MČR Sprintrally 2007

nejnovější | novější [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | … ] starší

Poděkování Luboše Minaříka

18. října 2007 • 04:00

Jednoznačným králem skupiny A se v letošním sprintovém mistrovství stal valašský Lubomír Minařík. 28letý jezdec po přestupu z kitové Felicie do Fiatu Punto Super 1600 stáje Roto nenašel mezi pravidelnými účastníky šampionátu srovnatelného konkurenta a mistrovský titul si zajistil ještě před startem závěrečného dílu seriálu ve Šternberku.

Fotogalerie z Rally Jeseníky od Vickyho

16. října 2007 • 10:00

O prvním říjnovém víkendu se v okolí Šternberka uzavřela letošní sezóna národního šampionátu ve sprintrally. Jak se dařilo posádkám na zrádných rychlostních zkouškách AZ Pneu Rally Jeseníky si můžete prohlédnout v dnešní fotogalerii, jejímž autorem je náš stálý spolupracovník Vicky.

příspěvků: 1 celý článek »

Šlehofer poprvé letos nespatřil cíl

15. října 2007 • 06:00

Kdyňský pilot Jan Šlehofer se doposud v letošní sezóně prezentoval stoprocentní spolehlivostí. První nedokončenou soutěž zaznamenal až při AZ Pneu Rally Jeseníky, která uzavírala seriál šampionátu sprintrally. Mrzet ho to může především s ohledem na boj o titul v kategorii Junior 2000.

Minaříkova vítězná tečka

15. října 2007 • 04:00

Stylovou tečku za svým letošním úspěšným působením na tratích seriálu Mistrovství ČR ve sprintrally učinil o předcházejícím víkendu pilot stáje Roto Plzeň Lubomír Minařík. Nový mistr České republiky ve skupině A vybojoval při posledním podniku šampionátu ve Šternberku své již páté letošní vítězství a potvrdil, že trůn krále „áček“ je letos ve správných rukou. Jedinou kaňkou na jeho veleúspěšné sezóně zůstal pouze nepovedený závěr roku ve „velkém“ mistrovství, kde mu a modrému fiatu štěstí příliš nepřálo.

Scruffy rallye team v cíli Jeseníků

15. října 2007 • 03:00

Našemu dvornímu expertu přes video Nedbisovi první soutěž nevyšla. Na Kopné musel spolu z bratrem odstoupit pro technickou poruchu. Při rally Jeseníky si poprvé vychutnali přejezd cílové rampy a po mnohadenních oslavách se svými zážitky podělili i s námi.

Zlatý závěr sezóny pro Viktora Szabó

15. října 2007 • 01:00

Vítězstvím skončila pro posádku Viktor Szabó – Vladimír Tichý letošní AZ Pneu Rally Jeseníky. Ač byl již po soutěžním klání v Prachaticích rozhodnut boj o celkové prvenství v kategorii produkčních vozů, stále zůstával ve hře titul letošního vicemistra v absolutním pořadí a otevřen byl výsledek také v hodnocení Matador Cupu.

Kulaté jubileum Milana Kneifela

12. října 2007 • 07:00

Obnovený rallysprint Jeseníky, byl pro Pegas Rally Team posledním sprintem v šampionátu v tomto roce. Po náročné,ale úspěšné Barum Rally, jsme se těšili na tratě v okolí města Šternberk. Také soupeři nabitá startovní listina v nás probouzela chuť do boje o poslední body do celkového pořadí šampionátu.intu.

Fotogalerie z Rally Jeseníky od Jiřího Dokulila

12. října 2007 • 06:00

O uplynulém víkendu se v okolí Šternberka uzavřela letošní sezóna národního šampionátu ve sprintrally. Jak se dařilo posádkám na zrádných rychlostních zkouškách AZ Pneu Rally Jeseníky si můžete prohlédnout v dnešní fotogalerii, jejímž autorem je náš stálý spolupracovník Jiří Dokulil.

Lumír Firla zakončil sezónu na bedně

12. října 2007 • 05:00

Úspěšně uzavřel svou letošní mistrovskou sezónu orlovský jezdec Lumír Firla. Společně se svým stálým spolujezdcem Pavlem Švajdou se Lumírovi podařilo vybojovat umístění na "bedně" a třetím místem, kterým společně letošní sezónu zahájili ji také ukončili.

Viktor Szabó vítězem Matador Cupu

12. října 2007 • 02:00

Seriál Mistrovství České republiky ve sprintrallye zakončila soutěž, která se po 20 letech vrátila do oblasti Jeseníků. Rally Jeseníky 2007 byl zakončen i Matador Cup 2007 ve sprintrallye. Do bojů o poslední body do Matador Cupu se v okolí Českého Šternberku vydaly posádky Viktor Szabó-Vladimír Tichý, Lumír Firla-Pavel Švajda, Vladimír Berger-Petr Gross a Jan Halala-Dalibor Štěpán.

Ententýky Jeseníky

12. října 2007 • 01:00

Do posledního klání domácího šampionátu v rallysprintech nastupoval Roman Štefan v neobvyklém rozpoložení. Syn David před týdnem vybojoval při premiérové sezóně v rallyecrossu celkovou stříbrnou příčku a to mu zlato uniklo jen o 0,8 sekundy. Bude se situace opakovat i v Jeseníkách?

Stříbrný víkend Pospa Rallye Teamu

10. října 2007 • 09:00

Úspěšný víkend mají za sebou obě posádky Pospa Rallye Teamu. Jak Jelínek s Kotěnou, tak i Pospíšil s Lasevičem dokázali v okolí Šternberka vybojovat ve svých kategoriích stříbrné medaile. Jelínkovo druhé místo je o to cennější, že se mu jej podařilo obsadit i v absolutním pořadí a navíc si zajistil stupně vítězů i v konečném pořadí šampionátu.

Jaroslav Orsák: úspěšná premiéra s devítkou

10. října 2007 • 01:00

Velmi blízko měl Jaroslav Orsák k tomu, aby se zapsal do novodobé historie Rally Jeseníky jako první vítěz. Navíc s novým vozem, což by byla premiéra jako řemen. K dokonalosti chybělo málo. Aby na 6.RZ nepostihl posádku Orsák - Vajík defekt pneumatiky.

Rally Jeseníky vyhrál Viktor Szabó

6. října 2007 • 19:10

AZ pneu Rally Jeseníky 2007 vyhrála posádka Viktor Szabó - Vladimír Tichý (soutěžící Viktor Szabó) na voze Mitsubishi Lancer EVO IX. Na druhém místě skončila se ztrátou 3,5 sekundy dvojice Jan Jelínek - Miroslav Kotěna (soutěžící Pospa Rally Team) rovněž na voze Mitsubishi Lancer EVO IX a třetí místo obsadila posádka Lumír Firla - Pavel Švajda (soutěžící ASK Formule Havířov) s vozem Mitsubishi Lancer EVO VII.

Civilní nehoda v Jeseníkách vyřadila Martina Semeráda

6. října 2007 • 17:35

Rychlostní zkouška číslo 4 Domašov na AZ pneu Rally Jeseníky 2007 byla pozastavena po střetu soutěžního vozidla č. 83 posádky Martin Semerád, Bohuslav Ceplecha (VW Polo 1,4) s civilním automobilem, ke kterému došlo mimo trať rychlostní zkoušky. Podle předběžného šetření Policie ČR nehodu nezavinil soutěžní vůz.

příspěvků: 3 celý článek »