www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 5. března 2021, Svátek má Kazimír, zítra Miroslav

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství ČR 2006

Video z Barum Rally Zlín 2006

foto

24. srpna 2007 • 09:00

Dnes odpoledne slavnostně odstartuje jednoznačně jezdecky nejkvalitnější ročník Barum Rally Zlín. Jako návnadu před večerní superspeciální rychlostní zkouškou si můžete prohlédnout videa z loňského ročníku. Jejichž autorem je náš stálý spolupracovník Aleš Trhlík.

žádný příspěvek celý článek »

Video z Rally Bohemia 2006

foto

15. června 2007 • 06:00

Do startu letošního ročníku Rally Bohemia zbývají poslední hodiny, proto bychom rádi navnadili všechny fanoušky více než třicítkou vyradřených videí z loňského ročníku, které pro čtenáře AutoSportu.CZ natočil a zpracoval náš stálý spolupracovník Aleš Trhlík.

žádný příspěvek celý článek »

IQ Jänner Rallye dává posádkám bohaté peněžité odměny

30. prosince 2006 • 10:30

IQ Jänner Rallye, která se koná od 11. do 13. ledna 2007 v oblasti Freistadtu v Mühlviertelu, je jedinou rally v Rakousku, při níž mají posádky možnost získat také určitou peněžní částku.

žádný příspěvek celý článek »

Poslední televizní Motortip 2006: Rally, trucky i vrchy

29. prosince 2006 • 09:00

Televizní motoristický magazín MotorTip, vysílaný především na kabelových televizích, ve své další premiéře přináší několik následujících motoristických akcí, tentokrát hlavně ve znamení rally, ale k vidění zde budou i okruhové závody trucků a novinky od dvou našich letos nejúspěšnějších vrchařů.

žádný příspěvek celý článek »

Konečný výsledek přihlášek na IQ Jänner rallye znamená rekord

29. prosince 2006 • 01:50

Der Rallyeclub Mühlviertel jako pořadatel 25. IQ Jänner Rallye, konané ve dnech 11. až 13. ledna 2007 v oblasti Freistadtu, má důvod k radosti. Konečné spočítání přihlášek ukázalo 148 přihlášených posádek z 11 zemí, tedy naprosto rekordní výsledek.

žádný příspěvek celý článek »

Jubilejní Jänner s rekordní účastí

27. prosince 2006 • 09:00

Pětadvacátý ročník Int. IQ-Jänner Rallye otevře sezonu v českém i rakouském šampionátu. Podle pořadatelů je vše připraveno ke startu a jediné co zatím schází je sníh.

žádný příspěvek celý článek »

Sýkora a Škardová si od Ježíška přejí hodně sněhu na Jänneru

22. prosince 2006 • 15:00

Předvánoční čas je pro západočeskou posádku Honza Sýkora - Martina Škardová nejen chvílí na nákupy dárků, ale především obdobím vrcholících příprav před blížící se IQ-Jänner Rallye.

žádný příspěvek celý článek »

Egon Smékal děkuje za úspěšnou sezonu

22. prosince 2006 • 14:50

Celkem sedmkrát se v letošní sezoně radoval Egon Smékal z vítězství ve skupině N, nebo ve třídě N3. V konečném účtování mu to vyneslo vítězství ve třídě v MMČR a bronzovou pozici ve skupině N. V rallysprintech byl ve hře o titul až do poslední soutěže ve Vsetíně a nakonec se stal vicemistrem.

žádný příspěvek celý článek »

Na Jänneru v novém

22. prosince 2006 • 02:00

Lubomír Minařík s Viktorem Semelou zakončili letošní domácí sezónu trojnásobným ziskem mistrovských medailí. Stali se suverénními vítězi třídy A6 v rámci Mistrovství ČR ve sprintrally, vybojovali druhou pozici v kategorii Super 1600 a neztratili se ani v hodnocení skupiny A, kde jim v konečné tabulce patří též stříbrná pozice.

žádný příspěvek celý článek »

Jänner Rallye se pojede po pětadvacáté

20. prosince 2006 • 03:00

Od 11. do 13. ledna 2007 bude rakouské město Freistadt v regionu Mühlviertel opět v centru pozornosti národního a mezinárodního motoristického sportu. Sezóna v automobilových soutěžích bude zahájena IQ Jänner rallye, která se bude konat již po pětadvacáté.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Jänner Rallye

18. prosince 2006 • 21:00

Tak trochu jako k smíchu vypadá skladba seznamu přihlášených posádek na úvodní podnik mezinárodního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. I při neúčasti stáje Red Bull nakonec bude nač koukat, protože se sejde téměř kompletní česká i rakouská špička doplněná o řadu zahraničních hostů.

příspěvků: 10 celý článek »

Dušan Kouřil zakončil sezónu na třetím místě

18. prosince 2006 • 09:00

Dušan Kouřil skončil v letošní sezóně mezi vozy Super 1600 v MMČR na vynikajícím třetím místě a stejné pozice mu patří také mezi vozy skupiny A. Poslední sprint Würth - Partr Rally, který se konal ve Vsetíně však kvůli silnému nachlazení nedokončil.

žádný příspěvek celý článek »

Shrnutí sezóny 2006 na DVD

12. prosince 2006 • 13:40

Jako již tradičně před Vánoci připravilo zlínské JNK Studio pro všechny fanoušky DVD se souhrny letošní sezóny. Atraktivitě sestřihů nijak neuškodil ani úbytek vozů specifikace WRC, protože kameramanům se podařilo vystihnout o to zajímavější místa také v rychlejších, pro veřejnost méně známých a těžko přístupných pasážích tratí.

žádný příspěvek celý článek »

Co má chudák český jezdec dělat?

11. prosince 2006 • 05:00

Před třemi měsíci jsme si v článku Míří česká rally do propasti? zafilozofovali, jak by to mohlo vypadat s českým soutěžním sportem v nejbližší budoucnosti. Od té doby se udála řada věcí, dokonce se i zveřejnily předběžné kalendáře pro nadcházející sezónu. Stačí to?

příspěvků: 4 celý článek »

Zákaz hrotů na Mogul Šumava Rallye se vyjasňuje

8. prosince 2006 • 06:00

Počátkem týdne sepsali dva prioritní čeští jezdci otevřený dopis, ve kterém vyjadřují svou nelibost nad nepovolením hrotů na druhém podniku nadcházející sezóny v MMČR. Klatovští pořadatelé dnes zveřejnili podrobnosti týkající se zmíněného problému.

příspěvků: 10 celý článek »

toplist