www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 22. září 2021, Svátek má Darina, zítra Berta

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally

Pačejovští pořadatelé připravili „Rally Fans“ balíčky

foto

15. září 2021 • 16:00

42. Invelt rally Pačejov již klepe na dveře. Diváci se mohou těšit na 14 rychlostních zkoušek a 12 diváckých míst. Sobotní etapa se pojede v divácky vděčném formátu se dvěma servisními zastávkami, kdy bude možné shlédnout tři kompletní rychlostní zkoušky.

žádný příspěvek celý článek »

42. Invelt Rally Pačejov – uzávěrka přihlášek již tuto neděli

foto

15. září 2021 • 12:00

Přípravy na 42. ročník Invelt rally Pačejov pokračují podle plánu tak, aby v sobotu 2. října v 8:30 hodin mohla do rally odstartovat první posádka. Poté budou následovat všechny ostatní posádky, které se stihnou přihlásit do neděle 19. září před půlnocí.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Barum Czech Rally Zlín od Lukáše Urbaníka

foto

9. září 2021 • 16:00

Máme za sebou vrchol tuzemské soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín, která byla i v letošním roce součástí mistrovství Evropy. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Lukáše Urbaníka.

žádný příspěvek celý článek »

Barum rally je nekompromisní - Dominik Stříteský poprvé v rally havaroval

foto

8. září 2021 • 11:00

Na letošní Barum rally se tým ACA Škoda Vančík Motorsport chystal jako na vrchol sezony. Po hostování Dominika v tovární Škoda Fabia Rally2 Evo na Bohemia rally a v Mistrovství Evropy na Rally di Roma Capitale bylo cílem nejen upevnit dosavadní výborné postavení v Mistrovství České republiky.

žádný příspěvek celý článek »

Dohnal, Tarabus, Mika i Andrys na Barumce úspěšní

foto

8. září 2021 • 10:00

Celkem pět posádek z týmu Minařík Racing se vydalo na trať jubilejního 50. ročníku Barum Czech Rally Zlín. Mezi pravidelnými startujícími v oranžovočerných barvách se objevilo také jedno překvapení, kterým byl start Jaromíra Tarabuse s Danielem Trunkátem a vozem Peugeotem 208 Rally4.

žádný příspěvek celý článek »

Hlavou, nebo srdcem?!

foto

8. září 2021 • 08:00

Tradiční dilema, které si při 50. Barum rally kladly nejen obě posádky Samohýl Škoda Teamu. V zahraniční konkurenci, která se nevidí na žádné jiné domácí soutěži, se jak Mirek Jakeš s Petrem Machů, tak i Adam Březík s Ondrou Krajčou chtěli předvést v co nejlepším světle a bojovat o příčky v první desítce absolutního pořadí.

žádný příspěvek celý článek »

Vlčák: Pindula jako rozcvička před Finskem?

foto

6. září 2021 • 08:00

Poprvé za volantem zbrusu nového modelu Hyundai i20 N Rally2, navíc přesně dva roky po těžké havárii na RZ Kašava. Jak vidno, výzev spojených s letošní Barumkou byla před „Vlčákem“ celá řada. Velký tlak okolí, který je se startem na domácí půdě odjakživa spjatý, se však reprezentantům stáje Hyundai Kowax Racing podařilo ustát a díky rychlé, vyrovnané jízdě nakonec při závěrečném ceremoniálu drželi vlajku značky Hyundai nejvýše.

žádný příspěvek celý článek »

Zemřel Vladimír Hubáček

foto

5. září 2021 • 20:00

Ve čtvrtek 2. září zemřel ve věku 89 let legendární český soutěžní jezdec Vladimír Hubáček. Rodák z Nechanic se zapsal do srdcí fanoušků jako pilot nepřekonatelného modrého Renaulut Alpine A110.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Barum Czech Rally Zlín od Dalibora Benycha

foto

5. září 2021 • 14:00

Máme za sebou vrchol tuzemské soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín, která byla i v letošním roce součástí mistrovství Evropy. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Barum Czech Rally Zlín od Jörga Ullmanna

foto

2. září 2021 • 10:00

Máme za sebou vrchol tuzemské soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín, která byla i v letošním roce součástí mistrovství Evropy. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

Jubilejní Barumku vyhráli v Peugeot Rally Cupu Štefan a Brož

foto

1. září 2021 • 16:00

Nejočekávanější podnik pátého pokračování Peugeot Rally Cupu proběhl uplynulý víkend ve Zlíně a jeho okolí. Jubilejní padesátá Barum Rally přilákala 136 posádek z celkem 21 států. Účastníci Peugeot Rally Cupu se v evropské konkurenci neztratili, například Dominik Brož vybojoval se svým Peugeotem 208 R2 druhé místo ve třídě 6. V silnější třídě Rally4 si první vítězství v cupu připsala posádka David Štefan – Ondřej Vichtora.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Kopecký prodloužil na Barumce vítěznou sérii a získal domácí titul

foto

1. září 2021 • 11:00

Jan Kopecký s Janem Hlouškem v barvách Agrotec Škoda Rally Teamu vyhráli jubilejní 50. ročník slavné Barum Czech Rally Zlín. Tentokrát mu ale k triumfu pomohl nejen jeho skvělý výkon a dokonale fungující vůz Škoda Fabia Rally2 evo, ale i štěstí v samotném závěru.

žádný příspěvek celý článek »

Pech s Uhlem neměli na Barumce kliku

foto

1. září 2021 • 09:00

50. ročník Barum Rallye nedopadl pro EuroOil team podle jejich očekávání. Slibně rozjetý závod zastavila před koncem porucha motoru. Václav Pech jun. s Petrem Uhlem vstoupili do 50. Barum Rallye skvělými časy a sváděli vyrovnaný souboj o stupně vítězů v rámci MČR. Několik rychlostních zkoušek byli dokonce nejrychlejší posádkou celé Barumky.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Motor-Sport so Semerádom úspešne v cieli FIA ERC Barum Rally

foto

1. září 2021 • 08:00

Posádka Petr Semerád – Danny Persein, reprezentujúca slovenský Rufa Motor-Sport Team odviedla počas 50. Barum Czech Rally Zlín 2021 perfektný výkon. Štvrté miesto absolútneho poradia v rámci čekých rally majstrovstiev, ale aj jedenásta priečka absolútneho poradia v rámci seriálu FIA European Rally Championship je výsledkom výbornej prípravy vozidla Škoda Fabia Rally2, ale aj príkladnej spolupráce samotnej posádky.

žádný příspěvek celý článek »

Yacco ACCR Team k Barum rally

foto

30. srpna 2021 • 14:35

Tisková informace týmu Yacco ACCR tentokrát zahrnuje jen krátké vyjádření Erika Caise k Barum rally a především poděkování fanouškům za podporu.

žádný příspěvek celý článek »

toplist