www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 30. března 2023, Svátek má Arnošt, zítra Kvido

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Ostatní­ soutěže

Rally pod Tatrami sa pôjde v novom kabáte

foto

25. března 2023 • 14:00

Tohtoročná sezóna automobilových súťaží na území Slovenskej republiky bude prelomová, pretože nás čaká množstvo zásadných noviniek a zmien. Zelenú na semafore dostali jednodenné preteky, čo znamená aj podstatnú zmenu harmonogramu a skladby trate pri jubilejnom 50. ročníku Petroltrans Slovakia Rallye Tatry, ktorý sa pôjde v termíne 25. - 27. mája.

žádný příspěvek celý článek »

První úkol splněn, první body zapsány

foto

23. března 2023 • 12:00

Ze španělské Rally Costa Brava si Stanislav Budil s Petrem Vejvodou odvážejí důležité body pro Mistrovství Evropy v rally historických vozů, v jehož konkurenci se rozhodně neztratili. Celou soutěž zvládli bez nehody či časové penalizace, o větší bodový příděl je nicméně připravily nečekané technické potíže jejich padesátiletého BMW 2002 TI.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Azores Rallye

foto

23. března 2023 • 10:00

Legendární soutěž na Azorských ostrovech letos vypadla z kalendáře mistrovství Evropy, portugalská federace jí navíc hodila klacky pod nohy když ji nenanominovala do ERT ani národního šampionátu a dokonce na stejný termín nasadili jinou soutěž. Organizátoři se ale nevzdali a ušetřené peníze za poplatky FIA a promotérovi nainvestovali do jezdců.

žádný příspěvek celý článek »

Daniel Polášek: Každý kilometr je hodnotná zkušenost

foto

22. března 2023 • 16:00

Daniel Polášek má za sebou úvodní tři podniky prestižního finského šampionátu. Všechny se odjely na sněhu a zlínskému jezdci přinesly mnoho nových poznání a zkušeností. I právě proto si Dan zápolení ve Finsku vybral v rámci svého dalšího jezdeckého rozvoje.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rebenland Rallye od Jörga Ullmanna

foto

22. března 2023 • 15:00

O uplynulém víkendu pokračoval rakouský šampionát na Rebenland Rallye. Úchvatný souboj o vítězství zde sváděli nakonec vítězný Simon Wagner a Hermann Neubauer. Na startu se představily i čtyři české posádky, cíl však spatřil pouze Kryštof Zpěvák. Průběh celé soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

Ďodi Béreš dostáva možnosť znova bojovať o majstrovský titul

foto

22. března 2023 • 10:00

Z Prešova prichádza najlepšia správa pre fanúšikov slovenských automobilových súťaží. S novou technikou a energiou štartuje v ústrety novým výzvam najpopulárnejší slovenský pretekár.

žádný příspěvek celý článek »

Majstrovská posádka Koči - Mozner odštartuje za tím Styllex

foto

22. března 2023 • 08:00

Náročná doba, v ktorej žijeme, zapríčinila, že Martin a tím Styllex vynechal sezónu 2022. Tento rok sa Martin vráti za volant rally špeciálu a to s osvedčeným spolujazdcom Radovanom Moznerom jr.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rebenland Rallye od Rallyservice.cz

foto

21. března 2023 • 19:00

O uplynulém víkendu pokračoval rakouský šampionát na Rebenland Rallye. Úchvatný souboj o vítězství zde sváděli nakonec vítězný Simon Wagner a Hermann Neubauer. Na startu se představily i čtyři české posádky, cíl však spatřil pouze Kryštof Zpěvák. Průběh celé soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našich spolupracovníků z Rallyservice.cz.

žádný příspěvek celý článek »

Jantar Team má za sebou úspešný štart novej rally sezóny

foto

20. března 2023 • 10:00

Slovensko-český Jantar Team spoločne s českou posádkou Kryštof Zpěvák - Zdeněk Omelka a vozidlom Opel Corsa Rally4 úspešne odštartoval na 10. Rebenland Rallye 2023. Posádka reprezentujúca slovensko-český Jantar Team sa rozhodla absolvovať spomínanú súťaž v Rakúsku z dôvodu testovania a zžitia sa s novou technikou pred štartom českých rally majstrovstiev.

žádný příspěvek celý článek »

Velké dobrodružství Standy Budila začíná

foto

16. března 2023 • 08:00

Několikanásobní vítězové českého národního mistrovství v rally historických vozů Stanislav Budil s Petrem Vejvodou přijali pro sezónu 2023 velkou výzvu. Rozhodli se poměřit i s celoevropskou konkurencí a právě vyrážejí do Španělska na úvodní podnik evropského šampionátu EHRC. Budou soutěžit na 71. ročníku slavné Rally Costa Brava, a pak i na dalších čtyřech zastaveních tohoto prestižního seriálu.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rentor Cupu od Radima Pustějovského

foto

6. března 2023 • 15:00

Na polygonu v Kopřivnici se uskutečnil další z řady volných závodů, které se na tomto místě již tradičně pořádávají. Tentokrát se jednalo o třetí závod letošního ročníku Rentor rally cupu. Průběh této akce si můžete prohlédnout prostřednictvím snímků od našeho redakčního spolupracovníka Radima Pustějovského.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally van Haspengouw od Svena Kolluse

foto

3. března 2023 • 12:00

O uplynulém víkendu započal národní šampionát v Belgii. Až přehnaným počtem podniků překypující seriál odstartoval na Rally van Haspengouw, kterou nakonec trochu překvapivě vyhrál host z francouzského šampionátu William Wagner. Průběh této akce si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Pirelli International Gravel Cup 2023

foto

28. února 2023 • 10:00

Čteme to ve všech rozhovorech s rallye tématikou. Každý by velmi rád vyrazil na šotolinu, vyzkoušet si jízdu na nezpevněném povrchu. Nyní přichází ta správná příležitost pro všechny zájemce o pravé šotolinové dobrodružství. Navíc v regionu centrální Evropy, dostupném i pro naše posádky.

žádný příspěvek celý článek »

Rallyedesign BOAS Záhoří se uskuteční v polovině července

foto

27. února 2023 • 15:15

V sobotu 15.července ožije okolí malebné obce Žákovice už čtvrtým ročníkem stále populárnější automobilové soutěže nazvané BOAS Záhoří. Ta je určena široké veřejnosti a nabízí tak možnost nejen prověřit svůj řidičský a navigační um, ale i porovnání v našlapané konkurenci, nezřídka složené ze známých soutěžáckých jmen.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rentor Cupu od Radima Pustějovského

foto

15. února 2023 • 09:00

Na polygonu v Kopřivnici se uskutečnil další z řady volných závodů, které se na tomto místě již tradičně pořádávají. Tentokrát se jednalo o druhý závod letošního ročníku Rentor rally cupu. Průběh této akce si můžete prohlédnout prostřednictvím snímků od našeho redakčního spolupracovníka Radima Pustějovského.

žádný příspěvek celý článek »

toplist