www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 22. září 2023, Svátek má Darina, zítra Berta

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Rallysprint Série

Seznam přihlášených posádek na Futures Contproduct Rally Morava

foto

21. září 2023 • 17:00

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na předposlední díl letošní Rallysprint série a Pohár 2+ Futures Contproduct Rally Morava, který bude mít opět centrum v Olomouci a uskuteční se na tradičních rychlostních zkouškách v okolí Šternberka.

příspěvků: 1 celý článek »

Zvláštní ustanovení Rally Vsetín zveřejněna

foto

13. září 2023 • 08:00

Více než měsíc zbývá do startu XIX. Rentor - Partr Rally Vsetín a s tím souvisí povinnost pořadatele vydat Zvláštní ustanovení. Tento dokument už je ke stažení na oficiálních stránkách soutěže i v aplikaci Sportity. Pod zastřešením Autoklubu Vsetín – město v AČR se soutěž odjede 13. – 14. října 2023.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vyškov od Rallyservice.cz

foto

12. září 2023 • 10:00

O prvním víkendu v září pokračovala Rallysprint série a Pohár 2+ svým čtvrtým podnikem, kterým byl již jednatřicátý ročník oblíbené Rally Vyškov. Na náročných tratích na východ od moravské metropole panovalo ideální pozdně-letní počasí, takže se bylo nač dívat. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našich stálých redakčních spolupracovníků z Rallyservice.cz.

žádný příspěvek celý článek »

Finální změny Futures Contproduct Rally Morava

foto

11. září 2023 • 17:00

Pořadatelský tým Futures Contproduct Rally Morava musel provést proti původnímu harmonogramu drobný zásah do skladby soutěže. Ta se uskuteční 29. – 30. září 2023, centrem bude hanácká metropole Olomouc.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vyškov od Iva Prieložného

foto

8. září 2023 • 15:00

O prvním víkendu v září pokračovala Rallysprint série a Pohár 2+ svým čtvrtým podnikem, kterým byl již jednatřicátý ročník oblíbené Rally Vyškov. Na náročných tratích na východ od moravské metropole panovalo ideální pozdně-letní počasí, takže se bylo nač dívat. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Hermann Neubauer je druhým zahraničním vítězem Rally Vyškov

foto

8. září 2023 • 12:00

Dvojnásobný rakouský mistr vyhrál jednatřicátý ročník Rally Vyškov jednoznačně stylem start - cíl. Ve své Škodě Fabia Rally2 Evo od začátku postupně zvyšoval náskok na druhého Martina Vlčka s nejnovější verzí Hyundaie i20 N Rally2. Ten na něj ztratil celkem téměř půl minuty.

žádný příspěvek celý článek »

Rally Vyškov: Za Jakešem skončila na pódiu nová krev

foto

7. září 2023 • 17:00

Seriál Čermák a Hrachovec Adam Cup se definitivně přehoupl do své podzimní části, k pátému závodu se účastníci sešli ve Vyškově. Souboj Jakuba Jančíka a Dominika Jakeše měl tentokrát krátké trvání. Jakeš s Vítězslavem Baďurou dominovali, poprvé se letos prosadili na pódium Ondřej Studénka s Vojtěchem Mudrákem a Tomáš Dudák s Pavlem Fuksou.

žádný příspěvek celý článek »

Autoklub Rally Rookie na Rallysprintu ve Vyškově

foto

7. září 2023 • 10:00

První zářijový víkend proběhla v okolí Vyškova další soutěž Mistrovství České republiky ve sprintrally a také ostrá premiéra jezdce Jana Španěla z projektu Autoklub Rally Rookie za volantem závodního vozu. Skončila tak první etapa projektu, ve které se teprve 17-ti letý mladík z Valašského Meziříčí seznamoval se světem rally a vyrazil polykat první ostré kilometry.

žádný příspěvek celý článek »

Vyškov bez pódia, ale s body do Poháru 2+

foto

5. září 2023 • 08:00

Bez pódiového umístění v celkové klasifikaci, avšak s body za druhé místo v hodnocení Poháru 2+ se vrátila posádka týmu ACCR Racing21 Vojtěch Štajf a František Rajnoha z XXXI. ročníku automobilové soutěže Rally Vyškov.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vyškov od Dalibora Benycha

foto

3. září 2023 • 09:00

O prvním víkendu v září pokračovala Rallysprint série a Pohár 2+ svým čtvrtým podnikem, kterým byl již jednatřicátý ročník oblíbené Rally Vyškov. Na náročných tratích na východ od moravské metropole panovalo ideální pozdně-letní počasí, takže se bylo nač dívat. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Vítězem Rally Vyškov se stal Hermann Neubauer

foto

2. září 2023 • 23:00

Na sklonku prázdnin se Rallysprint série a Pohár 2+ vrací zpět na Moravu, kde se na východ od Brna uskuteční populární a oblíbená Rally Vyškov, při které se oba seriály přehoupnou do své druhé poloviny. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Do Vyškova s velkými ambicemi na úspěch

foto

31. srpna 2023 • 15:00

Druhou polovinu letošního seriálu Poháru 2+ při Rallysprint sérii otevírá o nadcházejícím víkendu tradiční soutěž Rally Vyškov. Posádka týmu ACCR Racing21 Vojtěch Štajf a František Rajnoha, aktuální lídři průběžné klasifikace, se budou snažit o zisk maximálního počtu bodů a upevnění své současné dominantní pozice v celkové klasifikaci.

žádný příspěvek celý článek »

Rentor - Partr Rally Vsetín na známých úsecích

foto

25. srpna 2023 • 12:00

Seriál jednodenních závodů má prozatím za sebou jen tři podniky, ale i tak je nejvyšší čas zveřejnit první informace k poslednímu podniku kalendáře Autoklub Rallysprint série. Tím bude XIX. Rentor - Partr Rally Vsetín. Soutěž se uskuteční proti dřívější tradici o čtrnáct dní dříve, ve dnech 13. - 14. října 2023. Pořadatelem závodu zůstává Autoklub Vsetín - město v AČR.

žádný příspěvek celý článek »

Z hanácké metropole opět do podhůří Jeseníků

foto

14. srpna 2023 • 16:00

Vydání Zvláštních ustanovení signalizuje blížící se termín Futures Contproduct Rally Morava. Čtvrtý ročník soutěže s centrem v Olomouci se uskuteční ve dnech 29. – 30. září 2023.

žádný příspěvek celý článek »

Silmet Rally Příbram: Karta se obrátila

foto

4. srpna 2023 • 13:00

Čtvrtý podnik Čermák a Hrachovec Adam Cupu Silmet Rally Příbram přinesl v úvodu nového pohárového lídra, ale závěr soutěže už se opět nesl v režii mladíků Jakuba Jančíka a Dominika Jakeše. Jančík s Janem Jurčíkem tentokrát vedoucí příčku uhájili až na cílovou rampu, Jakeš s Vítězslavem Baďurou se spokojili s druhou pozicí. Po dvou závodech se vrátil na stupně vítězů Tomáš Arnošt, kterého navigoval Lukáš Sedláček.

žádný příspěvek celý článek »

toplist