www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 19. září 2019, Svátek má Zita, zítra Oleg

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

Mistrovství světa

Citroën zaznamenal double a je zpátky v boji o titul

foto

19. září 2019 • 13:00

Brilantní spolehlivost a konkurenceschopnost C3 WRC dovedla posádky Sébastien Ogier - Julien Ingrassia a Esapekka Lappi - Janne Ferm k velkolepému úspěchu - prvním dvěma místům v cíli Rally Turecko. Francouzská posádka se tak vrátila zpátky do hry o titul mistrů světa pilotů a spolujezdců.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Citroën ovládl Rally Turkey

foto

15. září 2019 • 17:00

Naprosto nevídaným doublem pro Citroën skončil letošní ročník Rally Turkey. Zatím nepříliš úspěšný tým, kde se o body výhradně staral multišampion Ogier, si připsal double na stupních vítězů po hodně dlouhé době.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Wales Rally GB

foto

12. září 2019 • 14:00

Již za necelý měsíc se uskuteční další ročník Wales Rally GB, který ani letos nebude uzavírat kalendář MS. Organizátoři v těchto dnech zveřejnili seznam přihlášených posádek, který na začátek října slibuje skutečně zajímavou diváckou podívanou.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z ADAC Rallye Deutschland od André Lavadinha

foto

12. září 2019 • 11:00

Ve druhé polovině srpna pokračovalo mistrovství světa v automobilových soutěžích jedním z mála plně asfaltových podniků, ADAC Rallye Deutschland. K našim západním sousedům se vydal i náš stálý redakční spolupracovník André Lavadinho, jehož snímky si dnes můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

Toyota Gazoo Racing usiluje o další triumf v Turecku

foto

11. září 2019 • 18:00

Po vítězstvích ve Finsku a Německu míří tým Toyota Gazoo Racing WRT ve dnech od 12. do 15. září 2019 na Rallye Turecko, která jezdcům připraví zcela odlišnou zkoušku v podobě kamenitých šotolinových cest.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z ADAC Rallye Deutschland od Dalibora Benycha

foto

30. srpna 2019 • 14:00

Ve druhé polovině srpna pokračovalo mistrovství světa v automobilových soutěžích jedním z mála plně asfaltových podniků, ADAC Rallye Deutschland. K našim západním sousedům se vydal i náš stálý redakční spolupracovník Dalibor Benych, jehož snímky si dnes můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

Toyota Yaris WRC kompletně obsadila stupně vítězů na Německé rallye

foto

28. srpna 2019 • 11:00

Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing WRT dosáhl na Německé rallye historického úspěchu v podobě kompletního obsazení stupňů vítězů. Celkovým vítězem se stal Ott Tänak, který tak zvýšil své vedení v šampionátu závodních jezdců na 33 bodů. Společně s ním se na stupně vítězů dostali týmoví kolegové Kris Meeke a Jari-Matti Latvala.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Ott Tänak vyhrál Rallye Deutschland

foto

25. srpna 2019 • 13:30

Estonský lídr šampionátu Ott Tänak vyhrál i asfaltový díl mistrovství světa v automobilových soutěžích, ADAC Rallye Deutschland. Soutěží prošel celkem suverénně, když jej na stupně vítězů doprovodili týmoví kolegové Kris Meeke a Jari-Matti Latvala.

příspěvků: 1 celý článek »

Kopecký a Rovanperä si chtějí dojet pro třetí „double“ v letošní sezóně

foto

22. srpna 2019 • 10:50

Po čtyřech vítězstvích v kategorii WRC 2 Pro na šotolinových soutěžích, včetně domácí Finské rallye, se aktuálně vedoucí posádka kategorie WRC 2 Pro ve složení Kalle Rovanperä a Jonne Halttunen (FIN/FIN) vydává na asfaltové trati německé rallye ADAC Rallye Deutschland (22. 8.–25. 8. 2019). Za volantem vozu Škoda Fabia R5 Evo na tratích v Sársku a Porýní-Falc budou chtít na německém asfaltu rozšířit své vedení v dané kategorii.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Neste Rally Finland od André Lavadinha

foto

13. srpna 2019 • 16:00

Mistrovství světa v automobilových soutěžích pokračovalo po letní přestávce jedním z nejvýznamnějších podniků celé sezóny - Neste Rally Finland. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rallye Deutschland

foto

9. srpna 2019 • 16:00

Pouhých 56 posádek můžeme nalézt na seznamu přihlášených posádek na další díl mistrovství světa v automobilových soutěžích, Rallye Deutschland, který se pojede na tradičních asfaltových rychlostních zkouškách ve druhé polovině srpna. Na startu se objeví i posádka Škody Motorsport Jan Kopecký-Pavel Dresler.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Neste Rally Finland od Toma Buyse

foto

8. srpna 2019 • 21:30

Mistrovství světa v automobilových soutěžích pokračovalo po letní přestávce jedním z nejvýznamnějších podniků celé sezóny - Neste Rally Finland. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Toma Buyse.

žádný příspěvek celý článek »

Tänak opět vítězí na Rallye Finsko s Toyotou Yaris WRC

foto

5. srpna 2019 • 16:00

Toyota Yaris WRC zvítězila již třetím rokem po sobě v nejrychlejším podniku kalendáře světového rallyového šampionátu FIA, Rallye Finsko. Ott Tänak si zopakoval loňské vítězství a zvýšil vedení v bodování mistrovství závodních jezdců, Jari-Matti Latvala ve svém domácím podniku dojel na třetím místě. Tým Toyota Gazoo Racing WRT se základnou ve Finsku tak od své premiéry v roce 2017 drží rekord dvou vozů na stupních vítězů v každém z ročníků.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Tänak obhájil vítězství ve Finsku

foto

5. srpna 2019 • 14:00

Estonský pilot Ott Tänak s toyotou obhájil loňské prvenství ve Finské rallye a po čtvrté výhře v sezoně zvýšil vedení v MS v automobilových soutěžích. Pět závodů před koncem vede o 22 bodů před úřadujícím šestinásobným šampionem Sébastienem Ogierem z Francie, jenž byl ve Finsku pátý.

žádný příspěvek celý článek »

Toyota Yaris WRC zkusí doma potřetí vyhrát

foto

31. července 2019 • 19:00

Tým Toyota Gazoo Racing WRT jde již za svým třetím vítězstvím za poslední tři roky na Finské rallye, kde letošní sezóna pokračuje ve dnech 1. - 4. srpna. Finské šotolinové cesty jsou ze všech soutěží nejrychlejší. Patří mezi domácí cesty vozu Toyota Yaris WRC, který byl vyvinut v sídle týmu nedaleko servisního parku rallye ve městě Jyväskylä.

žádný příspěvek celý článek »

toplist