www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 20. dubna 2018, Svátek má Marcela, zítra Alexandra

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Ostatní soutěže

Druhé a piate miesto z Rally Prešov pre Slovak National Hill Climb Team

foto

18. dubna 2018 • 10:00

Do úvodného podujatia Majstrovstiev Slovenska v rally 2018 vstupoval bratislavský Slovak National Hill Climb Team s trojicou súťažných posádok. Z nich do cieľa prišli nakoniec dve.

žádný příspěvek celý článek »

Vlado Hanuš spokojný s Rally Prešov

foto

18. dubna 2018 • 09:00

VH Autoracing a súťažná posádka Vlado Hanuš – Karolína Jugasová ešte pár dní pred Rally Prešov vôbec netušili, či sa im podarí postaviť na štart úvodného podujatia Majstrovstiev Slovenska v rally 2018. Nakoniec to vyšlo.

žádný příspěvek celý článek »

Rally Prešov z pohľadu Kl Racing - Ciro a Wróblewski tretí v triede, Kuko odstúpil

foto

17. dubna 2018 • 16:00

Úvodné podujatie seriálu Majstrovstvá Slovenska v rally 2018 odštartovalo v Prešove. Divákom sa na náročných rýchlostných skúškach predstavilo aj trio posádok KL Racing Rally Teamu.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport s Grzybom jasne dominovali na Rally Prešov

foto

17. dubna 2018 • 15:00

Absolútne víťazstvo, ale aj víťazstvo vo všetkých deviatich rýchlostných skúškach a navyše piate víťazstvo v rámci prešovskej rally. Toto je bilancia Rufa Sport Teamu a jeho súťažnej posádky po 24. Rally Prešov 2018.

žádný příspěvek celý článek »

Víťazom prešovskej rely Grzyb

foto

16. dubna 2018 • 11:00

Po vynikajúcom výkone, ktorým dnes nedal nikomu najmenšiu šancu, zvíťazil v úvodnom podniku Majstrovstiev Slovenska v rely Poliak Grzegorz Grzyb z bratislavského tímu Rufa Sport. Grzyb vyhral všetkých deväť meraných úsekov a so suverénnym náskokom porazil druhého Košičana Martina Kočiho (obaja na Škode Fabii R5).

žádný příspěvek celý článek »

Czech Drive: náměstí před radnicí nabídne bohatý program

foto

13. dubna 2018 • 17:50

Návštěvníci 2. ročníku výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE uvidí na náměstí Míru ve Zlíně (sobota 14. dubna 2018) především ukázky záchranných složek. Na prostranství před zlínskou radnicí předvedou součinnost části složek integrovaného záchranného systému. Hasiči a záchranáři zdravotnické záchranné služby spolupracují při záchranných pracích u dopravních nehod i mimořádných událostech a ukázky jejich zásahu zhlédne široká veřejnost.

příspěvků: 1 celý článek »

Fotogalerie z Lavanttal Rallye od Marka Pléhy

foto

12. dubna 2018 • 12:00

Ve stejném termínu jako Vančík Rallysprint Kopná se u našich jižních sousedů uskutečnil další závod jejich národního šampionátu. Do Rakouska se vydal i náš stálý redakční spolupracovník Marek Pléha a vy si dneš můžete prohlédnou snímky, které se mu v okolí Wolfsbergu podařilo nasbírat.

žádný příspěvek celý článek »

Czech Drive: V parku Svobody najdete velká lákadla!

foto

12. dubna 2018 • 00:15

Plocha kolem zlínského zámku v parku Svobody čítá v rámci 2. ročníku výstavy automobilů a motocyklů pod názvem CZECH DRIVE (sobota 14. dubna 2018 v době od 10 do 18 hodin) více než 120 vozů a motocyklů. K největším tahákům jednodenní výstavy budou patřit nablýskané rallyové speciály.

příspěvků: 1 celý článek »

Rally Prešov aj s troma posádkami Slovak National Hill Climb Teamu

foto

11. dubna 2018 • 10:00

Úvodné podujatie Majstrovstiev Slovenska v rally 2018 odštartuje už počas nadchádzajúceho piatka a soboty (13. – 14.4.2018). Na štarte v Prešove nebude chýbať ani trojica posádok Slovak National Hill Climb Teamu.

žádný příspěvek celý článek »

Kuko s Octaviou WRC, Ciro s Renaultom Clio a Wróbelwski s Peugeotom

foto

11. dubna 2018 • 09:00

Slovenský KL Racing Rally Team odštartuje na Rally Prešov s dvojicou overených súťažných posádok. Tie však čakajú zmeny, na ktoré sa obe už vopred tešia. Okrem nich sa predstaví v KL Racing Rally Teame aj jedna nová, poľská posádka.

žádný příspěvek celý článek »

Vlado Hanuš s Karolínou Jugasovou smerujú na Rally Prešov

foto

11. dubna 2018 • 08:00

Štart rally sezóny 2018, ako už iste všetci viete, si posádka VH Autoracing Teamu odkrútila vo Valašskom Meziříčí. Štart pre Vlada domácej, čiže Slovenskej rally sezóny bude na východe, v Prešove.

žádný příspěvek celý článek »

Rally jízda ve Zlatém jablku zahájena!

foto

10. dubna 2018 • 20:00

Část programu 2. ročníku výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE proběhne premiérově v Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně. V rámci motoristického svátku jara se můžete těšit na výstavu rally speciálů, záchranné vozidlo BMW i3 se zdravotníkem, dětskou dráhu a interaktivní tabuli BESIP, prodejní stánek Barum Czech Rally Zlín a další program.

žádný příspěvek celý článek »

Koho uvidíme na štarte v Prešove?

foto

10. dubna 2018 • 12:30

Prešovská súťaž je úvodným podujatím novej sezóny Majstrovstiev Slovenska v rely (MSR) a tak sme všetci s napätím očakávali kto a s akou technikou bude tento rok štartovať. Po klesajúcom počte súťažných posádok v závere minulej sezóny sme však príjemne prekvapení.

žádný příspěvek celý článek »

24.ročník Rally Prešov ponúka klasiku

foto

9. dubna 2018 • 08:00

Prešovská rely patrí medzi klasické motoristické podujatia na Slovensku. Prvý štart sa datuje už do roku 1976, kedy prešovský motocyklový okruh vystriedali autá. S kratšími, či dlhšími prestávkami teda história pokračuje aj vďaka duši celého podujatia, Vladovi Bánocimu. Ten spolu s Igorom Drotárom tvorili legendárnu rely posádku popularizujúcu tento šport (aj Prešov) neuveriteľné štyri desiatky rokov!

žádný příspěvek celý článek »

Velikonoční Traiva rally cup pro Romana Odložilíka

foto

6. dubna 2018 • 13:00

Po měsíční přestávce opět zaburácely motory na Traiva rally cupu 2018. Třetí letošní podnik se konal na Velký pátek a dějištěm byl, stejně jako při předchozích podnicích, kopřivnický Tatra polygon. Pořadatel se svým týmem připravil pro šestatřicet přihlášených jezdců dvě rychlostní zkoušky se třemi průjezdy.

žádný příspěvek celý článek »

toplist