www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 30. května 2020, Svátek má Ferdinand, zítra Kamila

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR Sprintrally 2009

Martin Kašík hodnotí sezonu 2009

foto

4. ledna 2010 • 17:00

Vsetínský jezdec Martin Kašík se pomalu, ale jistě zabydluje v automobilových soutěžích. V loňské sezoně okusil všechny stránky rally. Pohárová sbírka se mu rozrostla o další trofeje, zároveň však zažil i nepříjemnou hořkost havárie.

žádný příspěvek celý článek »

Roman Stromšík o sezóně 2009

foto

1. ledna 2010 • 21:45

Stavba nového vozu, rozladění, průkopnické krůčky a ve finále post vicemistra, taková byla loňská rallyová sezona Romana Stromšíka. Valašský jezdec si našel v povánočním čase chvilku, aby zhodnotil uplynulou sezonu a zároveň poodhalil plány do letošních startů.

žádný příspěvek celý článek »

Video z Würth Part Rally Vsetín od Aleše Trhlíka

foto

11. prosince 2009 • 16:30

Zítra odstartuje ve Slušovicích definitivně poslední podnik letošní soutěžácké sezóny. Pro navození správné atmosféry si dnes na videích od našeho stálého redakčního spolupracovníka Aleše Trhlíka připomeneme závěrečný rallysprint, Würth Partr Rally Vsetín.

žádný příspěvek celý článek »

Martin Hrachovec o sezóně 2009

foto

18. listopadu 2009 • 09:00

Loňská sezona vyšla Martinu Hrachovcovi a jeho manželce Jarmile na jedničku s hvězdičkou. S velkými ambicemi a nadšením se oba pustili i do letošního roku. Ve finále z toho bylo konečné třetí místo ve třídě V v rámci K4 poháru ČR v rally pro Martina. Přesto jsou Hrachovcovi se sezonou spokojeni.

žádný příspěvek celý článek »

Derniéra s životním výsledkem Václava Dunovského

foto

13. listopadu 2009 • 13:00

Na startu šestého ročníku Würth-Partr Rally Vsetín, která byla závěrečným podnikem letošního šampionátu jednodenních soutěží, nechyběly na konci října ani soutěžní vozy ze zlínské stáje Sparrow Racing Team.

žádný příspěvek celý článek »

Martin Bujáček plánuje návrat do rally

foto

12. listopadu 2009 • 11:00

Mladý moravský pilot Martin Bujáček během poslední sezon ustoupil do pozadí motoristické scény. Jeden z prvních účastníků Poháru Mládeže však plánuje v nadcházející sezóně návrat do kolotoče automobilových soutěží. Na více jsme se ho zeptali v rozhovoru.

příspěvků: 1 celý článek »

Fotogalerie z Würth Partr Rally Vsetín od Ondřeje Zemana

foto

2. listopadu 2009 • 18:00

Rallysprintový seriál uzavřela Würth Partr Rally Vsetín. Náročné valašské zkoušky byly tentokrát umocněny náročnýmí povětrnostními podmínkami a uklouzanou tratí. A že se bylo nač dívat, to můžete posoudit z fotografií stálého redakčního spolupracovníka Ondřeje Zemana.

žádný příspěvek celý článek »

Fotografie ze Vsetína od Josefa Petrů

foto

1. listopadu 2009 • 22:00

Pošmourné počasí se neslo nad posledním rallysprintem letošního šampionátu, který se odehrál ve Vsetíně a jeho okolí. Nevlídné podmínky ale neodradily téměř devět desítek soutěžních posádek a stejně tak fotografy podél trati. Jedním z nich byl i náš stálý spolupracovník Josef Petrů, jehož snímky vám nyní přinášíme.

žádný příspěvek celý článek »

Bronzový junior Havel o uplynulé sezoně

foto

1. listopadu 2009 • 12:15

Jan Havel v letošní sezoně zažíval jednu velkou premiéru. Jako jeden z prvních v České republice pilotoval lancer desáté evoluce. Výsledkem snažení bylo první místo v Enteria Cupu a třetí mezi juniory. V krátkém rozhovoru vám přinášíme krátké zhodnocení sezony jeho slovy.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam.cz Rally Team na Valašsku na bodech

foto

30. října 2009 • 12:45

Na poslední rallysprint do Vsetína vyslal Seznam.cz Rally Team opět jen jednu posádku. Sláva Ducháček s Romanem Peškem získali body za sedmé místo a celkově skončili jedenáctí. Navíc dva ze tří celkových medailistů během sezony startovali v barvách Seznam.cz Rally Teamu a tak bylo v cíli hned několik důvodů k radosti.

žádný příspěvek celý článek »

Nedokončený Vsetín se Škodou Fabia S2000

foto

28. října 2009 • 12:00

Na poslední díl našeho rallysprintového šampionátu Würth Partr Rally Vsetín odjížděli Jaromír Tarabus a Daniel Trunkát s hlavním cílem vyzkoušet si jízdu ve voze Škoda Fabia S2000. Bohužel, již po první sekci soutěže museli odstoupit ze třetího místa kvůli závadě na elektroinstalaci vozu.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Würth Partr Rally Vsetín od Matěje Skalníka

foto

27. října 2009 • 17:00

Vsetín. Náročné valašské zkoušky byly tentokrát umocněny náročnýmí povětrnostními podmínkami a uklouzanou tratí. I přesto se bylo nač dívat, jak můžete posoudit z fotografií nové posily AutoSportu.CZ Matěje Skalníka.

příspěvků: 1 celý článek »

Enteria a.s. Rally Cup - Prémii za vítězství získá Jan Havel

foto

27. října 2009 • 08:40

Posledním bodovaným podnikem letošní rallyové sezóny byla rally ve Vsetíně. Celkovým vítězem se stal Pavel Valoušek na Octavii WRC, nicméně o celkovém mistru v MČR bylo rozhodnuto již před touto soutěží a stal se jím Jaroslav Orsák. Nicméně o vítězi Enteria a.s. Rally Cupu rozhodnuto nebylo a o první místo bojovali hned dva jezdci - Jan Havel a Lumír Firla.

příspěvků: 1 celý článek »

Černá kaňka na bronzu Grzyba

foto

26. října 2009 • 22:00

Premiéru za volantem Škody Fabie S2000 si na Würth Partr Rally Vsetín odbyl Grzegorz Grzyb. Pěkný výkon jej vynesl až ke třetí příčce absolutně, na umístění polského pilota v barvách slovenské stáje Fiat Rufa Rally Team ale přesto ulpěla velká kaňka.

příspěvků: 6 celý článek »

Fotogalerie z Würth Partr Rally Vsetín od Miroslava Knedly

foto

26. října 2009 • 15:00

Letošní rallysprintovou sezónu uzavřela o uplynulém víkendu Würth Partr Rally Vsetín. Náročné valašské zkoušky byly tentokrát umocněny náročnýmí povětrnostními podmínkami a uklouzanou tratí. I přesto se bylo nač dívat, jak můžete posoudit z fotografií našeho stálého redakčního spolupracovníka Miroslava Knedly.

žádný příspěvek celý článek »

toplist