www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 18. srpna 2018, Svátek má Helena, zítra Ludvík

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství Evropy

Fotogalerie z Rally di Roma Capitale od Svena Kolluse

foto

2. srpna 2018 • 08:00

V polovině července se mistrovství Evropy v automobilových soutěžích přesunulo zpět na asfaltový povrch. Posádky se tentokráte vydaly do sluncem rozpáleného okolí Říma a horských cestiček v okolí Fiuggi a Pica, kde se uskutečnila Rally di Roma Capitale. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport historický úspech na FIA ERC Rally Roma di Capitale 2018

foto

26. července 2018 • 13:00

Piate kolo seriálu FIA European Rally Championship, ktoré sa konalo v talianskom Ríme, nevynechal ani jediný slovenský Rufa Sport Team, s historickým výsledkom, súťaž dojazdili na treťom mieste absolútneho poradia.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Utahanou Římskou rally vyhrál Lukjaňuk, domácí favorité pohořeli

foto

22. července 2018 • 22:40

Alexej Lukjaňuk se po sérii nepovedených soutěží seriálu ERC vrátil na vítěznou vlnu, když vyhrál asfaltovou Rally di Roma Capitale. Na druhém místě dokončil Ginadomenico Basso, který jako jediný uhájil prapor původně silného kontingentu domácích jezdců, a třetí místo připadlo Poláku Grzegorzi Grzybovi.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport s Grzybom na FIA ERC Rally Roma di Capitale 2018

foto

19. července 2018 • 21:00

Rufa Sport s Grzegorzom Grzybom smeruje na ďalšie podujatie seriálu FIA European Rally Championship. V tomto prípade to bude súťaž Rally Roma di Capitale 2018 v Taliansku.

žádný příspěvek celý článek »

ACCR Czech Team míří dobýt Řím

foto

19. července 2018 • 20:00

Třetím závodem pokračuje po více než dvouměsíční pauze juniorský šampionát Mistrovství Evropy v rally. Závodníci se tentokráte vydají do slunné Itálie, kde se v okolí lázeňského městečka Fiuggi uskuteční Rally di Roma Capitale. Na startu asfaltové soutěže nebudou chybět ani obě posádky ACCR Czech Teamu.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally di Roma Capitale

foto

16. července 2018 • 10:00

Již koncem tohoto týdne bude pokračovat mistrovství Evropy v automobilových soutěžích. Posádky se tentokráte vydají do Itálie, kde se uskuteční Rally di Roma Capitale. Na startu se objeví i dvě posádky z České republiky, naopak bude po nedávné havárii na testu chybět domácí hvězda Paolo Andreucci.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Cyprus Rally od Svena Kolluse

foto

25. června 2018 • 12:00

V polovině června se v okolí Larnaky uskutečnil další díl Cyprus Rally, která by i v letošním roce zařazena do kalendáře soutěží mistrovství Evropy. Soutěžící čekaly náročné rychlostní zkoušky na rozbité šotolině, tentokráte hodně promíchané s asfaltem. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Kyperskou šotolinou pro šesté místo

foto

19. června 2018 • 11:00

Posádka týmu Racing 21 Vojtěch Štajf a Marcela Ehlová startující na voze ŠKODA Fabia R5 přiváží z Kyperské rally další kvalitní výsledek v podobě šestého místa v absolutním pořadí, a to ve velmi silné evropské konkurenci. Zároveň si posádka, startující tentokrát pod týmovou licencí Autoklubu České republiky, připíše další cenné body do seriálu FIA Middle East Rally Championship. Tradičně patřila Kyperská rally k velmi náročným soutěžím.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Cyprus Rally vyhrál překvapivě domácí Simos Galatariotis

foto

17. června 2018 • 18:00

Domácí Simos Galatariotis se Škodou Fabia R5 překvapivě vyhrál domácí Cyprus Rally, čtvrtý díl letošního mistrovství Evropy. Po problémech vlastních i soupeřů nakonec porazil druhého Bruna Magalhaese o pouhých šest desetin. Portugalský jezdec se tak dostal do čela klasifikace ME.

žádný příspěvek celý článek »

Cílem jsou body do seriálu MERC

foto

15. června 2018 • 09:00

Posádka týmu Racing 21 Vojtěch Štajf a Marcela Ehlová startující na voze Škoda Fabia R5 se již intenzivně připravuje na start Kyperské rally, která se koná ve dnech 15. - 17. června 2018. Soutěž je čtvrtým podnikem evropského šampionátu, ale tým Racing 21 se soustředí především na zisk maximálního počtu bodů v rámci seriálu FIA Middle East Rally Championship (MERC), kterého je Kyperská rally rovněž součástí.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z EKO Acropolis Rally od Svena Kolluse

foto

14. června 2018 • 12:00

Na začátku června se v okolí Lamie uskutečnil další díl legendární EKO Acropolis Rally, která by i v letošním roce zařazena do kalendáře soutěží mistrovství Evropy. Soutěž na proslulých a extrémně rozbitých šotolinových rychlostních zkouškách si můžete připomenout prostřednictvím snímků redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z EKO Acropolis Rally od Arise Georgiou

foto

13. června 2018 • 14:00

Na začátku června se v okolí Lamie uskutečnil další díl legendární EKO Acropolis Rally, která by i v letošním roce zařazena do kalendáře soutěží mistrovství Evropy. Soutěž na proslulých a extrémně rozbitých šotolinových rychlostních zkouškách si můžete připomenout prostřednictvím snímků redakčního spolupracovníka Arise Georgiou.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Cyprus Rally

foto

6. června 2018 • 17:00

Pouhé dva týdny po řecké EKO Acropolis Rally, ve stejném termínu jako Hustopeče, se uskuteční další díl mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, Cyprus Rally. Podnik mixující šotolinu a asfalt tentokrát přesunul své sídlo do Larnacy. Organizátoři pak konečně zveřejnili seznam přihlášených posádek.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport s Grzybom vezú šieste miesto z EKO Acropolis Rally

foto

6. června 2018 • 15:00

Jediný slovenský tím v seriáli FIA European Rally Championship, Rufa Sport Team, absolvoval ďalšiu súťaž v Grécku, ktorá sa konala pod názvom EKO Acropolis Rally 2018. Výsledok, smolné šieste miesto absolútneho poradia.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Bruno Magalhaes vyhrál EKO Acropolis Rally

foto

3. června 2018 • 15:00

Mistrovství Evropy v automobilových soutěžích se přesouvá zpět na šotolinový povrch, tentokráte však hodně rozbitý. Třetí díl seriálu se totiž uskuteční na náročných rychlostních zkouškách EKO Acropolis Rally. Průběh celé soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

toplist