www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 21. listopadu 2019, Svátek má Albert, zítra Cecílie

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally

Jiří Skořepa: Na každý závod jedu vyhrát

foto

18. listopadu 2019 • 10:00

Žirovničák Jiří Skořepa se pohybuje po českých rychlostních zkouškách od roku 2003. Během své sportovní kariéry četl diktát šestnácti jezdcům, ale vystřihl si i závod za volantem. Proč vymýšlí různé legrácky s diváky, si přečtete v následujícím rozhovoru.

žádný příspěvek celý článek »

48. Rallye Český Krumlov v roce 2020 součástí příhraničního poháru s rakouskou Jänner rallye

foto

18. listopadu 2019 • 08:00

Nebýt pauzy v osmdesátých letech minulého století, na jihu Čech se v mohl na jaře roku 2020 uskutečnit 50. ročník Rallye Český Krumlov. Tradiční motoristický podnik si však musí na významné jubileum ještě dva roky počkat. Osmačtyřicáté pokračování oblíbené soutěže konané v rozkvetlé krajině poblíž rakouských hranic se pojede ve dnech 22. a 23. května.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot Rally Cup CZ čekají změny

foto

6. listopadu 2019 • 09:00

Letošní ročník Peugeot Rally Cup CZ ukončil sezónu na srpnové Barum Czech Rally Zlín, i když ne tak docela. Vzhledem k tomu, že se tento seriál spojil s projektem Autoklub Peugeot Rally Talent, čeká dvě nejlepší posádky v hodnocení do pětadvaceti let ještě zahraniční start na francouzské Rallye du Var.

žádný příspěvek celý článek »

Jak jsme vyhráli barumku za 20 Kč - samorozhovor

foto

21. října 2019 • 10:00

Jakožto posádka Aleš Holakovský / Martin Vinopal máme za sebou již dvě účasti na Barum Czech Rally Zlín. Letos se nám dokonce podařilo, v konkurenci třech posádek, zvítězit ve třídě 10. Uznal jsem tedy, že je již vhodný čas z pozice jezdce vyzpovídat sám sebe a podělit se s Vámi o hlavní dojmy z obou našich dosavadních zlínských startů.

žádný příspěvek celý článek »

Barum Czech Rally Zlín v roce 2020 oslaví padesáté výročí

foto

18. října 2019 • 12:00

Barum Czech Rally Zlín stojí před významným historickým milníkem - v roce 2020 se totiž uskuteční její jubilejní padesátý ročník. Největší česká automobilová soutěž toto významné výročí oslaví ve výborné kondici vybudované na osvědčeném formátu předchozích let – jako součást osmidílného kontinentálního seriálu FIA ERC a rovněž jako podnik domácího Autoklub Mistrovství ČR v rally.

žádný příspěvek celý článek »

Odešel Jaroslav Němec

foto

17. října 2019 • 19:45

Záchranný tým Autoklub Sport Rescue s lítostí oznamuje, že jej opustil Jaroslav Němec (19. 7. 1942 - 11. 10. 2019), doyen týmu, který s ním prožil všechny dosavadní sezony. Poslední rozloučení s Jaroslavem Němcem proběhne ve středu 23. října 2019 ve 14.00 hodin v Malé obřadní síni krematoria v Praze – Strašnicích.

žádný příspěvek celý článek »

Racing 21 převzal druhé Polo GTI R5

foto

25. září 2019 • 14:00

Zástupci společnosti Racing 21 převzali včera v hannoverském sídle společnosti Volkswagen Motorsport dle původního plánu již druhý Volkswagen Polo GTI R5. Zmíněný soutěžní vůz bude součástí sportovních aktivit týmu v roce 2020.

žádný příspěvek celý článek »

Tomáš Vyvlečka: Láká mne svezení ve čtyřkolce

foto

23. září 2019 • 10:00

Tomáš Vyvlečka spolu s Vojtou Mudrákem se již stávají nedílnou součástí české rally. Jejich jízda se starší hondou bývá vždy svěží a i když se občas nějaký závod nepovede, úsměv z tváře jim to nikdy nevezme… Ostatně, posuďte sami.

žádný příspěvek celý článek »

Poděkování ředitele Barum Czech Rally Zlín

foto

30. srpna 2019 • 13:00

Milí přátelé, devětačtyřicátá barumka je za námi. Byl to ročník, kdy se opět přepisovaly tabulky rekordů - Jan Kopecký ve Zlíně vyhrál již osmkrát a tentokrát popáté v řadě, čímž si vysloužil další putovní pohár Barum Czech Rally Zlín. Letos si jej ovšem se spolujezdcem Pavlem Dreslerem neodvezli, ale nechali ho ve Zlíně k dispozici pro vítěze následujících ročníků.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Barum Czech Rally Zlín od Svena Kolluse

foto

30. srpna 2019 • 11:00

Vrchol tuzemské soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín, je za námi. V okolí baťovského Zlína se i tentokrát převedl výkvět evropského rallysportu a předvedl strhující výkony i souboje. Průběh soutěže si můžete připomenout i prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Vlčák hlásí CAJK a GAS

foto

29. srpna 2019 • 18:00

Martin Vlček s Ondřejem Krajčou na Hyundai i20 R5 bojovali po celý průběh Barum Czech Rally Zlín o pozici v elitní dvacítce absolutního pořadí. Před startem do poslední rychlostní zkoušky figurovali na slibném jedenáctém místě a mezi bojovníky o domácí body jim patřila provizorní osmá příčka. V závěrečných kilometrech je však místo očekávaného posunu do elitní desítky potkala těžká havárie, po které byli odeslání do péče lékařů.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Barum Czech Rally Zlín od Daniela Fessla

foto

29. srpna 2019 • 14:00

Vrchol tuzemské soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín, je za námi. V okolí baťovského Zlína se i tentokrát převedl výkvět evropského rallysportu a předvedl strhující výkony i souboje. Průběh soutěže si můžete připomenout i prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Daniela Fessla.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais znovu na stupních vítězů (+VIDEO)

foto

29. srpna 2019 • 13:00

Závěrečná soutěž mistrovství Evropy kategorie ERC3 Junior se odehrávala ve Zlíně a měla určit letošního mistra. O prestižní juniorský titul se bojovalo až do finálové zkoušky, ale ta byla bohužel zastavena a bude se rozhodovat až u „zeleného“ stolu. Erik Cais s Jindřiškou Žákovou a Fordem Fiesta R2T týmu Orsák Rallysport na domácím hřišti, stejně jako v Itálii, opět vystoupal „na bednu“.

žádný příspěvek celý článek »

Finále Peugeot cupu na Barumce mělo všechna nej

foto

29. srpna 2019 • 11:00

Radost i smutek, vítězství i zklamání. Tohle bylo finále jak se patří! O pořadí Peugeot Rally Cupu 2019 se rozhodovalo až na Barum Czech Rally Zlín - nejdelším, nejtěžším a nejlépe obsazeném závodě za celou sezonu. Za volantem jednoho z devíti pohárových Peugeotů 208 R2 se dokonce představil známý slovenský motoristický novinář Rasťo Chvála.

žádný příspěvek celý článek »

Adam Fabrika s prázdnou nádrží na Barumce

foto

28. srpna 2019 • 15:00

Do poloviny srpna byli Adam Fabrika a Jindřich Horáček soupeři. Zlínská rally ovšem dala tyto kluky dohromady a na Barumce si odbyla premiéru nově sestavená dvojice. A kdyby se mohla vozit cisterna s palivem v přívěsu, Adam s Jindrou by zlínskou misi dokončili.

žádný příspěvek celý článek »

toplist