www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 19. března 2019, Svátek má Josef, zítra Světlana

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství světa

Fotogalerie z Rally Guanajuato México od André Lavadinha

foto

18. března 2019 • 10:00

Ještě jednou se vrátíme ke třetímu podniku letošního mistrovství světa v automobilových soutěžích, kterým byla letos organizačně nepříliš vydařená Rally Guanajuato México. A to vše prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Tänak vybojoval pro Toyota Gazoo Racing v Mexiku druhé místo

foto

13. března 2019 • 17:00

Ott Tänak z týmu Toyota Gazoo Racing WRT ve finiši Rallye Mexiko vybojoval druhé místo a udržel si tak své vedení v bodování závodních jezdců světového rallyového šampionátu FIA. Všechny tři vozy Toyota Yaris WRC se ve vysilujícím podniku na šotolině zařadily mezi osm nejlepších.

žádný příspěvek celý článek »

Druhé prvenství v sezoně pro Citroën

foto

12. března 2019 • 12:00

Neuvěřitelně klidný a vyrovnaný výkon předvedli Sébastien Ogier a Julien Ingrassia v závěrečné etapě Rally Mexiko a stvrdili své druhé vítězství ze tří podniků sezony 2019. C3 WRC navíc dojel od startu šampionátu v Monte Carlu vždy na pódiu. Citroën Racing tak natáhl šňůru prvenství na Rally Mexiko už na rekordních osm.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Sébastien Ogier vyhrál Rally Guanajuato México

foto

10. března 2019 • 22:00

Sébastien Ogier vyhrál Rally Guanajuato México a zdramatizoval situaci na čele šampionátu. Na druhém místě dojel Ott Tänak, který i nadále drží první pozici v seriálu, třetí dojel Elfyn Evans.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Sweden od André Lavadinha

foto

8. března 2019 • 16:00

Ještě jednou se vrátíme ke druhému podniku letošního mistrovství světa v automobilových soutěžích, kterým byla letos nepříliš sněhobílá Rally Sweden. A to vše prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Tour de Corse

foto

7. března 2019 • 17:00

Celkem 96 posádek se přihlásilo na čtvrtý díl letošního mistrovství světa v automobilových soutěžích, kterým bude tradiční asfaltová Tour de Corse. Na francouzský ostrov ve Středozemním moři se vydá i jedna česká posádka, konkrétně dvojice Petr Nešetřil-Jiří Černoch.

žádný příspěvek celý článek »

Nová Škoda Fabia R5 naživo a pořádně zblízka

foto

7. března 2019 • 10:00

Na autosalonu v Ženevě se novinářům i fanouškům představuje aktualizované provedení rallyového speciálu Škoda Fabia R5. Nástupce nejúspěšnějšího vozu v historii Škoda Motorsport je k vidění ve „válečných barvách“, ve kterých se v blízké budoucnosti postaví na start mistrovství světa. Návštěvníci autosalonu zároveň díky virtuální realitě mohou zažít intenzivní pocity ze závodu téměř na vlastní kůži.

žádný příspěvek celý článek »

Ze švédského ledu na horkou půdu Rallye Mexiko

foto

6. března 2019 • 16:00

Po vítězství na ledové Švédské rallye, po kterém se tým Toyota Gazoo Racing WRT ujal vedení v mistrovství továrních týmů, závodních jezdců i navigátorů, se Toyota připravuje na úplně jiné podmínky na Rallye Mexiko. Ott Tänak tam poprvé míří jako nejlepší jezdec bodování šampionátu. Oba jeho stájoví kolegové Jari-Matti Latvala a Kris Meeke jsou ale někdejší vítězové Mexické rallye.

žádný příspěvek celý článek »

Toyota Yaris WRC triumfovala ve Švédské rally

foto

19. února 2019 • 18:00

Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing WRT oslavuje svůj první triumf v sezóně světového rallyového šampionátu FIA 2019. Ott Tänak ve Švédské rallye, druhém díle šampionátu, dosáhl suverénního vítězství. Na stejném místě se v roce 2017 odehrálo vůbec první vítězství Toyoty Yaris WRC, která tak zde za poslední tři roky dokázala vyhrát dvakrát. Tänak současně zvítězil v závěrečné Power Stage, z níž si odnesl maximum bodů.

žádný příspěvek celý článek »

SOURHN: Ott Tänak vyhrál Rally Sweden

foto

17. února 2019 • 18:00

Estonský jezdec Ott Tänak vyhrál celkem suverénně letošní ročník Rally Sweden. Naopak na pozicích za ním to hodně vřelo a až poslední zkouška rozhodla, že jej na stupně vítězů doprovodili Esapekka Lappi a Thierry Neuville.

žádný příspěvek celý článek »

Shakedown na Rally Sweden vyhrál Thierry Neuville

foto

14. února 2019 • 14:00

Thierry Neuville byl nejrychlejší na dnešním shakedownu na Rally Sweden. Vzhledem k proměnlivým podmínkám nejsou výsledky shakedownu příliš relevantní, s postupujícími průjezdy trať totiž výrazně zrychlovala, kdy rozdíl mezi průjezdy byl třeba i 10 vteřin.

žádný příspěvek celý článek »

Tým Toyota Gazoo Racing doufá v úspěšnou jízdu na švédském sněhu

foto

14. února 2019 • 08:00

Vozy Toyota Yaris WRC se vrátí na Švédskou rallye, dějiště jejich vůbec prvního vítězství a současně druhé kolo letošní sezóny světového rallyového šampionátu FIA. Jezdci Ott Tänak, Jari-Matti Latvala a Kris Meeke se budou snažit navázat na slibný začátek tažení týmu Toyota Gazoo Racing WRT na Rallye Monte-Carlo a již vyhlížejí jedinou čistě zimní rallye v závodním kalendáři.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye Monte Carlo od André Lavadinha

foto

11. února 2019 • 09:00

Již tento týden odstartuje v Karlstadu druhý díl letošního mistrovství světa v automobilových soutěžích, Rally Sweden. Pro navození té správné soutěžácké atmosféry si připomeneme ještě zahajovací podnik Rallye Monte Carlo prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Michal Hrabánek: V roce 2019 se zaměříme na naše zákazníky a WRC 2 Pro

foto

8. února 2019 • 10:40

Michal Hrabánek je na pozici ředitele týmu Škoda Motorsport ve Škoda Auto a.s. od roku 2007. V rozhovoru hovoří o účasti Škoda Motorsport v kategorii WRC 2 Pro, zákaznickém programu v roce 2019 a modernizovaném voze Škoda Fabia R5.

příspěvků: 1 celý článek »

Fotogalerie z Rallye Monte Carlo od Dalibora Benycha

foto

29. ledna 2019 • 15:00

Letošní sezónu mistrovství světa v automobilových soutěžích zahájila tradičně na tratích ve francouzských Alpách. Letošní ročník legendární Rallye Monte Carlo tentokrát neprovázelo tradiční zrádné počasí, i tak se bylo nač dívat. Průběh soutěže si můžete připomenout na snímcích našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

toplist