www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. července 2019, Svátek má Kristýna, zítra Jakub

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

MČR v rally

Fotogalerie z Rally Bohemia od Dalibora Benycha

foto

15. července 2019 • 10:00

Na sever od Mladé Boleslavi se uskutečnil předposlední díl letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, Rally Bohemia. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Rovanperä vítězem Rally Bohemia 2019

foto

14. července 2019 • 16:30

Vítězstvím na závěrečné Staroměstské rychlostní zkoušce symbolicky potvrdila své první místo absolutně na letošní Rally Bohemia 2019 posádka Kalle Rovanperä - Jonne Halttunen na tovární Škodě Fabia R5.

žádný příspěvek celý článek »

Ohlasy jezdců z předstartovní tiskové konference a autogramiády

foto

12. července 2019 • 16:00

V mladoboleslavském Bondy centru proběhla za velkého zájmu fanoušků předstartovní autogramiáda předních posádek spojená s tiskovou konferencí. Přinášíme Vám některé ohlasy jezdců z předstartovní tiskové konference.

žádný příspěvek celý článek »

Filip Mareš jede na domácí Bohemku s odhodláním

foto

12. července 2019 • 14:00

Necelých čtrnáct dní po vydařeném startu na polské rally pojede Filip Mareš již tento víkend na předposledním letošním podniku MČR v rally. Rally Bohemia je domácím závodem mladého jezdce, od centra soutěže bydlí jen několik kilometrů, a tak by chtěl více než jindy zopakovat umístění na stupních vítězů.

žádný příspěvek celý článek »

Z Čech rovnou na jih Evropy

foto

12. července 2019 • 11:00

Racing 21 Klokočka Volkswagen team se o víkendu zúčastní tradičního podniku domácího kalendáře v automobilových soutěžích – Rally Bohemia. Pátý podnik českého šampionátu nabídne posádkám i nové úseky rychlostních zkoušek. Náročný letní program týmu pokračuje hned o následujícím víkendu v italském Římě a jeho okolí.

žádný příspěvek celý článek »

EuroOil-invelt team před startem Bohemia rally

foto

12. července 2019 • 10:00

Mistrovství české republiky v rallye pokračuje 5. závodem v okolí Mladé Boleslavi. Tento pátek odstartuje slavná Rallye Bohemia. Startovní listina v čele s úřadujícími Mistry světa Kopeckým s Dreslerem a druhou tovární posádkou Škody, vycházejícími světovými hvězdami, finskými mladíky Rovanperou s Halttunenem, slibuje zajímavou podívanou.

žádný příspěvek celý článek »

Na Bohemce opět v nové sestavě

foto

12. července 2019 • 09:00

Předposledním podnikem letošního Mistrovství ČR v rally je nadcházející Rally Bohemia, do které odstartuje také sedm posádek seriálu Peugeot Rally Cup CZ. Průběžně vedoucí dvojice ve složení René Dohnal – Roman Švec bude chtít upevnit svoje postavení, ale o další pozice se bude ještě tvrdě bojovat.

žádný příspěvek celý článek »

Internetové Rádio Rally Bohemia je tu opět pro Vás

foto

12. července 2019 • 08:00

Stejně jako v minulých letech bude i letos vysílat internetové Rádio Rally Bohemia, které naleznete na webu soutěže www.rallybohemia.cz. Bude přinášet kromě ostatních reportáží především on-line rozhovory s předními jezdci z cílů jednotlivých rychlostních zkoušek.

žádný příspěvek celý článek »

Rally dětem tentokrát i pro rodiče

foto

9. července 2019 • 14:00

Mistrovství ČR v rally pokračuje 12. až 14. července Rally Bohemia. Vančík Motorsport ve spolupráci s partnery MOL Česká republika, Samohýl Motor a s podporou pořadatelů Rally Bohemia opět nabízí pohled do teamového zákulisí.

žádný příspěvek celý článek »

Cíl je cíl

foto

9. července 2019 • 12:00

Mistrovství České republiky v rallye v letošní sezoně pomalu míří do svého finále. Do toho však ještě zbývají dva závody, jenž mohou hodně zamíchat konečným pořadím.

žádný příspěvek celý článek »

Startovní listina Rally Bohemia slibuje zajímavou podívanou

foto

9. července 2019 • 08:00

Startovní listina letošní 46. Rally Bohemia je příslibem zajímavých sportovních soubojů. Tým Škoda Motorsport se představí i letos v posílené sestavě, když budeme moci v Mladé Boleslavi vidět obě tovární posádky ve složení Jan Kopecký / Pavel Dresler a Kalle Rovanperä / Jonne Halttunen.

žádný příspěvek celý článek »

Jakešova fabia se stala tváří barumky

foto

4. července 2019 • 17:00

Posádka Samohýl Škoda Team Miroslav Jakeš, Petr Machů bojuje v letošní sezoně Autoklub Mistrovství České republiky v rally o přední příčky. Devětadvacetiletý Jakeš sváděl při loňském ročníku Barum Czech Rally Zlín tuhý boj do závěrečných metrů s hvězdou světové rally Danielem Sordem ze Španělska o bronzovou příčku a nakonec továrnímu jezdci Hyundai podlehl o pouhých 0,3 vteřiny.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Bohemia

foto

4. července 2019 • 15:00

Již příští týden se uskuteční jedna z nejvýznamnějších automobilových soutěží na našem území, Rally Bohemia. Její organizátoři v těchto dnech zveřejnili seznam přihlášených posádak jak pro klasická auta, tak i pro historické vozy a další přidružené závody.

žádný příspěvek celý článek »

Oficiální Program 46. Rally Bohemia 2019 je v prodeji

foto

4. července 2019 • 09:00

Organizační tým Rally Bohemia pro Vás v letošním roce připravil obsáhlý tištěný Program soutěže. Přinášíme Vám informace o obsahu Programu a jeho prodejních místech.

žádný příspěvek celý článek »

Dobré vínko=dobrý výsledek. V souboji vteřin bral Pešl mezi vinicemi stříbro

foto

4. července 2019 • 08:00

Pro stříbrný věnec za druhé místo ve třídě 3 produkčních vozů si na Rally Hustopeče přijela posádka JP Motorsport Teamu Jaroslav Pešl - Radek Juřica. Oba Valaši jedoucí tradičně s vozem Mitsubishi Lancer EVO IX tak znovu potvrdili, že v Hustopečích se jim zkrátka daří.

žádný příspěvek celý článek »

toplist