www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. června 2021, Svátek má Zdeňka, zítra Jan

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství světa

Fotogalerie z Rally Italia Sardegna od André Lavadinha

foto

13. června 2021 • 14:00

Zatím posledním odjetým závodem mistrovství světa v automobilových soutěžích byla o minulém víkendu Rally Italia Sardegna, která tentokrát prověřila soutěžní techniku i umění jezdců více, než bývalo zvykem. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Vodafone Rally de Portugal od André Lavadinha

foto

11. června 2021 • 14:00

Ještě jednou se vrátíme k prvnímu šotolinovému podniku letošního kalendáře mistrovství světa v automobilových soutěžích, Vodafone Rally de Portugal. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Huttunen a Lukka po životním výsledku v MS a s prvním vítězstvím WRC2

foto

11. června 2021 • 12:00

Rally Italia Sardegna podruhé v řadě vítězně zakončena! S tímto výsledkem dorazili do cíle pátého závodu MS v Olbii Jari Huttunen a Mikko Lukka. Finové, kteří hájili barvy stáje Hyundai Motorsport N v seriálu WRC2, podstoupili během víkendu jeden z nejtěžších duelů své rally kariéry.

žádný příspěvek celý článek »

Italská rallye: Toyota Gazoo Racing skončila první a druhá

foto

7. června 2021 • 14:00

Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing WRT dokázal v italské rallye na Sardinii vybojovat první dvě místa celkového pořadí. Sébastien Ogier zde zaznamenal již třetí vítězství z pěti podniků letošní sezóny, zatímco Elfyn Evans svým druhým místem zvýšil vedení Toyoty v šampionátu továrních týmů.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Extrémně náročnou Rally Italia Sardegna vyhrál Sébastien Ogier

foto

7. června 2021 • 01:00

Pouhé čtyři specály kategorie WRC v první desítce soutěže mistrovství světa v automobilových soutěžích, to už tu hodně dlouho nebylo. Rally Italia Sardegna patřívá k nejnáročnějším podnikům mistrovství světa, ale tak vysoká úmrtnost je nezvyklá i na tento závod.

žádný příspěvek celý článek »

Toyota Gazoo Racing vyráží vybojovat další úspěch na Sardinii

foto

2. června 2021 • 10:00

Nedlouho po vítězství v Portugalsku se soutěžní tým Toyota Gazoo Racing World Rally Team přesouvá na další náročný podnik na šotolině v podobě italské rallye na Sardinii, která se jede 3.-6. června.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Safari Rally Kenya

foto

30. května 2021 • 13:00

Návrat legendární africké soutěže Safari Rally Kenya na světovou scénu se nezadržitelně blíží. Organizátoři soutěže v těchto dnech zveřejnili seznam přihlášených posádek, který trpí tradičním syndromem mimoevropských soutěží - kromě továrních jezdců je v podpůrných kategoriích slabší zastoupení, které zachraňují výhradně místní piloti.

žádný příspěvek celý článek »

Portugalská rallye: Evans slaví vítězství, Ogier je třetí

foto

26. května 2021 • 11:00

Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing WRT oslavuje třetí vítězství a dvojité pódiové umístění v rámci pouhých čtyř letošních podniků poté, co Elfyn Evans absolvoval v nejlepším čase portugalskou rallye. Sébastien Ogier dokončil závod jako třetí a nadále si drží nejvyšší příčku v šampionátu soutěžních jezdců s náskokem dvou bodů před Evansem.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Vodafone Rally de Portugal kořistí Elfyna Evanse

foto

23. května 2021 • 19:30

Letošní ročník Vodafone Rally de Portugal se stal kořistí továrního jezdce Toyoty Elfyna Evanse. Na stupně vítězů jej doprovodili Dani Sordo a Sébastien Ogier. Po roční pauze vynucené koronavirem se kolotoč mistrovství světa vrátil do Portugalska, kde se uskutečnil již čtvrtý závod letošního kalendáře MS, ovšem teprve první na šotolině. A soutěž prověřila všechny posádky skutečně důkladně.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Italia Sardegna

foto

18. května 2021 • 16:00

V těchto dnech byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na Rally Italia Sardegna, další šotolinový závod mistrovství světa v automobilových soutěžích, který se v letošním roce uskuteční již o prvním červnovém víkendu, tedy pouhé dva týdny po aktuální Vodafone Rally de Portugal.

žádný příspěvek celý článek »

Toyota Gazoo Racing míří na portugalskou šotolinu v čele žebříčku WRC

foto

18. května 2021 • 13:00

Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing WRT je připraven na čtvrté kolo mistrovství WRC, kterým je ve dnech 20.-23. května 2021 portugalská rallye, první kolo sezóny pořádané na šotolině.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Croatia Rally od André Lavadinha

foto

6. května 2021 • 10:00

Po dvouměsíční pauze pokračovalo mistrovství světa v automobilových soutěžích, když se posádky premiérově v historii vydali na asfaltové rychlostní zkoušky při Croatia Rally. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Croatia Rally od Toma Buyse

foto

2. května 2021 • 15:00

Po dvouměsíční pauze pokračovalo mistrovství světa v automobilových soutěžích, když se posádky premiérově v historii vydali na asfaltové rychlostní zkoušky při Croatia Rally. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Toma Buyse.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Vodafone Rally de Portugal

foto

2. května 2021 • 14:00

O třetím květnovém víkendu bude pokračovat mistrovství světa v automobilových soutěžích. Premiérově v letošní sezóně se posádky představí na šotolině, konkrétně v Portugalsku, kde se pojede po jednoroční pauze. Organizátoři v těchto dnech zveřenili seznam přihlášených posádek na tento podnik.

žádný příspěvek celý článek »

Neuvěřitelný závěr Croatia přinesl první a druhé místo pro tým Toyoty

foto

28. dubna 2021 • 10:00

V nervy drásajícím závěru historicky první chorvatské rallye zařazené do světového rallyového šampionátu FIA dokázal tým Toyota Gazoo Racing WRT opět vybojovat první dvě místa v celkovém pořadí. V klíčovém souboji v posledním měřeném úseku, kde nebylo rozhodnuto až do posledních metrů závodu, si pro vítězství dojeli Sébastien Ogier a Julien Ingrassia, kteří o pouhých 6 desetin sekundy porazili týmové kolegy Elfyna Evanse a Scotta Martina v jednom z nejtěsnějších dojezdů v historii WRC.

žádný příspěvek celý článek »

toplist