www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 22. září 2023, Svátek má Darina, zítra Berta

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Ostatní­ soutěže

Zeman s Konfalom na Barum Rally, ale po roku opäť aj na Rallye Dobšiná

foto

21. září 2023 • 11:00

Stano Zeman spoločne s Jánom Konfalom a ich Suzuki Swift 1,3 l GTI zbierajú rally skúsenosti kde sa len dá. V auguste absolvovali v rámci Rally Legend Barum Rally, teraz Rallye Dobšiná.

žádný příspěvek celý článek »

Tím Styllex pridáva ďalší titul Majstrov Slovenska na svoje konto

foto

20. září 2023 • 08:00

Po ročnej pauze sa tím Styllex vrátil na rally trate a úspešne sa zapojil do boja o titul v novovzniknutom šampionáte národných Majstrovstiev Slovenska v rally.

žádný příspěvek celý článek »

Štolfa s Hawlem stále ve hře o mistrovský titul

foto

14. září 2023 • 09:00

"Konečně si všechno sedlo. Poprvé v sezóně, ale stálo to za to," zahajuje naše povídání po úspěšně dokončené Barumce Zdeněk Hawel. Se třemi poháry ze Star Rallye Zlín se vrátili Jindřich Štolfa se Zdeňkem Hawlem, když je tentokrát potřebné štěstíčko, jako přidaná hodnota po skvělém výkonu, neopustilo. "Jindra na autě zase hodně zapracoval, byla znát jeho pečlivá příprava. A atmosféra na Barumce jako vždy neopakovatelná."

žádný příspěvek celý článek »

Do Dobšinej sa prihlásilo celkom 76 posádok z 5 štátov

foto

11. září 2023 • 16:00

Na slovenské pomery nezvyčajne kvalitný a početný zoznam prihlásených posádok ponúkne 2. Rallye Dobšiná, ktorá sa pôjde v termíne 15. - 16. septembra. Usporiadateľom z AOS klub Poprad sa prihlásilo celkom 76 posádok z 5 štátov - Slovenska, Česka, Nemecka, Argentíny a Maďarska.

žádný příspěvek celý článek »

Racing21 zakončí rok 2023 na legendární soutěži v Keni

foto

7. září 2023 • 08:00

Velkým finále letošní sportovní sezóny týmu ACCR Racing21 se dá označit jeho prosincový start na legendární vytrvalostní soutěži East African Safari Classic. Do 11. ročníku této prestižní mezinárodní automobilové soutěže nasadí český tým dva historické soutěžní vozy.

žádný příspěvek celý článek »

Tatransko-Moravský Rally Pohár pokračuje tretím kolom v Dobšinej

foto

6. září 2023 • 22:00

Novovzniknutý Tatransko-Moravský Rally Pohár (TMRP) je úspešne vo svojej polovici. Po dvoch odjazdených súťažiach na Kopnej a v Poprade vedie priebežné hodnotenie v absolútnej klasifikácii dvojice Jaroslav Melichárek, Erik Melichárek na vozidle Ford Fiesta RS WRC, v hodnotení dvojkoliek pozbierala najviac bodov zatiaľ česká posádka Jiří Pohlídal, Jan Kubala na voze Peugeot 208 R2. Registrované posádky budú zápoliť o ďalšie body v polovici septembra v Dobšinej.

žádný příspěvek celý článek »

Téměř 100 posádek na startu Rally Silesia

foto

4. září 2023 • 18:00

Až 99 soutěžních posádek, včetně zahraničních, mohou fanoušci rallysportu vidět na Rally Silesia (Rajd Slaska) ve dnech 8-10. září. Slezská soutěž bude poprvé v historii zařazena do evropského seriálu FIA European Rally Trophy. Na startu nechybí český tandem René Dohnal a Roman Švec (Peugeot 208 Rally4), který tak bude mít možnost navýšit své vedení v průběžném pořadí šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze Star Rally Historic od Rallyservice.cz

foto

30. srpna 2023 • 16:00

U příležitosti jednoho z vrcholů tuzemské soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín, se jezdí i stále populárnější soutěž historických vozů nesoucí název Star Rally Historic. Na to, jak si vedly posádky v rámci této soutěže se můžete podívat prostřednictvím galerie snímků, které si pro vás připravili naši stálí redakční spolupracovníci z Rallyservice.cz.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Perger Mühlstein Rallye od Marka Pléhy

foto

28. srpna 2023 • 21:00

Týden před Barum Czech Rally Zlín se v okolí rakouského Pergu uskutečnila soutěž Austrial Rallye Challenge nesoucí název Perger Mühlstein Rallye. Do Horního Rakouska se vypravil i náš stálý redakční spolupracovník Marek Pléha a vy si dnes můžete prohlédnout jeho snímky z této soutěže.

žádný příspěvek celý článek »

Vítězem Star Rally Historic se stali Hanák s Večerkou

foto

28. srpna 2023 • 18:00

Velkou diváckou show předváděli v průběhu barumky během tří dnů historici. Již popatnácté se konala 15. Star Rally Historic 2023, která patří k pilířům sedmidílného seriálu Autoklub Mistrovství České republiky v rally historických automobilů. Překvapivým vítězem se stala posádka Jiří Hanák, Michal Večerka při prvním startu s vozem BMW M3.

žádný příspěvek celý článek »

KOMENTÁŘ: Rekordní IV. Rallyedesign BOAS Záhoří zná své výsledky

foto

26. srpna 2023 • 12:00

O třetím prázdninovém víkendu se v malé obci Žákovice na Přerovsku odehrál další ročník stále populárnější automobilové orientační soutěže BOAS Záhoří. Kromě extrémních teplot čekala na rekordně početné startovní pole také doposud nejnáročnější trať navigační sekce.

žádný příspěvek celý článek »

Zimomriavky Buschbacherovcov z rozpálenej Barumky

foto

25. srpna 2023 • 18:00

Úspešný výsledok vždy akumuluje pozitívnu energiu. Ružomberská posádka Marián a Peter Buschbacherovci ju plnými dúškami načerpala v zlínskom chráme automobilových súťaží.

žádný příspěvek celý článek »

Štolfa s Hawlem před Barumkou

foto

11. srpna 2023 • 14:00

Do své páté letošní soutěže Mistrovství České republiky historických vozů odstartuje za pár dní zkušená posádka Jindřich Štolfa – Zdeněk Hawel. A čeká je letos nejdelší a zřejmě nejnáročnější soutěž Star Rally Historic Zlín, která je součástí slavné Barum rally.

žádný příspěvek celý článek »

Star Rally Historic: Osvědčená sestava, ale i show a novinky

foto

6. srpna 2023 • 19:15

Už popatnácté bude Barum Czech Rally Zlín doplněna o závod historických automobilů konaný pod názvem Star Rally Historic. Soutěž je již pevně zakořeněna jako součást českého mistrovství v rally historických automobilů, ale zůstává také věrná své tradici, když nabídne demonstrační jízdu legendárních automobilů, která není měřená na čas.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Star Rally Historic

foto

6. srpna 2023 • 18:00

Den před zveřejněním seznamu přihlášených posádek na 'velkou' Barumku je k dispozici již tradičně seznam přihlášených posádek na Star Rally Historic. A opět po roce se na něm potkají dvě největší místní hvězdy s historickými vozy - obhájce prvenství Jaroslav Vančík s BMW M3 a Vlastimil Neumann, jenž tentokrát usedne za volant Mitsubishi Lancer Evo III.

žádný příspěvek celý článek »

toplist