www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 18. srpna 2018, Svátek má Helena, zítra Ludvík

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Ostatní soutěže

Seznam přihlášených posádek na Star Rally Historic

foto

12. srpna 2018 • 21:00

Star Rally Historic je již neodmyslitelnou součástí Barum Czech Rally Zlín, letos se pojede již jedenáctý ročník této soutěže. Pár hodin před zveřejněním seznamu přihlášených posádek na 'velkou Barumku' si můžete prohlédnout soupis dvojic, které se postaví na start mezi historiky.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z testu Dani Sorda před Barum Czech Rally Zlín

foto

10. srpna 2018 • 18:00

Dani Sordo bude jedním z největších taháků nadcházející Barum Czech Rally Zlín. V průběhu týdne si tak na jihu Čech poprvé vyzkoušel jízdu ve speciálu Hyundai i20 R5. Do okolí Českého Krumlova se vydal i náš redakční spolupracovník Ivo Prieložný, jehož snímky si můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye Weiz od Marka Pléhy

foto

26. července 2018 • 11:00

O uplynulém víkendu se na jihu Rakouska uskutečnil další závod European Rally Trophy i Rakouského šampionátu, Rallye Weiz. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Marka Pléhy.

žádný příspěvek celý článek »

Ondřej Bisaha s Martinem Turečkem vítězi Rally Weiz

foto

25. července 2018 • 12:00

Ondřej Bisaha s Martinem Turečkem zvítězili na Rally Weiz v rámci European Rally Trophy Central. Kroměřížský jezdec tak navázal na úspěšný start v Chorvatsku, kde rovněž nenašel přemožitele. Navíc v Steiermarku obsadil celkovou třetí příčku.

žádný příspěvek celý článek »

Cireň, Krajča a Debnárová úspěšní na Rally Lubeník

foto

24. července 2018 • 15:00

Tři vozy Renault Clio z týmu Minařík racing na startu Rally Lubeník a všechny tři i v cíli. Navíc Pavol Cireň s poháry za umístění ve třídě a dvoukolkách, Petr Krajča na bedně ve třídě a Michaela Debnárová pokořila soutěž po loňské havárii.

žádný příspěvek celý článek »

KL Racing s jedným druhým a dvoma tretími miestami a Kukovým odstúpením

foto

24. července 2018 • 13:30

Jedným druhým, ale aj dvoma tretími miestami v triedach dojazdili posádky KL Racing Rally Teamu v rámci 10. Enipro Rally Lubeník 2018. Žiaľ tímu sa nevyhlo ani jedno odstúpenie.

žádný příspěvek celý článek »

Vlado Hanuš na ťažkej Rally Lubeník s ôsmym miestom absolútneho poradia

foto

24. července 2018 • 13:00

Vlado Hanuš a jeho VH Autoracing Team na rally súťaži v Lubeníku svoju rally kariéru začínal. Dnes je už skúseným rally jazdcom, čoho dôkazom je aj ôsme miesto absolútneho poradia v rámci tohtoročnej 10. Enipro Rally Lubeník 2018.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport šiestykrát absolútnym víťazom Rally Lubeník

foto

24. července 2018 • 12:30

Z celkovo desiatich ročníkov Rally Lubeník bral slovenský Rufa Sport Team na tejto súťaži šesť absolútnych víťazstiev. To posledné sa mu podarilo vybojovať v rámci jubilejnej, 10. Enipro Rally Lubeník 2018.

žádný příspěvek celý článek »

První pořádná soutěž pro Ondreje s Fabií R5

foto

24. července 2018 • 12:00

Pri nevydarenej premiére na Rally Tatry, kde nás z bojov hneď v druhej RS vyradila porucha na vozidle, sme sa veľmi tešili na premiérový reparát v Lubeníku. S posádkou Tomáš “Srnka“ Ondrej & Jakub “Kubo“ Slovák sme ostali verní ŠkodeFabia R5, no tá nás hneď na testovaní opäť preverila, či dokážeme veľmi rýchlo reagovať pri zabezpečení náhradných dielov.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport po dovolenke opäť na rally

foto

13. července 2018 • 09:00

Niekedy si treba dopriať aj trochu oddychu a nabrať nové sily do ďalších súbojov. Presne podľa tohto receptu prežil Rufa Sport Team obdobie medzi poslednou Rally Hustopeče a nadchádzajúcou Rally Lubeník.

žádný příspěvek celý článek »

KL Racing Rally Team v Lubeníku opäť v plnej zostave

foto

13. července 2018 • 08:00

V rámci posledného podujatia Majstrovstiev Slovenska v rally 2018 sa KL Racing Rally Team predstavil na tratiach namiesto troch, iba s dvoma posádkami. V rámci 10. Enipro Rally Lubeník 2018, v dňoch 13. – 14.7.2018, to bude už opäť v plnej zostave.

žádný příspěvek celý článek »

Vlado Hanuš dostal na Lubeník chuť už v Hustopečiach

foto

12. července 2018 • 09:00

Súťažné posádky na predchádzajúcej súťaži Majstrovstiev Slovenska v rally 2018 mierili na cieľovú rampu, keď mi Vlado Hanuš povedal: „Tak a teraz už viem, že štartujeme aj v Lubeníku.“

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Veszprém Rallye od Jörga Ullmanna

foto

10. července 2018 • 14:00

O uplynulém víkendu se v Maďarsku uskutečnil jeden z nejvyznamnějších závodů tamějšího národního šampionátu, Veszprém Rallye. Na populární šotolinovou soutěž vyrazil i náš stálý redakční spolupracovník Jörg Ullmann a vy si dnes můžete prohlédnout jeho snímky z této soutěže.

žádný příspěvek celý článek »

Páté místo na černém ledu

foto

10. července 2018 • 12:00

Nejnáročnější soutěží své kariéry si během uplynulého víkendu prošla posádka týmu Racing 21 Vojtěch Štajf a Marcela Ehlová startující na voze Škoda Fabia R5 během letošního 41. ročníku Rally of Lebanon. I přes svůj premiérový start na velmi specifickém povrchu tratě libanonské soutěže, započítávané do seriálu Middle East Rally Championship, dokázala zejména v jejím závěru zlepšit svoje celkové umístění a získat tak další potřebné body do zmíněného blízkovýchodního šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

Zuzana Lieskovcová – rozhovor o rally v USA

foto

9. července 2018 • 11:00

Ak zalovíte trochu vo svojej pamäti, azda si spomeniete na to, ako sme vám priniesli správu o tom, že Zuzana Lieskovcová sa ako prvá Slovenka zúčastní rally súťaže v USA. Dnes prišiel čas na to, aby sme spoločne so Zuzanou na túto súťaž zaspomínali.

žádný příspěvek celý článek »

toplist