www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 18. června 2018, Svátek má Milan, zítra Leoš

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství Evropy

SOUHRN: Cyprus Rally vyhrál překvapivě domácí Simos Galatariotis

foto

17. června 2018 • 18:00

Domácí Simos Galatariotis se Škodou Fabia R5 překvapivě vyhrál domácí Cyprus Rally, čtvrtý díl letošního mistrovství Evropy. Po problémech vlastních i soupeřů nakonec porazil druhého Bruna Magalhaese o pouhých šest desetin. Portugalský jezdec se tak dostal do čela klasifikace ME.

žádný příspěvek celý článek »

Cílem jsou body do seriálu MERC

foto

15. června 2018 • 09:00

Posádka týmu Racing 21 Vojtěch Štajf a Marcela Ehlová startující na voze Škoda Fabia R5 se již intenzivně připravuje na start Kyperské rally, která se koná ve dnech 15. - 17. června 2018. Soutěž je čtvrtým podnikem evropského šampionátu, ale tým Racing 21 se soustředí především na zisk maximálního počtu bodů v rámci seriálu FIA Middle East Rally Championship (MERC), kterého je Kyperská rally rovněž součástí.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z EKO Acropolis Rally od Svena Kolluse

foto

14. června 2018 • 12:00

Na začátku června se v okolí Lamie uskutečnil další díl legendární EKO Acropolis Rally, která by i v letošním roce zařazena do kalendáře soutěží mistrovství Evropy. Soutěž na proslulých a extrémně rozbitých šotolinových rychlostních zkouškách si můžete připomenout prostřednictvím snímků redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z EKO Acropolis Rally od Arise Georgiou

foto

13. června 2018 • 14:00

Na začátku června se v okolí Lamie uskutečnil další díl legendární EKO Acropolis Rally, která by i v letošním roce zařazena do kalendáře soutěží mistrovství Evropy. Soutěž na proslulých a extrémně rozbitých šotolinových rychlostních zkouškách si můžete připomenout prostřednictvím snímků redakčního spolupracovníka Arise Georgiou.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Cyprus Rally

foto

6. června 2018 • 17:00

Pouhé dva týdny po řecké EKO Acropolis Rally, ve stejném termínu jako Hustopeče, se uskuteční další díl mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, Cyprus Rally. Podnik mixující šotolinu a asfalt tentokrát přesunul své sídlo do Larnacy. Organizátoři pak konečně zveřejnili seznam přihlášených posádek.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport s Grzybom vezú šieste miesto z EKO Acropolis Rally

foto

6. června 2018 • 15:00

Jediný slovenský tím v seriáli FIA European Rally Championship, Rufa Sport Team, absolvoval ďalšiu súťaž v Grécku, ktorá sa konala pod názvom EKO Acropolis Rally 2018. Výsledok, smolné šieste miesto absolútneho poradia.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Bruno Magalhaes vyhrál EKO Acropolis Rally

foto

3. června 2018 • 15:00

Mistrovství Evropy v automobilových soutěžích se přesouvá zpět na šotolinový povrch, tentokráte však hodně rozbitý. Třetí díl seriálu se totiž uskuteční na náročných rychlostních zkouškách EKO Acropolis Rally. Průběh celé soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Juuso Nordgren vyhrál kvalifikaci na EKO Acropolis Rally

foto

31. května 2018 • 18:00

Juuso Nordgren naplno využil výhodnější startovní pozice, když startoval až na konci skupiny ERC1 a vyhrál kvalifikaci na EKO Acropolis Rally. Druhého Alexeye Lukyanuka porazil o propastných 21 tisícin. Třetí příčku vybojoval další z později startujících Yuriy Protasov.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport smeruje na ďalšie podujatie seriálu FIA ERC

foto

31. května 2018 • 12:00

V minuloročnej sezóne slovenský Rufa Sport Team absolvoval premiérovo podujatie zaradené do seriálu FIA ERC v Grécku. Teraz sa vracia naspäť na miesto činu.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Acropolis

foto

29. května 2018 • 08:00

Již koncem tohoto týdne se uskuteční další díl mistrovství Evropy, řecká Rally Acropolis. Přestože soutěž není zařazena do juniorských šampionátů, seznam přihlášených posádek je velmi slušný včetně nového pilota nastupujícího do ME - z Rallye Šumava Klatovy známého Juuso Nordgrena.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Islas Canarias od Svena Kolluse

foto

22. května 2018 • 09:00

Letošní ročník mistrovství Evropy pokračoval na začátku května ostrově Gran Canaria nedaleko Afriky. Průběh Rally Islas Canarias si můžete připomenout prostřednictvím několika snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Islas Canarias od André Lavadinha

foto

11. května 2018 • 14:30

Letošní ročník mistrovství Evropy pokračoval na začátku května ostrově Gran Canaria nedaleko Afriky. Průběh Rally Islas Canarias si můžete připomenout prostřednictvím několika snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport s Grzybom vezie šieste miesto z Rally Islas Canarias 2018

foto

10. května 2018 • 10:00

Na šieste miesto absolútneho poradia dosiahla posádka slovenského Rufa Sport Teamu, Gzrzegorz Grzyb a Jakub Wróbel v rámci Rally Islas Canaria 2018. Pre slovenský tím bola táto súťaž zároveň úvodným kolom seriálu FIA European Rally Championship.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Alexej Lukjaňuk dominantní i na Kanárských ostrovech

foto

6. května 2018 • 09:00

Mistrovství Evropy i pro svůj druhý díl zůstalo uprostřed vod Atlantického oceánu, ovšem tentokrát rozmáčené šotoliny Azorských ostrovů nahradil vyhlazený asfalt ostrovů Kanárských. Ani zcela odlišný charakter tratí ale nezabránil Alexeji Lukjaňukovi v dalším suverénním výkonu. Ruský pilot s Fordem Fiesta R5 soutěž ovládl stylem start-cíl a je v tuto chvíli jasným lídrem průběžné klasifikace FIA ERC.

žádný příspěvek celý článek »

Na Kanárských ostrovech ACCR Czech Team nakonec jen s jednou posádkou

foto

4. května 2018 • 12:15

Po Azorských ostrovech se seriál mistrovství Evropy v automobilových soutěžích přesouvá do jiné exotické destinace. Závodníky tentokrát čekají náročné rychlostní zkoušky na Gran Canarii, třetím největším z Kanárských ostrovů. Na startu samozřejmě nebude chybět ani ACCR Czech Team.

žádný příspěvek celý článek »

toplist