www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 29. září 2022, Svátek má Michal, zítra Jeroným

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Rallysprint Série

Rally Morava: Dominik Jakeš prolomil pohárovou hegemonii

foto

26. září 2022 • 18:00

Pět závodů Čermák a Hrachovec Adam Cupu mělo stále stejné vítěze. To se v okolí Šternberku změnilo. Korunní pohárový ´princ´ Dominik Jakeš přetavil start ve své premiérové prvenství. S Vítězslavem Baďourou na místě navigátora zvítězili s náskokem 17,5 vteřiny před Jančíkem s Jurčíkem, třetí místo připadlo Arnoštovi s Kunstem.

žádný příspěvek celý článek »

Stříbrné loučení s Pohárem 2+

foto

19. září 2022 • 17:00

V poměrně nelehké situaci se dokázal tým ACCR Racing21 rozloučit kvalitním výsledkem s letošní účastí v Poháru 2+ při Pirelli Rallysprint sérii. Neplánovaně a narychlo sestavená posádka Vojtěch Štajf a Vladimír Zelinka obsadila v soutěži Futures Contproduct Rally Morava celkové druhé místo v cíli.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Futures Contproduct Rally Morava opanoval Adam Březík

foto

18. září 2022 • 16:00

Suverénním způsobem opanovala letošní ročník Futures Contproduct Rally Morava dvojice Adam Březík - Ondřej Krajča, připsala si třetí vítězství v rámci Poháru 2+ v řadě a připravila si tak tu nejlepší výchozí pozici pro zisk titulu.

žádný příspěvek celý článek »

Nečekaný návrat legendy

foto

16. září 2022 • 09:00

Tým ACCR Racing21 absolvuje blížící se 3. ročník Futures Contproduct Rally Morava opět s vozem Volkswagen Polo GTI R5. Tato soutěž je předposledním dějstvím Poháru 2+ při letošní Pirelli Rallysprint sérii, na horkém sedadle spolujezdce však dojde k velkému návratu. Po devatenácti letech se v mistrovské soutěži se soudobým špičkovým vozem objeví legendární závodník z 80. až nultých let, Vladimír Zelinka.

žádný příspěvek celý článek »

Horákovi zabojují o umístění na stupních vítězů

foto

15. září 2022 • 12:00

V domácím prostředí budou o víkendu závodit Michal a Ivan Horákovi. Na start III. Futures Contproduct Rally Morava se postaví s vozem Škoda Fabia R5 právě v barvách hlavního sponzora rally, společnosti Futures Contproduct.

žádný příspěvek celý článek »

Mapy Futures Contproduct Rally Morava odtajněny

foto

13. září 2022 • 11:00

Šestý podnik Pirelli Rallysprint Série, Poháru 2+ a RSS historických automobilů zná svou detailní podobu. Oficiálně jsou zveřejněny mapy 3. ročníku Futures Contproduct Rally Morava. O vítězi závodu rozhodne šest měřených zkoušek na třech úsecích.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Futures Contproduct Rally Morava

foto

10. září 2022 • 21:30

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na Futures Contproduct Rally Morava, další díl Rallysprint série a poháru 2+, která se uskuteční již příští týden a bude mít premiérově své centrum ve městě Olomouc. Celkový seznam čítá pouhých šedesát posádek, což je důsledkem nejen ekonimické krize, ale i nevhodné stavby kalendářů.

žádný příspěvek celý článek »

Jatel s Jindrou v cíli Rally Vyškov

foto

9. září 2022 • 13:30

V letošní sezoně poprvé za volant závodního vozu usednul Radek Jatel. Bylo tomu tak při Rally Vyškov. Radek zůstal věrný závodní technice z loňských startů a řídil tak Peugeot 208 R2 z dílen Sparrow Racing. Na místo spolujezdce tentokrát usedl Petr Jindra jun.

žádný příspěvek celý článek »

III. Rally Morava se šedesátkou soutěžních vozů

foto

8. září 2022 • 14:30

Pořadatelé Futures Contproduct Rally Morava evidují šedesát registrovaných posádek do seriálů Pirelli Rallysprint Série, Poháru 2+ a RSS historických automobilů. Aktuální propad počtu startujících (i proti loňskému ročníku) je zřejmě způsobem nahuštěným kalendářem domácích soutěží…

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vyškov od Dalibora Benycha

foto

8. září 2022 • 13:00

Pokračování rallysprint série a Poháru 2+ bylo naplánováno na první víkend v září, kdy se posádky sjely na jubilejní třicátý ročník Rally Vyškov. Průběh soutěže, která se jela za krásného slunného počasí, si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Vsetínský sprint na čtyřech úsecích

foto

7. září 2022 • 09:00

Seriály Pirelli Rallysprint Série a Pohár 2+ jsou v plném proudu, poslední závod kalendáře - Rentor – Partr Rally Vsetín - je naplánován na termín 28. – 29. října 2022. Soutěž uspořádá Autoklub Vsetín – město v AČR.

žádný příspěvek celý článek »

Rally Vyškov: Osm desetin pro Jančíka s Jurčíkem

foto

7. září 2022 • 08:00

Když ve Fulneku rozhodly o vítězi závodu Čermák a Hrachovec Adam Cupu dvě desetiny, málokdo očekával, že se něco podobného bude brzy opakovat. Avšak při Rally Vyškov mezi prvním a druhým jezdcem pohárové klasifikace byla opět méně než sekunda. Jakub Jančík tentokrát zvítězil před Dominikem Jakešem o osm desetin, třetí příčku obsadil Tomáš Arnošt.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vyškov od Radima Pustějovského

foto

6. září 2022 • 14:00

Pokračování rallysprint série a Poháru 2+ bylo naplánováno na první víkend v září, kdy se posádky sjely na jubilejní třicátý ročník Rally Vyškov. Průběh soutěže, která se jela za krásného slunného počasí, si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Radima Pustějovského.

žádný příspěvek celý článek »

Stříbrný reparát ve Vyškově

foto

6. září 2022 • 09:00

Po loňském odstoupení v úvodu soutěže si v letošním ročníku Rally Vyškov dojela posádka týmu ACCR Racing21 Vojtěch Štajf a František Rajnoha pro druhé místo v celkové klasifikaci. Vylepšila si tak své bodové konto při dosavadním průběžném vedení v Poháru 2+ při Pirelli Rallysprint sérii.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vyškov od Iva Prieložného

foto

5. září 2022 • 22:00

Pokračování rallysprint série a Poháru 2+ bylo naplánováno na první víkend v září, kdy se posádky sjely na jubilejní třicátý ročník Rally Vyškov. Průběh soutěže, která se jela za krásného slunného počasí, si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

toplist