www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 16. ledna 2019, Svátek má Ctirad, zítra Drahoslav

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství světa

Seznam přihlášených posádek na Rallye Monte Carlo

foto

14. ledna 2019 • 12:30

Celkem 84 posádek je přihlášeno na úvodní podnik letošního mistrovství světa v automobilových soutěžích, Rallye Monte Carlo. Největší novinkou letošního roku jsou volitelná permanentní čísla na celou sezónu, takže úvod startovního pořadí vypadá hodně chaoticky.

žádný příspěvek celý článek »

Odhalen design všech vozů WRC na sezónu 2019

foto

14. ledna 2019 • 10:00

U příležitosti britské Autosport International Show v Birminghamu bylo o uplynulém víkendu představeno bojové zbarvení všech čtyř továrních týmů, které se speciály WRC nastoupí v nadcházející sezóně mistrovství světa v automobilových soutěžích.

žádný příspěvek celý článek »

Také Hyundai mění šéfa týmu, Nandana střídá Adamo

foto

2. ledna 2019 • 14:00

Po M-Sportu sahá k výměně svého šéfa také tovární tým Hyundai Motorsport. Po šesti letech končí ve funkci monacký Francouz Michel Nandan a nahrazuje jej Ital Andrea Adamo.

žádný příspěvek celý článek »

Zveřejněn kalendář JWRC pro rok 2019

foto

9. listopadu 2018 • 15:00

Dnes byl konečně potvrzen kalendář juniorského světového šampionátu v automobilových soutěžích pro nadcházející sezónu. Opět se pojede pět závodů, tentokráte v trochu obměněné podobě. Posádky budou startovat s novými speciály Ford Fiesta R2T.

žádný příspěvek celý článek »

Zveřejněn kalendář mistrovství světa pro rok 2019

foto

17. října 2018 • 14:00

V minulých dnech byl na zasedání mezinárodní automobilove federace FIA schválen kalendář mistrovství světa v automobilových soutěžích na sezónu 2019. Nakonec bude obsahovat 13 podniků, v kalendáři zůstala Korsika i Německo, naopak postoupilo jen Chile, když Černý Petr zůstal Japonsku.

žádný příspěvek celý článek »

toplist