pozměněném formátu. Ale kde jsou ty časy, když se rozhodovalo, stejně jako na Barumce, na více jak třiceti erzetách? Mezi soudobými vozy, který se postavilo na start třiasedmdesát, vyhrála opět posádka Jan Kopecký – Pavel Dresler s tovární Škodou Fabia R5. Statečně se ale drželi Václav Pech s Petrem Uhlem, kteří ztratili pouze necelých osmatřicet sekund a porazili mimo jiné Veibyho nebo Nordgreena s dalšími továrními vozy. Určitě potěšil i Štěpán Vojtěch s Michalem Ernstem, poprvé jedoucí s er pětkou, vítězové jedné erzety.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Bohemia od Jörga Ullmanna

foto

5. července 2018 • 14:00

Po pouhých dvou týdnech pokračovalo Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Posádky se tentokráte vydaly na sever od Prahy, kde se uskutečnil další ročník jedné z největších soutěží na našem území - Rally Bohemia. Jak soutěž probíhala si můžete připomenout i prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

Filip Mareš: Bednu jsme nedali, makáme dál

foto

5. července 2018 • 12:00

Ani obrovská podpora fanoušků na 45. ročníku Rally Bohemia, nepomohla Filipu Marešovi k vytoužené pódiové pozici. Posádka ACA Škoda Autoklub Teamu oscilovala na svém domácím podniku mezi třetím, čtvrtým a pátým místem, po dramatickém závěru ve vyrovnaném startovním poli nakonec obsadila pátou pozici absolutně a čtvrté místo v MČR.

žádný příspěvek celý článek »

Pech na Rally Bohemia vybojoval stříbro

foto

5. července 2018 • 11:00

Extrémně silná konkurence se letos objevila na Rallye Bohemia, domácí soutěži mladoboleslavského továrního týmu, který nasadil hned tři posádky. Přijel i 14-ti násobný rakouský šampión Raimund Baumschlager. EuroOil-invelt team do posledních okamžiků před startem soutěže intenzivně pracoval na přípravě Fordu Fiesta R5, který na předchozí Rallye Hustopeče nedojel kvůli poškozenému motoru.

žádný příspěvek celý článek »

toplist