www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. února 2024, Svátek má Svatopluk, zítra Matěj

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Ostatní soutěže

Pozvánka na dakarskou besedu

foto

7. února 2024 • 19:00

Pokud nemáte na tento pátek 9. února 2024 večer ještě žádné plány a bydlíte ve Zlíně nebo jeho okolí, dovolujeme si vám nabídnout jeho zajímavé zpestření. Tím bude bezesporu beseda s několikanásobnými účastníky Rally Dakar v čele motocyklistou Milanem Engelem, která se bude konat v prostorách Master of Rock Cafe.

žádný příspěvek celý článek »

Winter Trial zavítá do Olomouce a na Šternbersko

foto

28. ledna 2024 • 13:00

Futures Contproduct Rally Morava 2024 se sice v okolí Olomouce a Šternberku uskuteční až ve dnech 4. – 5. října 2024, ale fanoušci krásných aut se už začátkem příštího týdne mohou kochat podívanou na startovní pole historického klání Winter Trial.

žádný příspěvek celý článek »

Mareš na Jänneru narušoval rakouskou hegemonii

foto

16. ledna 2024 • 17:00

Ještě před deseti lety by Filip Mareš a Radovan Bucha v okolí Freistadtu bojovali o evropské body. Od té doby tamní pořadatelé trochu ustoupili z dřívějších ambicí, ale i jako součást rakouského seriálu je kultovní Jänner Rallye velkou výzvou pro všechny domácí i zahraniční účastníky.

příspěvků: 2 celý článek »

Fotogalerie z Jänner Rallye od Dalibora Benycha

foto

13. ledna 2024 • 18:00

Rakouská Jänner Rallye s centrem ve Freistadtu nedaleko českých hranic bývá každoročně jedním z prvních závodů v soutěžácké sezóně. Nejinak se tomu stalo i v letošní sezóně, kdy se navíc na část soutěže přihnala i sněhová přeháňka. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Jänner Rallye od Iva Prieložného

foto

12. ledna 2024 • 16:00

Rakouská Jänner Rallye s centrem ve Freistadtu nedaleko českých hranic bývá každoročně jedním z prvních závodů v soutěžácké sezóně. Nejinak se tomu stalo i v letošní sezóně, kdy se navíc na část soutěže přihnala i sněhová přeháňka. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Jänner Rallye od Jörga Ullmanna

foto

9. ledna 2024 • 18:00

Rakouská Jänner Rallye s centrem ve Freistadtu nedaleko českých hranic bývá každoročně jedním z prvních závodů v soutěžácké sezóně. Nejinak se tomu stalo i v letošní sezóně, kdy se navíc na část soutěže přihnala i sněhová přeháňka. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Vítězem Jänner Rallye se stal domácí Michael Lengauer

foto

8. ledna 2024 • 21:00

Na sedmatřicátý ročník rakouské Jänner Rallye nedaleko českých hranic zavítalo konečně i zimní počasí. Tyto podmínky dopomohly k vítězství domácímu Michaelu Lengauerovi, jenž zvítězil před bratry Wagnerovými, kteří jej v pořadí starší Simon - mladší Julian doplnili na stupních vítězů.

žádný příspěvek celý článek »

Filip Mareš vyhlíží sněhovou nadílku

foto

3. ledna 2024 • 08:00

Pojem zimní pauza se v týmu ACCR Entry Engineering letos takřka vytratil ze slovníku. Filip Mareš s Radovanem Buchou nepolevují v přípravě na novou sezónu ani na přelomu roku a na prosincové Mikulás Rallye v Maďarsku absolvovali svůj poslední start v roce 2023. Týmová technika navíc nebude zahálet ani během ledna.

žádný příspěvek celý článek »

toplist