www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 29. června 2022, Svátek má Petr a Pavel, zítra Šárka

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Ostatní­ soutěže

Celica napíše další evropskou kapitolu v Maďarsku

foto

23. června 2022 • 08:00

O nadcházejícím víkendu se tým ACCR Racing21 zúčastní maďarské soutěže Mecsek Rallye, která je čtvrtým dílem seriálu FIA European Histroric Rally Championship 2022. Vojtěch Štajf se tak po úspěchu v českých rallysprintech vrací do historického vozu Toyota Celica GT-Four ST165 s cílem získat body do evropského šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

Zuzana Lieskovcová po štyroch rokoch smeruje opäť na rally do USA

foto

2. června 2022 • 13:00

Pred štyrmi rokmi Zuzana Lieskovcová ako prvá Slovenka vyskúšala aké je to zúčastniť sa rally súťaže v USA. Teraz si to opäť zopakuje.

žádný příspěvek celý článek »

Piate absolútne víťazstvo pre Grzyba a Rufa Motor-Sport na Rallye Tatry

foto

31. května 2022 • 14:00

Slovenský Rufa Motor-Sport spoločne s poľskou posádkou Grzegorz Grzyb – Tomasz Borko splnili svoj cieľ na výbornú. V cieli ťažkej súťaže brali v Poprade absolútne víťazstvo.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Historic Vltava Rallye od Radima Pustějovského

foto

27. května 2022 • 12:00

Ještě jednou se vrátíme do oblasti Klatov, kde se na začátku května uskutečnila Rallye Šumava Klatovy i její historická odnož Historic Vltava Rallye. Dnes si tuto soutěž připomeneme prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Radima Pustějovského, který si pro vás připravil záběry z Historic Vltava Rallye.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Historic Vltava Rallye od Dalibora Benycha

foto

24. května 2022 • 08:00

Ještě jednou se vrátíme do oblasti Klatov, kde se na začátku května uskutečnila Rallye Šumava Klatovy i její historická odnož Historic Vltava Rallye. Dnes si tuto soutěž připomeneme prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha, který si pro vás připravil záběry z Historic Vltava Rallye.

žádný příspěvek celý článek »

3. eSport Rallye Český Krumlov další zastávkou mistrovství v online rally

foto

13. května 2022 • 07:45

Úvodní část letošní sezony Big Shock! MMČR v Online Rally odsýpá ve velkém tempu, po dubnové Valašské Online Rally a Online Rally Kopná se v půli května o slovo hlásí třetí ročník eSport Rallye Český Krumlov. Jihočeská soutěž patří ke stálicím českého virtuálního mistrovství a zároveň platí za jeden z nejtěžších podniků v kalendáři.

žádný příspěvek celý článek »

Pod Tatrami opäť významné európske preteky Regularity

foto

4. května 2022 • 09:00

Ako samostatná súťaž sa pod Tatrami uskutoční v rámci tradičnej popradskej rally v termíne 26. - 29. mája podujatie vysokého rangu s názvom FIA Európska trofej v rally pravidelnosti historických automobilov - 3. Slovakia Rallye Tatry Regularity 2022.

žádný příspěvek celý článek »

Seriál Online Rally pokračuje na Kopné

foto

24. dubna 2022 • 21:05

Druhým podnikem BIG SHOCK! MMČR v Online Rally sezony 2022 je již třetí ročník NRC Rallysprintu Kopná. Za jeho organizací stojí pořadatelé dlouholetého virtuálního seriálu Napa RBR Cup konaného ve hře Richard Burns Rally. Tento tým po loňském Kameňáku pro online Kopnou připravil i letos zbrusu novou rychlostní zkoušku, tentokrát jde o legendární RZ Barák.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vipavská dolina od Marka Pléhy

foto

14. dubna 2022 • 08:00

O uplynulém víkendu se kromě Valašky uskutečnilo několik soutěží národních šampionátů. Jednou z nich byla i slovinská Rally Vipavská dolina, kam se vydalo několik účastníků WRC2 natestovat na nadcházející Croatia Rally. Jedním z nich byl i Erik Cais, který dojel druhý za Nikolayem Gryazinem. Na soutěž se můžete podívat prostřednictvím snímků Marka Pléhy.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z TipCars Pražského Rallysprintu od Michela Riecherta

foto

9. dubna 2022 • 20:00

V netradičním jarním termínu se ve druhé polovině března uskutečnil několikrát odložený TipCars Pražský Rallysprint. Atmosféru jednoho z prvních závodů letošní sezóny si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Michela Riecherta.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Skála v Praze nejdříve závodil, pak bavil diváky

foto

5. dubna 2022 • 10:00

Pražský rallysprint se jel netradičně v březnu, ale přesto na něm nemohla chybět dvojice Jan Skála – Jiří Skořepa. Původně byla tato posádka přihlášena už na zimní termín a to s vozem, který budil velkou pozornost. Akce bohužel padla a premiérový start Hyundai i20 Coupé WRC v České republice tak musel být odložen.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Petr Semerád vyhrál TipCars Pražský Rallysprint

foto

1. dubna 2022 • 17:00

V netradičním jarním termínu konaný odložený TipCars Pražský Rallysprint vyhrála domácí dvojice Petr Semerád-Danny Persein se Škodou Fabia Rally2 Evo v barvách slovenského týmu Rufa Motorsport.

žádný příspěvek celý článek »

Za dva mesiace štartuje Slovakia Rallye Tatry

foto

1. dubna 2022 • 16:00

Nezadržiteľne sa priblížil termín konania najstaršej slovenskej rally pod tatranskými vrcholmi. 49. Slovakia Rallye Tatry 2022 sa uskutoční posledný májový víkend v termíne 26. - 29. mája s tradičným centrom v Poprade. Usporiadatelia z AOS klub Poprad pripravili dvojdennú súťaž a v úvodnej tlačovej správe vám prinášame dva mesiace pred štartom súťaže základné informácie.

žádný příspěvek celý článek »

Praha odtajnila nový design a přinesla stříbro

foto

1. dubna 2022 • 14:00

V medailovém tažení pokračuje v letošním roce posádka Samohýl Škoda Teamu Adam Březík – Ondřej Krajča. Po vítězství na rakouské Blaufränkischland rallye vybojovala při Pražském rallysprintu druhé místo. A tentokrát už v novém designu, který budou moci fanoušci vídat v průběhu MČR v rally 2022.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Motor-Sport absolútnym víťazom XXVI. TipCars Pražský Rallysprint

foto

1. dubna 2022 • 13:00

Slovenský Rufa Motor-Sport sa už po druhýkrát v histórii postavil na najvyššiu priečku pre absolútneho víťaza na Pražskom Rallysprinte. Posádka slovenského tímu, Petr Semerád – Danny Persein jazdiaci na vozidle Škode Fabia Rally2 Evo sa stala absolútnym víťazom podujatia XXVI. TipCars Pražský Rallysprint 2022.

žádný příspěvek celý článek »

toplist