www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 19. října 2018, Svátek má Michaela, zítra Vendelín

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství Evropy

Petr Semerád účastníkem ERC Junior Experience

foto

17. října 2018 • 19:30

O uplynulém víkendu se v Lotyšsku odjela soutěž mistrovství Evropy v rally, šotolinová Liepaja Rally. Před samotnou soutěží se uskutečnil tréninkový kemp pro nadějné jezdce rally, který organizuje promotér mistrovství Evropy ERC pod názvem ERC Junior Experience Liepaja 2018.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Nikolay Gryazin zopakoval loňské prvenství na Rally Liepaja

foto

16. října 2018 • 19:00

Ruský mladík s lotyšskou licencí potvrdil letošní formu ze druhé poloviny sezóny a zvítězil na domácí Rally Liepaja, čímž nejen, že obhájil loňské prvenství, ale navíc si tím zajistil i titul v rámci ERC Junior U28. Na stupně vítězů jej doprovodili Chris Ingram a Fredrik Ahlin.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Liepaja

foto

8. října 2018 • 19:00

Již koncem tohoto týdne odstartuje závěrečný díl letošního seriálu mistrovství Evropy, který se uskuteční tradičně v Lotyšsku. Na závod se přihlásilo téměř osmdesát posádek, kvůli národním homologacím a hlavně nesmyslnému předpisu o povinné bezpečnostní nádrži jich v mezinárodním poli bude pouze pětatřicet.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Poland od Marka Pléhy

foto

5. října 2018 • 14:00

Mistrovství Evropy pokračovalo ve druhé polovině září Rajdem Polski, který po několika sezónách vypadl z mistrovství světa a musel vzít zavděkem 'jen' evropským šampionátem. I tak se bylo na rychlých šotolinových tratích v okolí Mazurských jezer nač dívat, což můžete posoudit ze snímků redakčního spolupracovníka Marka Pléhy.

žádný příspěvek celý článek »

Filip Mareš: Z polské šotoliny rovnou na lotyšskou

foto

4. října 2018 • 13:00

Na Rally Poland se pro nové zkušenosti koncem září vypravili Filip Mareš s Janem Hlouškem. Se svou Fabií R5 startovali za ACCR Czech Rally Team poprvé na evropské šotolině a v silné konkurenci zkušených posádek šampionátu ERC. Na rychlých a úzkých tratích 75. ročníku druhé nejstarší soutěže světa se rychle aklimatizovali a cílovou rampou projeli na pěkném osmém místě absolutně. V hodnocení kategorie ERC Junior do 28 let dokončili jako pátí.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Poland od Svena Kolluse

foto

1. října 2018 • 18:00

Mistrovství Evropy pokračovalo ve druhé polovině září Rajdem Polski, který po několika sezónách vypadl z mistrovství světa a musel vzít zavděkem 'jen' evropským šampionátem. I tak se bylo na rychlých šotolinových tratích v okolí Mazurských jezer nač dívat, což můžete posoudit ze snímků redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport & Crusar & Grzegorz Grzyb majstrami Poľska v rally 2018

foto

30. září 2018 • 11:00

Podujatie 75th RallyPolska 2018, zaradené do seriálu FIA ERC, ale aj poľských rally majstrovstiev, znamenalo pre slovenský Rufa Sport a poľský Crusar spoločne s posádkou Grzegorz Grzyb - Jakub Wróbel po ročnej prestávke návrat na poľský rally trón.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Rally Poland vyhrál Grjazin, Lukjaňuk (konečně) evropským mistrem

foto

23. září 2018 • 19:15

Předposlední zastávka evropského šampionátu FIA ERC se v letošní sezoně odehrála v Polsku, ovšem oproti předchozím rokům se nejelo na asfaltech okolo Rzeszowa, nýbrž na šotolinových tratích v Mikolajkách, jež byly do minulého roku součástí nejvyšší ligy WRC. Pro evropský šampionát to ale není nové prostředí, Rajd Polski zde pod hlavičkou ME v minulosti kotvil pravidelně a dlouho.

žádný příspěvek celý článek »

Sledujte výsledky Rally Poland ON LINE

foto

21. září 2018 • 07:00

Měsíc po Barumce pokračuje mistrovství Evropy u našich severních sousedů. Namísto Rzeszowa se tentokráte pojede v okolí Mikolajek, když tradiční závod Rally Poland vypadl z mistrovství světa. Průběh celé soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Poland

foto

12. září 2018 • 22:00

Mistrovství Evropy v automobilových soutěžích bude pokračovat příští týden u našich severních sousedů. Rajd Polski totiž po vyřazení z mistrovství světa nahradil v kalendáři ME Rajd Rzeszowski. Organizátoři dnes zveřejnili seznam přihlášených posádek na jejich předposlední díl evropského šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally di Roma Capitale od Svena Kolluse

foto

2. srpna 2018 • 08:00

V polovině července se mistrovství Evropy v automobilových soutěžích přesunulo zpět na asfaltový povrch. Posádky se tentokráte vydaly do sluncem rozpáleného okolí Říma a horských cestiček v okolí Fiuggi a Pica, kde se uskutečnila Rally di Roma Capitale. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport historický úspech na FIA ERC Rally Roma di Capitale 2018

foto

26. července 2018 • 13:00

Piate kolo seriálu FIA European Rally Championship, ktoré sa konalo v talianskom Ríme, nevynechal ani jediný slovenský Rufa Sport Team, s historickým výsledkom, súťaž dojazdili na treťom mieste absolútneho poradia.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Utahanou Římskou rally vyhrál Lukjaňuk, domácí favorité pohořeli

foto

22. července 2018 • 22:40

Alexej Lukjaňuk se po sérii nepovedených soutěží seriálu ERC vrátil na vítěznou vlnu, když vyhrál asfaltovou Rally di Roma Capitale. Na druhém místě dokončil Ginadomenico Basso, který jako jediný uhájil prapor původně silného kontingentu domácích jezdců, a třetí místo připadlo Poláku Grzegorzi Grzybovi.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport s Grzybom na FIA ERC Rally Roma di Capitale 2018

foto

19. července 2018 • 21:00

Rufa Sport s Grzegorzom Grzybom smeruje na ďalšie podujatie seriálu FIA European Rally Championship. V tomto prípade to bude súťaž Rally Roma di Capitale 2018 v Taliansku.

žádný příspěvek celý článek »

ACCR Czech Team míří dobýt Řím

foto

19. července 2018 • 20:00

Třetím závodem pokračuje po více než dvouměsíční pauze juniorský šampionát Mistrovství Evropy v rally. Závodníci se tentokráte vydají do slunné Itálie, kde se v okolí lázeňského městečka Fiuggi uskuteční Rally di Roma Capitale. Na startu asfaltové soutěže nebudou chybět ani obě posádky ACCR Czech Teamu.

žádný příspěvek celý článek »

toplist