www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 30. listopadu 2021, Svátek má Ondřej, zítra Iva

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally

Dominik Stříteský - sezona dvou rozdílných poločasů

foto

24. listopadu 2021 • 12:00

Před letošní sezonou na sebe upoutal pozornost jezdec z Kelče - Dominik Stříteský - přestupem do vozu Škoda Fabia Rally2. Přechod mu vyšel nad očekávání dobře a z rukávu sypal jeden výborný výsledek za druhým. Pak ale přišla Barum rally, první velká havárie Dominika, a nastal zlom. Nejenom o těchto momentech je následující rozhovor.

žádný příspěvek celý článek »

Roman Kresta - Na vlnách času

foto

23. listopadu 2021 • 19:00

Automobilový závodník Roman Kresta patří mezi nejvýraznější osobnosti českého rallysportu. Není proto divu, že právě o něm vznikla kniha, která popisuje nejen Romanovu sportovní kariéru, ale také jeho dětství a první krůčky, které ho postupem času dovedly až do továrních týmů Škoda a Ford.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Pech si z Krumlova odváží prvenství a republikový bronz

foto

14. listopadu 2021 • 13:40

Poslední rychlostní zkouška letošní 48. Rallye Český Krumlov definitivně potvrdila vítězství posádky Václav Pech - Petr Uhel na Fordu Focus WRC. Ve shodném čase dorazili do cíle testu absolutně druzí Jan Kopecký s Janem Hlouškem na Škodě Fabia Rally2 Evo.

žádný příspěvek celý článek »

48. Rallye Český Krumlov připravena ke startu

foto

10. listopadu 2021 • 17:00

Před padesáti lety to začalo. A tradice stále pokračuje! Rallye Český Krumlov odstartuje už tento pátek a naprosto netradičně uzavře s diváky podél tratí rychlostních zkoušek sezonu mistrovských automobilových soutěží.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rallye Český Krumlov

foto

2. listopadu 2021 • 18:00

V netradičním listopadovém termínu se uskuteční poslední díl letošního Sonax Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, Rallye Český Krumlov. Organizátoři soutěže, která se pojede v neobvyklém formátu od pátku až do neděle, zveřejnili seznam přihlášených posádek včetně přidělených startovních čísel.

žádný příspěvek celý článek »

Krumlovští chystají oslavy 50. výročí soutěže

foto

31. října 2021 • 13:00

Letošní sezona mistrovských automobilových soutěží míří do finiše. Tečku za seriálem dvoudenních podniků udělá za dva týdny Rallye Český Krumlov. Uzávěrka přihlášek je už tuto neděli.

žádný příspěvek celý článek »

Úspěšný Pačejov pro Samohýl Škoda Team

foto

13. října 2021 • 08:00

Předposlední díl domácího šampionátu Rally Pačejov zvládly úspěšně obě posádky Samohýl Škoda Teamu. Zopakovaly si umístění z letošních Hustopečí, když Mirkovi Jakešovi s Petrem Machů patřilo konečné 6. místo a jen o šest sekund zpět a pozici níže skončila mladší posádka Adam Březík – Ondřej Krajča.

žádný příspěvek celý článek »

Tenhle závod měl ty správné grády

foto

11. října 2021 • 12:00

Pačejov se v podání účastníků Peugeot Rally Cupu musel líbit. Viděli jsme krásné průjezdy, dramatické situace s mnoha křížovkami, televizní crash s nakonec docela dobrým koncem, ale bohužel i technické závady, a dokonce oheň v motorovém prostoru.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Invelt Rally Pačejov od Dalibora Benycha

foto

8. října 2021 • 14:00

Předposledním dílem letošního Sonax mistrovství České republiky v automobilových soutěžích byla o uplunulém víkendu Invelt Rally Pačejov. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Invelt Rally Pačejov od Jörga Ullmanna

foto

7. října 2021 • 15:00

Předposledním dílem letošního Sonax mistrovství České republiky v automobilových soutěžích byla o uplunulém víkendu Invelt Rally Pačejov. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Kopeckýna Pačejově znovu vítězně

foto

6. října 2021 • 12:00

Posádka Jan Kopecký – Jan Hloušek s vozem Škoda Fabia Rally2 evo podruhé v řadě zvítězila na Invelt Rally Pačejov. Potvrdila tím tak svoji dominanci v letošním domácím šampionátu, kde již po Barum Czech Rally Zlín mohla slavit titul.

žádný příspěvek celý článek »

Pech s Uhlem vybojovali v Pačejově stříbro

foto

6. října 2021 • 11:00

EuroOil team s posádkou Václav Pech jun. – Petr Uhel na Fordu Focus WRC dokončili Rallye Pačejov na stupních vítězů a získali důležité body za druhé místo v absolutním pořadí.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot Rally Cup v Pačejově ovládl David Soldát

foto

6. října 2021 • 09:00

Invelt Rally Pačejov hodně napověděla o konečném pořadí seriálu Peugeot Rally Cup. Druhého nejrychlejšího Peugeota v absolutním pořadí dovezla do cíle posádka David Soldát – Jan Winzig. Devatenácté místo absolutně, druhé ve dvoukolkách a třídě šest, doplnila tato dvojice vítězstvím v Peugeot Rally Cupu.

žádný příspěvek celý článek »

Sezona vyvrcholí při Rallye Český Krumlov

foto

6. října 2021 • 08:30

Přípravy odloženého 48. ročníku českokrumlovské rallye jsou v plném proudu. Jihočeská soutěž se pojede přesně za šest týdnů, z důvodu jarních koronavirových omezení v netradičním podzimním termínu 12. až 14. listopadu jako závěrečný podnik tuzemské mistrovské sezony.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Invelt Rally Pačejov od Iva Prieložného

foto

6. října 2021 • 08:00

Předposledním dílem letošního Sonax mistrovství České republiky v automobilových soutěžích byla o uplunulém víkendu Invelt Rally Pačejov. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

toplist